Doporučení ortopedové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Praha

• „Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc Více

Tenisová 981, Praha Mapa

Ortopedie Tenisová

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Ordinace Jabloňová

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

• „K panu doktorovi chodím již řadu let ambulantně, několikrát jsem byla operována i v Mladé Boleslavi (naposledy únor 2018). Vždy jsem spokojená (pokud to lze říci o návštěvě u lékaře), především s odborným přístupem a schopností vše srozumitelně vysvětlit. Čekání na ambulanci je vždy nepříjemně dlouhé, odměnou je ale profesionální přístup a úspěšná léčba. Více

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Ordinace specialisty - ortopedie

• Ortoped, Ostatní

„Sympatický a profesionální lékař se skutečným zájmem o pacienta, ktery dokáže vysvětlit příčinu bolesti a navrhnout účinou léčbu. Pul roku mne trápila bolest zápěstí a všude jsem se setkala s léčebnými metodami za tisíce, pan doktor byl první, který navrhl účinou a bezplatnou léčbu. Vřele doporučuji a děkuji. Více

Jabloňová 8/2992, Praha 10 Mapa

Ortopedie Jabloňová s.r.o.

• „Pan doktor super, nemohu nic vytknout jak po stránce ambulantní, tak jako operatér. Stejně tak i pooperační péče. Ano pro některé, dosti svérázný a často suchý humor, který málokdo zkousne. Ale jako lékaři nemohu nic vytknout. Díky němu tep kyčle OK. Více

Makovského 1144/5, Praha Mapa

ORTOPEDIE - MUDr. Milan Karpíšek