Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• „Paní Lischkeova byla velice milá a profesionální! Všechno velmi dobře vysvětlila a mluvila pomalu abych jsem všechno dobře rozuměl protože viděla ze jsem cizinec. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Chirurg

„Standardne nepisi nazory, nicmene zde musim - skvely a prijemny pan doktor se smyslem pro humor, moc mila sestricka. Navstivila jsem doktora se svym 7mesicnim synem a uz vim, ze jinam jindy nepujdu! Vice takovych lekaru! Dekuji dekuji :-) Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL MUDr. Vladimír Čuba

• Otorinolaryngolog

„Jelikož mám silný dávivý reflex a bojím se chodit k ORL, tak mi zde hodně pomáhá moderní vybavení (hadička s kamerou do nosu tenká asi jako špejle). Díky tomu se nemusím z návštěvy stresovat a je to v pohodě, vyšetření není prakticky cítit. Byl jsem spokojený i s vysvětlením obtíží při polykání a s následnou léčbou. Více

Kateřinská 34, Praha Mapa

ORL ordinace MUDr. Jana Dubová

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Antala Staška 80, Praha Mapa

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• Otorinolaryngolog

„Velmi ochotny, profesionalni. Zajima se o komplexni zdravotni stav pacienta a pak teprve o konkretni potize. Ma opravdovy zajem a budi velkou duveru. Více

Černokostelecká 62/105, Praha Mapa

Soukromá ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor má úžasný lidský přístup k dětem i jejich rodičům. Navštěvujeme pana doktora již 7 let a nemůžeme si jeho profesionální přístup vynachválit. Více

Praha Mapa

ORL oddělení Nemocnice na Bulovce

Stamicova 21, Praha 6, Praha Mapa

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• Otorinolaryngolog

„Ačkoliv to na poliklinice Mazurská nebývá zvykem, čekárna dobře vybavená, hraje tam hudba na uklidnění, ordinace je moderně vybavená, moderní způsob identifikace příchozích pacientů, o samotném diagnostickém zařízení nemluvě, velice příjemní lidé od registračního okénka až po doktorky a sestričky. Musím smeknout, takhle, kdyby k pacientům a ke své práci přistupovali všichni doktoři, tak by to byl ráj. Dobrá práce, s velmi silným výkřičníkem - DOPORUČUJI - 100% spokojenost !!! Více

Mazurská 484/2, Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• Otorinolaryngolog

„Za mě nejlepší ORL ordinace v Praze, kterou jsem kdy navštívila. Všechno naprosto na jedničku. Milý a ochotný pan doktor, který hlavně mi dokázal pomoci. Dekuji :-) Více

Nekvasilova 2, Praha Mapa

ORL Karlín s.r.o.

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „I já mohu potvrdit, že paní doktorka na mě udělala, jako profesionálka velice dobrý dojem, Takže jsem byl mile překvapen, jejím pozitivním přístupem, který byl pohotový a účinný, ačkoliv se nejednalo i nikterak příjemný zákrok. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

Diagnostické testy

Hrazeno pojišťovnou

• „Děkuji

Švermova 2323, Litoměřice Mapa

ORL a FON ambulance Litoměřice

• „Už léta chodím k MUDr. Moravcové se všemi otorhinolaryngologickými potížemi, které vždy pohotově řeší. Je VELMI pečlivá a svědomitá a nikdy nezanedbává maličkosti, nýbrž je právě včas řeší, aby se nerozrostly v něco vážnějšího. Pokud hledáte dobrého lékaře pro sebe a své blízké, mohu jen doporučit. Škoda, že těch "hvězdiček" je pouze 5, já bych jí dala 10. Více

Rumunská 14, Praha Mapa

ORL ordinace

Kateřinská 1476/34, Praha Mapa

Poliklinika Kateřinská

• „Úžasný přístup! Nemám slov, paní doktorka je bezvadná a pohodová. Všechno vysvětlí, je milá a člověk má pocit, že se opravdu není čeho bát. A hlavně, vyléčí. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Paní doktorka je velice příjemná a pozitivní, skvěle komunikuje s dětmi. Kluk se nechal vyšetřit beze slz, což je u nás vzácnost. Více

Ohmova 271, Praha Mapa

Poliklinika Petrovice