Doporučení ortopedové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• „Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc Více

Tenisová 981, Praha Mapa

Ortopedie Tenisová

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Ordinace Jabloňová

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Poliklinika pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Poliklinika pod Marjánkou

Pod Juliskou 1805/4, Praha Mapa

ORP CENTRUM s.r.o.

• „Z mé vlastní zkušenosti. Pan doktor Schovanec dává nadstandartní péči o své pacienty a provádí vysoce profesionální operace. Děkuji i personálu v Berounské ortopedické klinice, kde je vidět, že svojí práci dělají srdcem. Moc děkuji Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Pan doktor mi vždy všechno vysvětlí a vyjmenuje mi všechna řešení, která mohu využít. Ke všemu poskytne všechna pro a proti a já si následně vyberu tu pro mě nejschůdnější cestu. Jsem u tohoto pana doktora spokojená. I se mi líbí, že při tolika pacientech a práci až nad hlavu si neopomene zavtipkovat a uvolní tak pacienta. Alespoň u mě se to tak děje. Více

Budějovická 1998/55, Praha Mapa

Ortopedická ambulance

• „K panu doktorovi chodím již řadu let ambulantně, několikrát jsem byla operována i v Mladé Boleslavi (naposledy únor 2018). Vždy jsem spokojená (pokud to lze říci o návštěvě u lékaře), především s odborným přístupem a schopností vše srozumitelně vysvětlit. Čekání na ambulanci je vždy nepříjemně dlouhé, odměnou je ale profesionální přístup a úspěšná léčba. Více

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Ordinace specialisty - ortopedie

• „Pan Mudr.Hospodár mě dělal plastiku ACL na LK,koleno drželo super,ale 3a1/2 měsíce od operace po úderu do chodidla jsem měl s kolenem velké problémy,štěp na MRI byl sice v pořádku,ale mediální plika mi neumožňovala chodit do schodů ani ze schodů bez berlí. Pan doktor mi na mé problémy aplikoval injekci kortikoidů a dostal jsem 3xinjekce hyalubrix a dle pana doktora je koleno plně funkční.Že s kolenem vydržím stát cca 10min.,špatně chodím po schodech,v koleně stále nepříjemný pocit drhnutí. Jsem už 9m v pracovní neschopnosti a asi už nikdy nebudu pořádně chodit. To ale pana doktora absolutně už nezajímá. Pokud budete mít po operaci komplikace,tak nepočítejte s tím,že Vám pan doktor pomůže. Při poslední kontrole byl pan doktor dost nepříjemný,když jsem mu říkal,jaké mám s kolenem stále problémy a řekl,že můžu jít k jinému lékaři.Při dvou kontrolách jsem mu říkal,že mám velké bolesti i s druhým kolenem,ale ani se mi na to koleno nepodíval a stroze řekl,že musím zatnout zuby.Snaha pomoci pacientovi žádná,lidský přístup katastrofa.Je mi 46 let a 9m od operace sotva chodím,nemohu dělat skoro nic. Navíc mám na druhém koleni pravděpodobně prasklý meniskus z přetěžování nohy po operaci. Vzhledem k možným komplikacím po těžké operaci acl tohoto lékaře nedoporučuji, protože vůbec nemá snahu Vám pomoci od problémů. Více

U Malvazinky 7, Praha Mapa

MEDITERRA s.r.o.

• Ortoped, Fyzioterapeut

„Dlouhodobě mám problémy s páteří, proto čas od času zajdu k panu doktorovi - už léta. Celkově vnímám pana doktora jako jednoho z nejlepších - ať už co do odbornosti, příjemného jednání i empatie. Více

K nemocnici 2814/4, Kladno Mapa

Rehabilitační ambulance

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Rehabilitace

• „Asi tak pred dvoma rokmi som mal úraz kolena , stalo sa mi to na futbale aj keď som profesionálny hokejista.Nanešťastie to bol predný krížny väz čož je najhoršie zranenie kolena.Chodil som kade tade po doktoroch ktorý mali odlišné názory jedny povedali že to je iba natiahnute alebo len odtrhnutý bočný väz ktorý sa dokáže aj sám zrásť.Bol som a niektorý povedali že to musí byť operované.Bol som zúfaly a nevedel ako ďalej.Našťastie som našiel kontakt na pána doktora Dvořáka s ktorým som sa skontaktoval a poradil mi aby som si to dal operovať , opýsal mi do podrobna čo sa môže stať keď si to dám alebo nedám operovať.Preto som dôveroval jemu a rozhodol sa mu to dať operovať.Operácia prebehla úspešne , bolo to všetko veľmi ťažké.Učiť sa znova chodiť a naberať silu do nohy samozrejme počítal som s tým.Pán doktor nemal najmenší problém príst za nami kdekolvek len aby mi to skontroloval.Poradil mi cviky , metódy cvičenia a čo by bolo pre koleno najlepšie.Myslel som si že už si nikdy profesionálne hokej nezhrám ale skvelá práca pána doktora mi zachránila kariéru a môžem robiť to čo ma baví.Je to veľký profesionál a veľmi milý človek ktorý rád pomôže a spraví svoju prácu na 100%.Ďakujem pánovi doktorovi za všetko. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum - ortopedická ambulance

Antala Staška 80/1670, Praha Mapa

Ortopedie - soukromá ambulance

• Ortoped, Ostatní

„Sympatický a profesionální lékař se skutečným zájmem o pacienta, ktery dokáže vysvětlit příčinu bolesti a navrhnout účinou léčbu. Pul roku mne trápila bolest zápěstí a všude jsem se setkala s léčebnými metodami za tisíce, pan doktor byl první, který navrhl účinou a bezplatnou léčbu. Vřele doporučuji a děkuji. Více

Jabloňová 8/2992, Praha 10 Mapa

Ortopedie Jabloňová s.r.o.

• „Od puberty mě léčil s kyčlí, mohu mu být vděčná za to, že jsem několik let chodila velmi dobře. Negativní zkušenost mám jen jednu, když mě vyrazil z ordinace, protože jsem se bála nechat si lupnout injekci do kyčle. Ale pro mě od mládí zůstane panem Božským. Více

Budínova 2, Praha Mapa

Fakultní nemocnice na Bulovce

• „Doporučuji tohoto lékaře, jeho profesionální přístup, navštívila jsem ordinaci z důvodu nesnesitelné bolesti kolene, po 3 návštěvách jsem spokojená a bez bolesti. Děkuji Více

Na Františku 8, Praha 1, Praha Mapa

Nemocnice Na Františku, ortopedie

• „Pan Dr.Kopečný je opravdu jeden s nejlepších ortopedu v čr dělal mi dvě plastiky předního křížoveho vazu První plastika přišla v roce 2016 operace proběhla v nemocnici v Berouně... Nadmíru sem s nemocnici spokojen patří mezi Top v ČR.. Po celkovém uzdravení cca 10,měsícu sem začal opět hrát fotbal všechno bylo super koleno dělalo to co mělo a já byl zas spokojený. Bohužel v únoru 2019" po náročném sportovním období sem si přední křížový váz opět urval a poškodil si meniskus po šílených bolestech sem zašel za panem doktorem a byl sem opět překvapen s rychlím vyřízením magnetické rezonance s dalšími rentgeny" Mě čekala další replastika vazu s atroskopií menisků, která se uskutečníla 8.10.2019.. ( Opět nadmíru spokojen v rehabilitačním centru v Berouně Pán doktor odvedl opět skvělou práci A to bez jediného haliře!!!!! (Kdybych měl milion korun tak bych vám ho dal ????... (Pane Doktore moc vám děkuji ste pro mě zachránce ???? D.R. Více

Lípová 9/477, Praha Mapa

• Ortoped, Chirurg

1 názor

„Chtěla bych tímto poděkovat panu doktorovi za pomoc v chirurgické ambulanci na Kladně. Profesionálně mi spolu se sestřičkou pomohli s mým bolestivým problémem. Přesto, že samotný zákrok nebyl nic moc příjemný, chování a atmosféra v ordinaci mi přidala na pohodě. Děkuji a doporučuji, Lenka Více

Fr. Kloze 2628, Kladno Mapa

Ordinace SK Kladno

• „Pan MUDr.Pokorný je opravdu mistr svého oboru.Má skvělý přístup k pacientům, vše vysvětlí, je pečlivý, šikovný a opravdu vyléčí. Pokud bych musela opět s něčím na operaci, tak jedině k němu! Velice mu děkuji. Více

Sídliště 31/1100, Praha Mapa

Hviezdoslavova 509, Praha Mapa