Astigmatismus Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Profesionální přístup. Paní doktorka byla svědomitá, přátelská přitom soustředěná. Po předepsaném léčení mám oko v pořádku. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorka byla velmi příjemná a pečlivá, zjistila mi souvislost mých problémů se štítnou žlázou a doporučila vhodnou léčbu na obnovu slzného filmu, která zabrala. Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Paní doktorku jsem navštívila sama i se svými dětmi do deseti let a mohu vřele doporučit. Nejlepší oční lékař, u jakého jsem kdy byla. Velice vstřícný přístup jak k dospělým tak k dětem. Více

Praha, Praha Mapa

• „K panu doktorovi chodím dlouhá léta i s dětmi a sklanim se před ním. Je úžasný člověk a profesionál. Všem mohu jen doporučit. Problémy se zrakem mám od dětství. Více

ČSA 1600, Hostivice Mapa

Odborný oční lékař

• „souhlasím,je výborná. Vadí mi pouze plná čekárna -hlavně když je jednou týdně otevřeno do 19 hod.Škoda že se nelze objednat nebo tento den vyhradit pro pracující.Nemám čas se tam vždy probíjet přes všudypřítomné důchodce... Více

Pražská 35, Jílové u Prahy Mapa

MUDr. Jana Kopřivová - Oční ordinace pro dospělé

• „Milý a ochotný doktor s lidským přístupem, který se mi věnoval a vše vysvětlil. Za toto mu velmi děkuji.

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Práce kolektivu Očního centra Praha nemá chybu. Operatér pan docent Pašta má zlaté rušičky smekám, výsledek je vynikající . Všem budu doporučovat Vaše Oční centrum v Prace na jakékoliv oční vyšetření včetně operace šedého zákalu. Děkuji s pozdravem Rudolf Zeman Více

Oční centrum Praha, a.s.

• „Přístup paní Doktorky byl famozni...Rozpravkovy (snad se neurazi ale je to tak)! Opravdu se k našemu 6.měsíčnímu miminku chovala pohádkově..přišli jsme do ordinace s podezrenim ječneho zrna a pani doktorka nás odbornou argumentaci uklidnila, ze se o nic takového nejedná. Také hned udělala našemu miminku testy očních reflexu, hravou formou se mu dukladne venovala. Úžasný přístup. Lidskost a odborbost v jednom. Za naší rodinu ji patří jedno velké děkujem! Více

Hostinského 1533, Praha Mapa

Ordinace specialisty - oční

• „Super doktor zákrok je bezbolestný a takový supeeerrr přístup pana doktora jsem ještě nezžil velice příjemný přístup i sestřiček byl jsem v pondělí na výměně čočky zeiss a dnes večer již slušně vidím.Jsem dost upovídaný a přesto doktor odpovídal na mé dotazy fakt jednička vřele doporučuji Bc.Daniel Šimandl Více

• Oční lékař, Chirurg

„Pan doktor je moc ochotny, ma velke srdce. Sestricka je mila a opravdu moc zlata. Chodime sem cela rodina. Jsem opravdu spokojena. Více

Zárubova 498/31, Mapa

Videre, s.r.o Oftamologie

• „Paní MUDr Pěkná je velmi příjemná a odborně fundovaná.Velmi milá a ochotná je i sestřička.Jsem ráda , že jsem se přihlásila k p. MUDr Více

Michnova 1622/4, Praha Mapa

Oční ordinace - A.S.O.P.spol. s.r.o.

• „výborná, velmi mi pomohla,

• Oční lékař

„Velice vstřícný přístup, perfektní odborné vyšetření, stanovení diagnózy, zajištění operačního zákroku ve Vinohradské nemocnici. Na rozdíl od lékařky, kterou jsem v rámci obvodu navštívila a která mi suše oznámila, aniž by mě vyšetřila, že "s tím se nedá nic dělat", mě Dr. Křížová nejen vyšetřila a stanovila přesnou diagnózu, ale zajistila i následné vyšetření a vysoce profesionální zákrok ve Vinohradské nemocnici. Oko mám v pořádku a paní doktorce Deli Křížové ještě jednou děkuji. Je skvělá! Mgr. Dagmar Morenová Více

Zenklova 340/22, Praha Mapa

RETINKA s.r.o.

Oční vyšetření

od 1 000 kč

Mazurská 484/2, Praha Mapa

MUDr. Andrea Saifrtová – Oční ordinace s.r.o.

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

Oční klinika NeoVize - Praha