Dermatolog Praha

• „Naprosto perfektni pece a komunikace. Drobny zakrok proveden uz na vstupnim vysetreni, coz mi usetrilo cas a hlavne nervy ze zakroku :)) Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická - od 2.1.2018 nás najdete v zeleně označené budově, 6.patro

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Dermatolog, Plastický chirur… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Slovinská 623/23, Praha Mapa

Korektivní dermatologie a vyšetření digitálním dermatoskopem:

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Byla jsem již několikrát na prohlídce u Dr. Grohové a mohu jen doporučit. Je velmi pečlivá a dává si na pacientech záležet. Po každé prohlídce odcházím spokojená a léčba je vždy účinná. Ráda se k paní doktorce vracím, jelikož vím, že si dokáže poradit s každým problémem. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• „Odstranění znamínek laserem na Klinice Laser Esthetic u paní doktorky Úlehlové bylo skvělé a pohodové. Bojím se všeho, zejména bolesti. Ale paní doktorka znamínka řádně vyšetřila, vše vysvětila. Lidský přístup. Rychlé a kvalitní ošetření. Mohu jen doporučit. Více

od 1 200 kč

• „Výborná lékařka s velmi profesonálním a lidským přístupem. Kéž by bylo takových lékařů víc. Až budu potřebovat, zase se na ni obrátím. Více

Klinika Laser Esthetic

• „Musím se také připojit a nechápu některé názory zde, také si kladu otázku, kde je chyba ???? Na které straně ???? Paní doktorka je absolutní profesionál v laserové léčbě, prošla jsem mnoho zařízení, ale v Laser Esthetic to opravdu funguje, v čele s paní doktorkou Bedřichovou. Absolutně doporučuji, měla jsme odstranění znamének a ještě botox, vše naprostá spokojenost a paní doktorka skvělá, má dob rý humor a je velmi lidská ! Viola Antalová Více

Klinika Laser Esthetic

• „Velmi příjemná lékařka, lidská, trpělivá. Chválím úroveň a čistotu ordinace, preciznost vyšetření, zkušenosti, jenž jsou pro pacienty velkým přínosem. Zde se člověk rád spokojeně vrací. Přístup absolutně bez výhrad bych všem doporučila... Více

Koněvova 31, Praha Mapa

AURA MEDICAL CLINIC s.r.o.

• „Úžasná, milá a empatická paní doktorka s naprosto profesionálním i lidským přístupem. Byť jsem nebyla předem objednaná, vzala mě na konzultaci a následně hned laserem odstranila znaménko. Vše mi předem vysvětlila a celý zákrok trval pár minut. S celkovým přístupem v Premier Clinic jsem byla velmi spokojená. Více

Jungmannova 15, Praha Mapa

Premier Clinic

1 500 Kč

• „Mnoho let jsem pacientkou dr.Konigové,úžasný profesionál,ale také lidský přístup paní doktorky byl vždy na prvním místě.Nyní jsem již po druhé byla ošteřena paní doktorkou Felšoovou a přístup byl stejný.Příjemný,milý se snahou pomoci.Obě lékařky zasluhují nejlepší hodnocení.Děkuje Mgr.Alena Kotoučová Více

Krkonošská 2001/16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

Botox

od 2 000 kč

• Dermatolog, Ostatní, Plastic… ký chirurg, Fyzioterapeut, Otorinolaryngolog Více

V Parku 2308/8, Praha Mapa

ABCLINIC ART & BEAUTY

• Pod Marjánkou 1906/12- přízemí, Praha Mapa

Arzano Medical Center-Nestátní zdravotnické zařízení

• „- vemi prijemne prostredi - velmi (opravdu velmi) lidsky a mily pristup - efektivni lecba - podrobne vysvetleni provadeneho zakroku a vyhledu do budoucna - laskave uklidneni, ale pritom vecne sdeleni, kdyz jsem se obaval Více

Kateřinská 1526/7, Praha Mapa

Ambulance dermatovenerologie – sálek, lasery, korekce

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Paní doktorka je velmi milá. Vše skvěle a srozumitelně vysvětlí. Zákroky jsou velmi citlivé k celkovému vzhledu obličeje. Nečekejte žádný "umělý look". Botox, výplně, mezoterapie, u všeho výborný výsledek, svěží pleť. Jsem velmi spokojena a mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

DermaStar, Poliklinika Budějovická 9. patro

Botox

od 1 500 kč

• K Vejvoďáku 1359, Praha Mapa

He-Wa esthetic medical care s.r.o.

• „Naprosto skvělá paní doktorka s úžasným přístupem Moc děkuji a z celého svého já doporučuji !!!!!!

Opletalova 1013/59, Praha Mapa

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

• Bubenečská 284/12, 160 00 Praha 6, Praha Mapa

Klinika preventivní dermatologie s.r.o.

• „Paní doktorka je moc milá, vše vysvětlí, uklidní. Byla jsem na odstranění znamínka a zákrok překvapivě vůbec nebolel, pak paní doktorka vysvětlila správnou péči a dostala jsem i extra náplasti. Doporučuji! Více

Krkonošská 16, Praha Mapa

Avecutis s.r.o.

1 500 Kč

• Na Příkopě 17, Praha Mapa

ESThÉ, a.s. - klinika plastické chirurgie