Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Brno

• „Pani Kubíčkovú možem maximálne doporučiť!!! Ošetruje celú našu rodinu, jej výsledky sú vždy skvelé - je precízna a veľmi rýchla. S pani sestričkou sú dokonalo sehrané. Človek od nej odchádza s úsmevom a vyriešeným problémom raz dva :-) nehovoriac o jej kvalitnej ľudskej stránke, ktorá sa dnes už len tak nevidí. Dochádzame za ňou a jej ordináciou až z Prahy, a to samo o sebe o niečom svedčí :-) Ďakujeme! Více

Masarykova 12/318, Brno Mapa

Exté - stomatologické centrum

• „Velmi příjemná paní doktorka, zákrok udělala v době, kdy nemusela, pak ještě pochválila za statečnost. Díky

Masarykova 31, Brno Mapa

Absolonova 30, Brno Mapa

• Dermatolog, Ostatní

„U paní doktorky Vykutilové budete skutečně v dobrých rukou! Je to nejen skvělá profesionálka, ale i báječná ženská. A že si někdy musíte v čekárně chvilku počkat? No to už tak u těch dobrých lékařů zkratka bývá...ale běžte klidne jinam, kde budete mít čekárnu prázdnou! Já nedám na dr. Vykutilovou a její báječný sestričkovský tým dopustit - u mně jednička s hvězdičkou Více

Křižíkova 68a, Brno Mapa

DERMAESTET, s.r.o.

• „Paní doktorku jsem navštívil s šestiletou dcerou , která se předtím rok neúspěšně léčila u jiné dermatoložky. Dcera měla na loktech útvary které se podobaly bradavicím, ale toto podezření bylo již dříve vyloučeno. Ovšem roční léčba byla zcela neúspěšná. Paní doktorka Plachá dceru prohlédla, nasadila správné léky a za cca 10 dní byla dcera naprosto v pořádku! Dále léčba p. doktorky Plaché dceři odstranila další, méně závažné kožní projevy a proto bych tímto chtěl paní doktorce moc poděkovat za svou dceru i za sebe, jako otce. Více

Smetanova 7, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „Paní doktorku mohu jen doporučit. Měla jsem akutní problém a přišla jsem bez objednání. Čekala jsem asi jen dvacet minut, což mě příjemně překvapilo. V ordinaci jsem se setkala s velice milým přijetím i celkově profesionálním přístupem. Můj zdravotní stav se po naordinování několika medikamentů začal rychle lepšit. Z přístupu je znát, že paní doktorka má bohaté zkušenosti. A navíc dokáže člověku velice rychle zlepšit náladu. Vřele doporučuji ,) a paní Haklové děkuju. Poláčková Více

Dělnická 53, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Paní doktorka je velmi zkušená odbornice,mající hezký přístup k pacientům.Navíc je velmi empatická. Mně osobně hodně pomohla. Jelikož ze stran pacientů je o její péči značný zájem, objednává je na čas,aby všichni přišli včas na řadu. Jen více takových lékařů. Více

Údolní 63, Brno Mapa

Privátní kožní ambulance

• „Pani doktorka skvela, ma lidsky pristup, hleda nejvhodnejsi lecbu podle potreb pacienta. Mohu jen doporucit!!!

Sadová 33, Blansko Mapa

Dermatovenerologie

• „Paní doktorka je velmi pečlivá. Přístup k pacientům příkladný. Zdravotní problém řeší, nenechá nic náhodě. Rozhodně doporučuji. . L.B. Více

Příkop 6, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „K paní doktorce chodím už asi 20 let, s 6 letou “pražskou” pauzou. Vždy přesně určila diagnózu, nasadila správnou léčbu. Jsem maximálně spokojen. A že je arogantní nebo co se tu píše? Nemyslím si, prostě nejste u psychologa… já se spíš vždy setkal s milým jednáním, i sem tam vtípkem…prostě v poho doktorka Více

Česka ul. 1, Brno Mapa

Dermatovenerolog

Běhounská 8, Brno Mapa

Zdravotní středisko Běhounská

• „Pani doktorka je velmi vstřícná. Problém věcně zhodnotila, predepsala pripravky a vysvetlila lecbu. Ordinacni hodiny i bez předchozího objednání. Na řadu jsem přišel rychle. Více

Kubíčkova 8, Brno Mapa

dermatologická ambulance

• „Paní doktorka je velmi milá, vstřícná. Problém, který mě trápil už tak dlouho. Věděla okamžitě i manželovi pomohla. Rozhodně k paní doktorce budu chodit dál a už hledat nebudu. Moc příjemná paní doktorka i sestřička a to běžně nebývá. Více

Zábrdovická 18, Brno Mapa

Vojenská nemocnice Brno

• „Po porodu mi začaly hodně padat vlasy a udělala se mi seboroická dermatitda v hlavě. Paní doktorka mi moc pomohla a svědění v hlavě přestalo. Dala mi na vyzkoušení i nějaké vzorečky šampónu. Myslím, že když má pacient zájem se léčit a chodí na pravidelné kontroly, je paní doktorka milá. Poslala mě i na krev, aby vyloučila, že se nejedná o zánět. Paní doktorku doporučuji :-). Více

Velkopavlovická 25, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „Nechápu, jak někdo může říct o Paní Doktorce něco špatného. Hodně mi pomohla! Díky ní se můj život zlepšil o 100%. Když jsem k Paní Doktorce Rulcove přišel poprvé nevěřil jsem, že mi pomůže, protože to X doktorů před ní nedokázalo. A to jsem lítal po doktorech už od 13 let. Díky její pozornosti a léčbě jsem se vyléčil. A jsem ji za to vděčný! Člověk by si měl uvědomit že doktoři neumí zázraky, ikdyz paní Doktorka Rulcova jeden malý zázrak udělal se mnou. DĚKUJI MOC! Dík ní jsem mohl normálně žít, bez bolesti. Nejen obličej i psychiku mi pomohla uzdravit. Ještě jednou Děkuji Paní Doktorko!!! Více

Jihlavská 20, Brno Mapa

Fakultní nemocnice Brno

• „Byla jsem u paní doktorky Čaloudové v akutním případu pásového oparu u kojící matky. Paní doktorka i sestřička mě vecpaly do objednání a byly velmi vstřícné, i když nejsem jejich stálý pacient. Obě byly velmi milé a velmi empaticky se o mně postaraly. Paní doktorka je milá, opravdu se zajímá, lidská. D O P O R U Č U J I a D Ě K U J I. Více

Česká 1/3, Brno Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Mohu jen doporučit.Skvělý personál,moc milé a ochotné sestřičky i paní doktorka.Služeb využíváme již několik roků.

Jamborova 22, Brno Mapa

Kožní ambulance

• „Paní doktorka je skvělá, vždy ochotná poradit a pomoct. Hlavně perfektný odborník. Měla jsem dlouhodobé kožní potíže, se kterými si jiní lékaři nemohli dát rady a paní doktorka vše diagnostikovala při první prohlídce a následně začala léčbu, která perfektně zabrala. Vřele dopoučuji! Více

Bayerova 15, Brno Mapa

Privátní kožní ambulance

• „Jsem s ní velmi spokojen. Ať šlo o léčbu začínajícího akné, alergie na slunce či bradaviček na genitáliích odvedla naprosto špičkovou práci. Je příjemná, starostlivá a taktní. Mohu jen doporučit. ovšem má hodně pacientů a myslím že nové už nepříjmá. Více

Vránova 172, Brno Mapa

Kožní lékař

• „Paní doktorka je výborná..stejně tak i sestřička! Vše vysvětlí a poradí. Profesionální, lidský a milý přístup, cítila jsem se tam velmi dobře a odcházela spokojená. Paní doktorku můžu jen doporučit! Více

Chládkova 4, Brno Mapa