Doporučení otorinolaryngologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Brno

• „Pan doktor mi několikrát velmi pomohl v mé nemoci. Má vynikající vztah k pacientům.Z vlastní zkušenosti jej mohu označit za 100% profesionála. Děkuji p. doktore. Více

Jungmannova 3, Brno Mapa

Privátní ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„vynikající lékař. Péče o mě nadprůměrná, vše vysvětlí, byla jsem o všem informována, jak to bude, co se stane. Moc mi za vše děkuji. vděčná pacientka J.Menšíková Více

Drobného 38-40, Brno Mapa

SurGal Clinic s.r.o.

• „Perfektní paní doktorka. Pečlivá, milá a šikovná. Malému střihla uzdičky, prohlédla nosík i ouška, vše mi krásně vysvětlila. Je vidět, že má děti opravdu ráda a že ráda pomáhá! Jednoznačně doporučuji. Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Dětská ORL ambulance

• „Vždy velká spokojenost, nemusí se čekat, a pan doktor je vstřícný a příjemný. To, že se u něho nemusí dlouho čekat, je super Více

Kuklenská 31, Brno Mapa

Poliklinika Kuklenská s.r.o.

• „Vynikající paní doktorka, laskavý přístup a odborná péče při nutném zákroku, který bylo nezbytné provést. Již několikátá návštěva v průběhu několika let. Více

Obilní trh 4, Brno Mapa

• Otorinolaryngolog

„V červnu jsem absolvovala v kroměřížské nemocnici u pana primáře Pára operaci štítné žlázy. Musím zhodnotit vše velmi kladně, jak pana primáře, ostatní doktory i personál. Operace i pobyt v nemocnici naprosto bez problémů, všichni byli příjemní a profesionální. Více

Zámecká 49, Rosice Mapa

Privátní ORL ambulance

• „Pana doktora můžu jenom doporučit, řečí sice nenadělá, ale práce mu jde od ruky a vždy mně i celé naší rodině pomohl. Co by mi bylo platné, kdyby se vyžvaňoval a měl plnou čekárnu?pacient co skončí vždy hned volá dalšího. Jsem s ním velice spokojená. Více

U pošty 14, Brno Mapa

ORL ambulance

• Otorinolaryngolog

„Pan Svoboda je velmi příjemný doktor. Našla jsem si ho na internetu a zavolala ráno. Na druhou odpoledne jsem měla přijít. Podotýkám, že neměl ordinační den pro "krční". Ošetřil mne, nastavil lečbu, všechno mi vysvětlil, původ mého zdr. problému a jak užívat léky. Byla jsem asi u 5 jiných lékařů a nepomohli mi až pan doktor Svoboda. Moc mu za to děkuji a doporučuji ho!!!! Více

nám. Míru 149, Židlochovice Mapa

POLIKLINIKA ŽIDLOCHOVICE

• Otorinolaryngolog

„K panu doktorovi chodim asy tak od 7 let jeto skvělý doktor vždy pozná co me ouška potřebují a memu synkovi taky pomohl mohu jen doporučit a sestřička je mila vstřícná Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Ušní, nosní, krční

• Otorinolaryngolog, Logoped

„Dnes jsem byla na vyšetření u paní doktorky poprvé. Naprostá spokojenost s přístupem a vyšetřením u paní doktorky.

Černopolní 20, Brno Mapa

ORL - foniatrie

• „Paní doktorka Fullerová je opravdu skvělá. Kladně hodnotím nejen lidský přístup, ale také postupy léčby. Velmi vítám, že je inovativní, vyzná se v možnostech dostupných podpůrných přípravků léčby, nadále si rozšiřuje obzory. Také s potěšením vítám náklonnost k homeopatii. Neřeší problémy razantně, pokud to není nezbytné. Chodím k ní s dcerou (zvětšená nosní mandle, opakované a vleklé rýmy, zánět ucha... A také sama - záněty dutin, angína). Více

Makovského náměstí 2, Brno Mapa

Ušní, nosní, krční, homeopatie

• „Navštívil jsem paní Dr. Žáčkovou, Poliklinika Lesná: perfektní diagnostika, paní doktorka doporučila preparáty, které účinkovali. Hodnotím velice dobře. Paní doktorka příjemná, usměvavá. Děkuji Mgr. Michal Ševčík Více

Halasovo náměstí 1, Brno Mapa

Ušní, nosní, krční

• „Paní doktorka mě velmi ochotně vzala v době, kdy má ORL lékařka měla dovolenou. Byla velmi vstřícná a pečlivá, vyslechla si problém, udělala mi navíc i stěr z krku, a to i přes to, že jsem nebyla její pacientka. Předepsala mi účinnou medikaci a moc mi tím pomohla. Více

Sadová 1596/33, Blansko Mapa

• Otorinolaryngolog

„Pán v letech co užívá software pro převod mluveného slova. Rychlý, efektivní a příjemný profík bez obvyklé doktorské blahosklonosti který se snaží prohodit slovo s pacošem. Ordinace ve vlastním domě, všude čisto, dobře zařízeno, podle ordinačních hodin není vorkoholik. Tahle mandala se mi moc líbí a přeji bez stopy závisti. Konečně začínají být chytří a pracovití lidé bohatí a spokojení. Naučit to tak ty politický všiváky tak zažijem raketový start národního štěstí. PH Více

Jiráskova 880, Slavkov u Brna Mapa

Ušní, nosní, krční ordinace

• „Paní doktorka opravdu ví co dělá a je velice empatická. Umí to s dětmi a snaží se všem pomoct. Velkou výhodou je i nový objednací systém, který zaručuje krátké čekání místo 2 hodin, jak tomu bylo dřív. Jedinou nevýhodou jsou prostory ordinace, které jsou už postarší. Více

Blanenská 982, Kuřim Mapa

Odborná ORL ambulance

„jeden z nejlepších

Nádražní 36, Modřice Mapa

ORL a FON ambulance

• Otorinolaryngolog

„Provedla několik úspěšných vyšetření a vyléčení nemocí horních cest dýchacích v naší rodině.

Široká 16, Ivančice Mapa

1 názor