Doporučení urologové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Praha

• „Pan doktor Otava je velice profesionální a k moji diagnóze přistupuje velice zodpovědně s tím, že nic nepodcení. Vždy jsem se dočkala milého a chápavého přístupu. Na všechny mé otázky jsem dostala odpověď. Jsem velmi spokojená a mohu doporučit. Děkuji Více

Na Valech 4/289, Praha Mapa

Androgeos, spol. s r.o.

• „Přestože jsem se na pohotovosti na Bulovce-konkrétně na urologii ocitla spíše omylem (problém byl jiného rázu), pan doktor mě neodbyl a vyslechl si výklad mých prožívaných obtíží, a to i přes to, že se mi již během vyšetření značně ulevilo. Navíc byl pan doktor velmi sympatický :) Tímto bych ráda ocenila jeho trpělivý přístup k pacientovi. Více takových profesionálů, nejen ve zdravotnictví. S pozdravem Hana P. Více

Ukrajinská 11/900, Praha Mapa

Urologie Ukrajinská s.r.o.

Urologické konzultace

1 000 Kč

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

UroKlinikum s.r.o. - Urologická ambulance Praha

• „Naprosto dokonale, velice pečlivý empatický a erudovaný lékař, dochvilnost, komfort, milá sestřička , všem vřele doporučuji. Více

Na dlouhém lánu 563/11, Praha Mapa

Uroderm Medical s.r.o.

• „Chodila jsem k panu doktorovi Galasovi do Berouna, měla jsem vleklé problémy se záněty močového měchýře a zánět ledviny, nekončící trápení. Na jeho doporučení jsem si nechala udělat autovakcínu a zprůchodnění zúžené močové trubice od té doby mám klid :-). Bylo to dost nepříjemné, ale výsledek je vynikající. Jsem MUDR.Galasovi velmi vděčná a už nemusím stále užívat léky a trpět. Mohu ho jen vřele doporučit. Díky Vám pane doktore, jste zlatý člověk. Více

Kostelní ul. 23, Beroun Mapa

Urologická ambulance

Palackého 5, Praha Mapa

Urologická ambulance

• Urolog

Palackého 5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého, urologická ambulance, URO-KLAMO s.r.o.