Doporučení ortopedové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR České Budějovice

• „Pan docent Stehlík mi v 18 Letech zachránil nohu po těžké havárii.Celkem 8 Operací.Po 20 Letech Totální endoprotéza.Mohu normálně žít., nedá se vyjádřít co pro mne udělal.Nejen jako doktor,ale jako člověk.Děkuji Přemysl Zitta Více

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „spokojenost,výborný lékař, co víc dodat-nenahraditelný

Lidická tř. 108, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Lékař na vysoké odborné úrovni, s vlídným lidským přístupem a snahou, za všech okolností pomoci. Navštěvuji jej, již desítky let a mj. mně operoval, i koleno. Veškerý servis Pana doktora, byl vždy na jedničku s hvězdičkou !!! Jen více takových lékařů. Více

Hlinecká 1637, České Budějovice Mapa

Nemocnice České Budějovice, a.s.

• „Pan doktor je svědomitý, podrobně vše vysvětlí a je milý. Dá i doporučení na další podrobnější léčbu a doporučení na lék, který by nehradila pojišťovna, ale pomůže. Doporučuji vřele. Více

T.G. Masaryka 205, Český Krumlov Mapa

Ortopedická ambulance

• „velice kvalitní ortoped díky jemu mám zase nohu jako za mlada.mnohokrát děkuji.

Matice školské 17, České Budějovice Mapa

Ortopedická ambulance

• „Absolutně nerozumím Vašim negativním názorům. Za mě pan doktor Fuit nejlepší ortoped co znám .chodi k němu celá rodina a jsme nad míru spokojeni. Pokaždé nám pomohl. A sestřička taky skvělá vřele doporučuji! Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

MEDIPONT s.r.o., ambulantní klinika

• „Perfektni lekar vzdy ochotny a spolehlivy , laskavy nikdy se neplete velmi fascinujici. Doufam, ze svym pristupem otevre cestu vsem dekuji pane doktore. Více

Široká 50, Český Krumlov Mapa

• Ortoped, Praktický lékař

„Vazeny pane Doktore, Vase nazory absolutne sdilim. Skoda jen, ze takovych odborniku je malo a nejsou ve vsech krajich. Více

Nádražní 640, Třeboň Mapa

Samostatná ordinace PL pro dospělé

• „Spokojenost od samého začátku, už několik let. Vyhovuje mi komunikace s lékařem i sestrou, vše potřebné vysvětlí, poradí, zdravotní péče je opravdu odborná, vstřícný přístup. Více

Matice školské 17/1786, České Budějovice Mapa

MEDIPONT PLUS s.r.o.