Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

O nás

KLINIKA ESTETICKÉ MEDICÍNY A PLASTICKÉ CHIRURGIE

Mánesova 28, Praha 120 00
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Smetanovo náměstí 7, Ostrava 702 00
Kleinův palác, Brno 602 00

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. Andrea Musilová Jiný

U paní doktorky jsem byla na faceliftu. Je pravda, že jsem se zpočátku obávala, ale paní doktorka byla skvělá, zákrok mi vysvětlila a zbavila mě veškerých pochybností. S výsledkem jsem spokojená i když jsem ještě ve fázi rekonvalescence.

MUDr. Tomáš Paduch Jiný

Příjemný pan doktor a hlavně pohodář. Slim lipo jsem podstoupila na břichu a taky stehnech. Výsledky jsou výborné. Rekonvalescence byla taky rychlá.

MUDr. Eva Urbánková Jiný

U paní doktorky jsem podstoupila plazmaterapii. Zákrok vyřešil můj problém s pletí. Paní doktorka byla milá, vždy mi řekla, co mi jde dělat a při zákroku jsem nepociťovala žádnou bolest.

MUDr. Andrea Musilová Jiný

Zkušená paní doktorka. Operaci břicha udělala na jedničku. Krásně si pohrála, jizva je úzká a skrytá pod kalhotkami.

MUDr. Tomáš Paduch Jiný

Zákrok byl vykonán citlivě a bez komplikací. Po dobu zákroku jsme si povídali což bylo docela příjemné a uklidňujíci. Hojení taky proběhlo v pořádku a o pár dní jsem se cítila dobře.

MUDr. Eva Urbánková Jiný

Paní doktorka má zlaté ruce. Byla jsem na několika zákrocích a pokaždé odcházím spokojená s výsledkem.

MUDr. Issam Al Awa Jiný

U pana doktora AL Awu jsem měla tu čest podstoupit plastiku prs ještě minulý rok. Pan doktor je sam o sobě taková hromádka dobré nálady a díky němu jsem neměla z operace strach. Od konzultace až po pooperační vyšetření jsem byla spokojená s ním i s personálem kliniky. Výsledek je ukázkový, jizvy téměř neviditelné takže určitě můžu jenom doporučit.