Doporučení pediatři s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Praha

• „Na paní doktorku jsem před narozením dcery narazila v podstatě náhodou... a dnes jsem za to nesmírně vděčná. Profesionální přístup, na děti neskutečně milá. Mohu se na ní obrátit s jakýmkoliv problémem a vždy se snaží pomoci. Doporučuji kudy chodím! :) Více

Kodaňská 436/17, Praha Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Vyborna pani doktorka s milym lidskym pristupem k detem i dospelym. Vse vysvetli,peclive zkontroluje a s vlidnym usmevem uklidni kazde dite. Vrele doporucuji L.Rajzíková Více

Žukovského 887/4, Praha Mapa

Pediatrie

• Pediatr, Plicní lékař

„Za panem doktorem dojizdim z jineho mesta. Respektujici lekar. Oddelene ordinace a cekarny pro zdrave a nemocne.

Ke Kurtům 383, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

Očkování

150 Kč

• Pediatr, Fyzioterapeut

„Paní doktorku mohu doporučit. Je ochotná, odepsala mi na mail i během její dovolené. Nikdy jsem u ní dlouho nečekala. Více

Na Dlouhém lánu, 563/11, Praha Mapa

PMR Medikon s.r.o.

• „Lékař, který pro děti nemá obdoby. Úžasný přístup, zkušenosti a láska k dětem, která z jeho osobnosti i přístupu sestřičky čiší na dálku, ještě než vstoupíte do ordinace samotné. Díky! Více

Uzbecká 1409/8, Praha Mapa

MUDr. Michal Weinreb

• Pediatr, Ostatní, Diagnostik

„Paní doktorka je velice milá, pečlivá a o její odbornosti není pochyb. Respektuje, že děti se nevyvíjejí podle tabulek. U syna si všimla periodických horeček a díky tomu nemá každou chvíli zbytečně ATB. Synové k ní chodí rádi a návštěva je příjemná i v případě očkování. Dotazy ochotně zodpovídá a dá se s ní domluvit na vhodném postupu individuálně. Více

Všerubská 153/3, Praha 5 - Řeporyje, Praha Mapa

Dětská ordinace, pediatr, praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku znám víc jak 20 let, už z doby, kdy praktikovala v ordinaci své maminky MUDr. Linhartové. Vždy byla velmi pečlivá, s perfektním přístupem k dětem. Přestože už k ní nepatříme, stále na ní vzpomínám a když si tady čtu recenze, vidím, že se nezměnila a je pořád báječná. Více

1.ordinace) Praha 4,Roškotova 1717/2 a 2.ordinace) Praha 4, Podolské nábřeží 157/36- budova ÚPMD, Praha Mapa

Ordinace dětského lékaře MUDr.I.Rymešová

• „Možnost být v péči paní doktorky Dostálové pro nás byla učiněná spása po špatných zkušenostech s předešlým pediatrem. Přecházeli jsme k ní ve stavu, kdy se náš syn, tehdy půlroční, bál jakýchkoli doktorů. Hned po první návštěvě jsem byla v šoku, protože náš syn na sebe od paní doktorky i sestřičky nechal bez problémů sahat, dát si injekci, prohlédnout. Dokonce se i smál a odcházel úplně v pohodě. Dodnes dochází k paní doktorce s úsměvem a má ji i sestřičku moc rád. Také přístup k rodičům je naprosto skvělý. Vůbec nemám pocit, že bych obtěžovala nebo pokládala hloupé dotazy. Vždy je nám vše vysvětleno, můžeme kdykoli napsat email nebo se na cokoli doptat. Paní doktorka je také přístupná různým dalším specialistům, takže nám doporučila skvělého kožního lékaře a právě díky spolupráci její a pana doktora má náš syn dnes kůži v mnohem lepším stavu a věřím, že ekzém zvládneme. Paní doktorka i sestřička jsou neskutečnou oporou jak pro děti, tak pro rodiče. Opravdu jsem moc ráda, že má náš syn takovou péči a mohu paní doktorku Dostálovou pouze doporučit. Více

Sokolovská 304/810, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti

• „K paní doktorce jsme přešli od "konkurence", se kterou jsme dlouhodobě nebyli spokojeni, a moc dobře jsme udělali. Na praktickém lékaři je nejcennější vlastnost ta, že má náhled na praktické využití teorie, což nám u předchozí lékařky bolestně (vlastně doslova) scházelo. Správný praktik má být pečlivý a pozorný, ale nemá se zbytečně hnípat v banalitách. Nerecituje jako hluchý kolovrátek univerzální poučky, ale vnímá, co říká rodič, a doporučený postup přizpůsobí okolnostem. Takže jako lékařská nepediatrická rodinka jsme zde velmi spokojeni. Více

Antala Staška 1670/80, Praha Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Bukvicová léčila moji dceru a byla jsem s ní velmi spokojená Helena Součková

Vinohradská 77,Praha 2, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost