Doporučení dermatologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR České Budějovice

• „Jsem cca 3 roky pacientem pana doktora Vaníčka a jsem po všech stránkách velmi spokojen a neměnil bych. To se týká také sestry, která je jako pan doktor opravdovým profesionálem. Děkuji Více

Riegrova 6/b, České Budějovice Mapa

Dermatovenerologická ambulance

• „Skvělý a pečlivý lékař, mám hodně pih takže musím na kontroly 2x ročně. Pan doktor je vždy ochotný, i když se objevím bez objednání, že se mi něco nezdá. Za mě supr. Více

Na sadech 23, České Budějovice Mapa

POLIKLINIKA SEVER, spol. s r.o

• „Páni doktorka je super a moc mi pomohla . Moc chválím i sestřičku je také super . Když mi bylo špatně a měla sem horečky při růži a zimnici tak mi zavolali sanitku na převoz do nemocnice. Více

Pražská 71, České Budějovice Mapa

Kožní ambulance

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Kožní ambilance

• „Velmi příjemná, laskavá a profesionální paní doktorka. Byla jsem u ní poprvé (chemický peeling) a byla velmi ochotná, vše mu vysvětlila.Vřele doporučuji! Více

Nábřeží Svat. Čecha 664, Trhové Sviny Mapa

Kožní ambulance

• „Navzdory svému mládí je paní doktorka Rišková zkušená - neslibuje nemožné a dělá, co může. To vše zarámováno milým jednáním. Mohu vřele doporučit. Více

Český Krumlov Mapa

• „Dobrý den, s paní doktorkou nemám problém. Chodím k ní už 15 let a vždy mi pomohla.

Senovážné nám. 1616, České Budějovice Mapa

Dermatologie

• „Pomohl mi a vážím si toho. I moje rodiče k němu rádi chodí.

Pivovarská 36, Český Krumlov Mapa

Dermatologická ordinace

• Sokolská 1339, Hluboká nad Vltavou Mapa

RRC Clinic a.s.

Boženy Němcové 54/585, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.