Doporučení porodní asistentky s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Brno

• Porodní asistentka

„Porodní asistentka Klára Daňková je velmi ochotná a má profesionální přístup. Snaží se, aby celý porod proběhl pokud možno naprosto fyziologicky. Díky dlouhým porodním bolestem jsem už myslela, že to nezvládnu bez "ulevovačů".. nakonec mi však PA neuvěřitelně pomohla, když mi "názorně" ukázala, jak spodek v průběhu kontrakcí uvolnit a díky tomu jsem se konečně začala otevírat! Pak už nebylo potřeba žádných medikamentů.. Vysvětlila mi i jak mám dýchat jak v první době porodní tak v druhé. Z jejího přístupu, ale i přístupu veškerého ostatního personálu v porodnici u Milosrdných bratří jsem naprosto nadšená. Příště chci rodit zase v této porodnici.. Více

Polní 3, Brno Mapa

Nemocnice Milosrdných Bratří

• Porodní asistentka

„Skvělá poradkyně, měla jsem problémy s kojením - její rady zabraly, rozkojila jsem se a kojím stále bez příkrmů už 4tý měsíc. I já doporučuji, mě osobně velice pomohla, když už jsem klesala na ysli, že s kojením to nepůjde, dodala mi naději a sílu to nevzdát. Více

Bakalovo nábřeží 1, Brno Mapa

Polní 3, Brno Mapa