Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Ladislav Nováček

Oční Lékař, MUDr.

• F

Paní doktorka Soldánová je velmi pečlivá lékařka. Vždy se mým problémům věnuje, prohlédne mne. Jsem velmi rád, že je mou lékařkou. Musím konstatovat, že jsem v životě měl štěstí na dobré praktické lékaře. Proto snad mohu objektivně, samozřejmě laicky, nejsa lékařem, posoudit i paní doktorku Soldánovou. Positivem by určitě bylo, kdyby lékaři nemuseli mít přeplněné čekárny, kdyby praktických lékařů bylo více, takhle jsou lékaři přetěžováni. Závěrem ještě jednou dík paní doktorce Soldánové za její kvalitní práci.

• Tomáš Paduch

Gynekolog, Plastický Chirurg, MUDr.

• J

Pan doktor je úžasný!!! Byla jsem u něj před 2 dny na slimliposukci břicha a spokojená,šťastná jsem byla hned po výkonu ;-)
      Je to mooooc dobře odvedená práce !!!! Doporučuji všem, kdo chtějí precizně odvedenou práci ;-) PANE DOKTORE MOC DĚKUJI JSTE ÚŽASNÝ DOKTOR I ČLOVEK :-) VELKÉ DÍK mám po třech dětech bříško jak nějaka slečna :-D

• S

U pana doktora jsem byla na tumescentní liposukci a jsem velmi spokojená. Vstřícný, veselý, profesionální. Dokázal odbourat strach a nervozitu před zákrokem a během něj. Výsledek perfektní, Bez jizev, bez nerovností, dokonalé.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Lucie Rajská, Ph.D.

Dermatolog, MUDr.

• T
      Umístění: Ambulance dermatovenerologie se zákrokovým sálkem a laserySlužby: kontrola pigmentových skvrn a odstranění fibrilek

Paní doktorka i sestra jsou velice příjemné, vstřícné, laskavé a usměvavé. Byl jsem velice rád, že jsem si vybral právě toto zdravotnické zařízení a všem vřele doporučuji.

• Paní doktorku Rajskou znám a navštěvuji cca 3. roky. Bylo mým velkým štěstím, že jsem se k ní dostal. Paní doktorka je vždy velmi milá, usměvavá, vstřícná, vlídná, vedena obrovskou snahou ulevit, pomoct. S mým celoživotním problémem s atopickým ekzémem mi umí, jako snad ještě nikdo před ní, opravdu pomoci. Děkuji moc za lékaře jako je ona

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Pavel Boček

Pediatr, Onkolog, MUDr.

• P
      Umístění: jiné místoSlužby: Periodicka prohlidka

Bohuzel take spatna zkusenost. Byl u nasi pediatricky na zaskok. Behem 10mesicni prohlidky meho syna si pan doktor psal sms a vzbec nevnimal, co mu rikam. Na syna velmi zbezne kouknul. Na muj dotaz, ze syn ma trochu zkrouce chodidlo, nas poslal na neurologii (?) S nasi pani doktorkou se neda srovnat.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Podezření na zánět spojivek

Tohoto doktora nedoporučují je arogantní a jeho léčebné postupy jsou opravdu otřesné.Pan doktor,tedy jestli se tomuto člověku dá říct doktor,protože on neléčí dá nej na to co mu řeknou rodiče na dítě se absolutně nepodíval a i tak napíše recept.Příliklad toho proč to píši.Šla jsem za panem doktorem ze synem s podezřením na zánět spojivek pan doktor se na syna ani nekoul pul hodiny nás nechal čekat a pote nam sestra přinesla recept s nějakými kapkami a šli jsme.Vyšetření na pár minut a tento lékař nebyl schopný ani ochotný. A není to jedina špatná zkušenost s tímto člověkem.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Milan Junášek

Dermatolog, MUDr.

• Pan doktor je absolutní jednička, syn měl problém se zarůstajícím nehtem přes dva roky, dvakrát řešeno na chirurgii a bez výsledků. Po zásahu pana doktora má syn konečně klid, jsme půl roku po výkonu a palec je vyřešený a vše absolutně v pořádku. Jsem mu velice vděčná a všem pana doktora doporučuji. Lucie Veselá

• .

Pan doktor je profesionál. Jsem moc ráda, že jsem našla tak skvělého lékaře.
      Řezání znamének podstupuji pravidelně od dětství a jen od pana doktora Junáška nemám jizvy.
      Zároveň si cením jeho přístupu k pacientovi.
      Sestřička je také skvělá a když mi sdělovala histologický nález, dokázala mě uklidnit.

Podívejte se na všechny názory (49) na lékaře