Doporučení urologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „Pan doktor Otava je velice profesionální a k moji diagnóze přistupuje velice zodpovědně s tím, že nic nepodcení. Vždy jsem se dočkala milého a chápavého přístupu. Na všechny mé otázky jsem dostala odpověď. Jsem velmi spokojená a mohu doporučit. Děkuji Více

Na Valech 4/289, Praha Mapa

Androgeos, spol. s r.o.

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Velká spokojenost s výsledkem/průběhem operačního zákroku Rezum:Před tím velké potíže kvůli BHP/LUTS- v podstatě veškeré popisované problémy, včetně i jiných/vzdáleně souvisejících (nebudu popisovat..), medikace způsobovala značné nežádoucí účinky (zdůraznění arytmie, motání hlavy) a to nemluvím o tom, že dlouhotrvající neléčený LUTS poškozuje moč.měchýř... Váhal jsem nad touto novou metodou, nehrazenou pojišťovnou (viz značně vysoká cena, nehrazená pojišťovnou), u mě navíc prostata značně přesahující 80g, což může prý snižovat finální úspěšnost...Rozhodnutí ztěžovaly i obavy z neúčinnosti operace (viz předchozí věta) a vůbec ze zákroku jako takového. Výsledek/zkušenosti:Profesionální, uklidňující, pozorný přístup, rekonvalescence zcela bez problémů a po cca 3 týdnech značné zlepšení oproti předchozímu stavu(vzhledem k velikosti mé prostaty), již cca po 2 měsících stav téměř jak ve 20 letech - návštěva WC za 24 hodin cca 6x a žádné výraznější potíže. I kdybych musel zákrok po třeba 4 letech opakovat (jakože studie říkají pouze že po 4-5 letech téměř žádné opakování u této nové metody není nutné), rozhodl bych se opět pro tuto metodu, než podstupovat klasickou invazivnější metodu v nemocnici...(Člověk samozřejmě předpokládá, že se časem, po letech tento zákrok začne hradit pojišťovnou už proto, že přece to není v zájmu nikoho - obsazovat nemocnice, mít delší, komplikovanější rekonvalescenci, anebo se zkoušet "ládovat" prášky...). Ještě jednou tedy tímto děkuji... Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Naprosto dokonale, velice pečlivý empatický a erudovaný lékař, dochvilnost, komfort, milá sestřička , všem vřele doporučuji. Více

Na dlouhém lánu 563/11, Praha Mapa

Uroderm Medical s.r.o.

• „Profesionalita, ochota, pečlivost, lidskost, perfektní snaha dohledat příčinu problému... jsem naprosto spokojena s tímto lékařem. Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Úžasný, sympatický a empatický pan doktor. Měli by ho pozlatit a sestřičku také. Vždy vše vysvětlí a pomůže. Nebýt toho, že tam člověk musí ve chvílích, kdy mu není nejlépe, chodil by tam snad i častěji :)). Více

• Krškova 807/21, Praha Mapa

UroVize - urologická ambulance

• „Nejlepsi lekar, ktereho jsem kdy poznala. Ne jen po lekarske, ale lidske strance. Vice takovych lekaru, tak muzeme my pacienti byt spokojeni. Více

Budínova 67/2, Praha Mapa

Nemocnice na Bulovce

• „U pana doktora jsem byla na cystoskopii v FN Motol - na urologicka klinice. Mela jsem veliký strach, byla to moje první zkušenost. Pan doktor mi vše vysvětlil, upozornil mě na každý krok, který bude následně dělat. Dole mi to umrtvil a necítila jsem bolest. Jen potom, když zkoušel, jak moc mám zúženou mocovou trubici. Bylo to však jen par vteřin. Večer potom to bolelo při močení, ale obtíže do druhého dne vymizeli. Jsem naprosto spokojena a vděčná, ze jsou tací hodni doktoři :-) Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Byl jsem spokojený s příjemným, korektním přístupem a pečlivě provedeným vyšetřením. Objednací doba byla přijatelná s ohledem na čas dovolených a také ve srovnání s jinými pracovišti. Více

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Z nedávné osobní zkušenosti mohu potvrdit, že pan MUDr. Macek je nejen velkým specialistou v oboru urologie, ale i velkým člověkem s nesmírnou ochotou, obětavostí a přístupem k pacientu. Pane doktore mnohokrát děkuji. Více

Ke Karlovu 6, Praha Mapa

Urologická klinika Všeobecné fakultní nemocnice a 1. lékařské fakulty UK

• „Pan doktor je příjemný, vysvětlí Vám vše, má smysl pro humor a ani na vteřinu jsem nezapochyboval že je pravdovej odborník, jsem rád že jsem ho potkal. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor Šmehil je jak z pohledu lékařského, tak i z pohledu lidského velice dobrý. I když jsem přišel v dobu, kdy přijímal jen objednané pacienty, tak mě přijal,pravda,na vyšetření jsem si musel asi 45 minut počkat, ale s tím jsem počítal. Byl trpělivý, i přes to, že jsem byl z vyšetření přeci jenom trochu nesvý - první návštěva urologa. Doporučuji všem. Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• „Pan doktor Zima je skvělý urolog - odborník s mnohaletou praxí.Navíc je mimořádně empatický a jeho přístup k pacientovi je opravdu velmi lidský. Je velmi pečlivý a svoji praxi vykonává mimořádně spolehlivě a na velmi profesionální úrovni. Více

Františku 847/8, Praha Mapa

Nemocnice Na Františku

• „Byl jsem u něj operován, všechno dopadlo dobře, následně jezdím na kontroly. Oceňuji profesionální jednání, vstřícnost. Více

Vídeňská 800, Praha Mapa

Thomayerova nemocnice

• „Při mých návštěvách ordinace mi lékař vysvětloval diagnozu. Udělal mi mnoho vyšetření na upřesnění choroby, vysvětlil možnosti léčby, klady a zápory různých způsobů. Dal mi možnost vybrat a když jsem si vybral odlišně, než si představoval, nenaléhal abych se podřídil jeho návrhu. Není ukecaný, je věcný, pojmenuje problém až drsně upřímně, což si cením. Když si není úplně jistý, provede dovyšetření, nebo pošle ke specialistovi. S jeho přístupem a jednáním jsem velmi spokojen. Více

Praha, Praha Mapa

ordinace

Palackého 5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého, urologická ambulance, URO-KLAMO s.r.o.

• Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice na Bulovce