Doporučení dermatologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „Paní doktorka mi pomohla s mikrobiálním ekzémem. Problémem je pro pracující neexistence rezervace určitého termínu. Bohužel jsem pokaždé čekal víc než 2 hodiny v čekárně. Více

Zárubova 498, Praha Mapa

Kožní ambulance Zárubova s.r.o.

• „Musím se přidat k pozitivnímu hodnocení paní doktorky. Paní doktorka mému dědovi v rámci hospitalizace vyléčila bércové vředy, se kterými bojoval několik let. Paní doktorka má nejen úžasné profesní znalosti, ale také velmi milý a lidský přístup. Přejeme s dědou paní doktorce mnoho úspěchů. Ještě jednou bych paní doktorce touto cestou chtěla moc a moc poděkovat. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

• „Pani doktorka je velmi schopna a profesionalni, poradi, doporuci a lecba je vzdy uspesna. Naprosto doporucuji. Simova Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor je milý, chodím k němu já i moje dcera, když jsem se objednal na odpoledne, nikdy jsem nečekal více jak 20 min. Jako laik si odbornost netroufám hodnotit, ale léčiva, která mi předepsal, zpravidla zabrala. Z kožních lékařů, které jsem osobně poznal, patří rozhodně mezi ty nejlepší. Má dcera má podobnou zkušenost a jsme spokojeni Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• „Nejlepší kožní lékař, s kterým jsem se setkala. Velmi mi pomohla s problémy s alergií. Je neskutečně milá a ochotná.

Zárubova 498, Praha Mapa

Dermatovenerologie,dermatologie

• „S panem doktorem Procházkou mám velice dobrou zkušenost. Nevěděla jsem si rady s kožním problémem a bylo na čase vyhledat odbornou pomoc. Pan doktor mi předepsal dvě masti, jednu přímo vyrobenou v lékárně. Stav se začal okamžitě zlepšovat a zvolil opravdu perfektní druh léčby. Nemohu říct nic negativního. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Od ZŠ mám vždy na jaře a někdy na podzim vyrážku - která je někdy tak odporná a bolestivá, že mi je hůř, než kdybych měla chřipku.. Celé roky mi doktoři tvrdili nesmysly - nejdřív alergie na krém, pak "kožní chřipka", pak alergie na slunce.. až doktorka Divišová mi přesně řekla, co to je! :-) (Né že by mě tím potěšila, protože název je sice známý, ale nikdo prý neví, z čeho se to dělá a ani co na to působí...) Je milá a sypmatická! Jsem ráda, že jsem si našla super kožní doktorku! Více

U Nemocnice 2, Praha Mapa

• „Skvělá, milá doktorka. Nikoho lepšího jsem ještě ve zdravotnictví nepotkal. Kéž by takoví byli všichni!

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• „Velmi milý a vstřícný doktor, stejně tak sestřička. Vždy ochotný, projevuje zájem o pacienta a je zkušený. Ať už to byl u mně atopický exém nebo akné, léky, které zvolil vždy pomohly. Přidávám se ke komentáři, že by to chtělo víc takových doktorů :) Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „U paní doktorky jsem podstoupila plazmaterapii. Zákrok vyřešil můj problém s pletí. Paní doktorka byla milá, vždy mi řekla, co mi jde dělat a při zákroku jsem nepociťovala žádnou bolest. Více

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „Byla jsem na laserovém vypálení znaménka, účinnost zatím posoudit nemohu, ale paní doktorka je velmi sympatická, pohotová, vše vysvětlí a poradí. Byla to nečekaně příjemná návštěva, mohu jen doporučit. Více

Kartouzská 6/204, Praha Mapa

• Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „S péčí paní doktorky i jejího asistenta jsem byla velice spokojená. Oba byli milí a tvoří sehraný tým. Léčila jsem se u ní s bradavicemi na ploskách nohou a díky jejímu trpělivému přístupu jsme je nakonec vymýtili :-) Více

Šustova 1930/2, Praha Mapa

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

• Budínova 2, Praha Mapa

Budínova 67/2, Praha Mapa

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.