Nemocnice České Budějovice, a.s.

B. Němcové 585/54

370 01, České Budějovice, jihočeský

Kontaktní údaje +420 38...

Typ zařízení

• nemocnice

Lékaři a specialisté na této klinice

• Václav Šnorek

Plicní Lékař, MUDr.

• K

Je to ten nejlepší lékař, kterého znám. Ve svém oboru jednička.

• Václav Sýkora

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Nejen pro děti, ale i pro dospělé.

• příjemný, věcný a přitom odborník!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavel Kopačka

Chirurg, MUDr.

• R

znam jeho praci je vinikajici

• Celý tým chirurgů na úrazovém odvedl po odborné stránce skvělou práci, když mi spravili zlomeniny po autonehodě. Ovšem přístup k pacientům a komunikace často dost pokulhávali. Chápu, že zde panuje velký stres, ovšem nějaké meze jsou a především pan Dr. Kopačka je svou arogancí myslím dost překračuje. Během vizity se často pacient ani nestihne zeptat na svůj stav, mluví se o něm, nad ním a bez něj - ne vždy, ale bohužel se to stává. Sestry chválím, mají toho opravdu nad hlavu a vedení nemocnice by se nad takovým zápřahem veškerého personálu mělo vážně zamyslet ..!!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Zdeněk Vodička

• H

Je to velice slušný,výborný odborník.Operoval mi obě ruce,vše mi vysvětlil a velice pomohl.Jeho chování
      a jednání je na vysoké úrovni. Doporučuji ho všem,kdo potřebuje odborníka na ruce.

• R

Pan doktor je opravdu profesionál. Vše perfektně vysvětlí a přeztože opravdu není všemohoucí, tak rozhodně dělá, co je v jeho silách a dává si opravdu záležet. To čekání je opravdu úmorné, také jsme tam byli i pět hodin, ale to rozhodně není vina lékaře, ale organizace nemocnice. Sestřičky jsou poněkud arogantní, ale také se to nedá říci o všech. Toto je ale názor na lékaře, takže nemohu hodnotit jinak, než naprosto výborně. Díky

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• David Musil

• C

Pan doktor Musil mi artroskopicky operoval koleno po úrazu na lyžích. Byl naprosto úžasný, velmi vstřícný a s ochotou odpovídal na všechny moje dotazy :) i po operaci se mi věnoval a doporučil mi, abych podstoupila plastiku vazu - uvedl naprosto přesně důvody, proč bych tak měla učinit a já mu bez jakýchkoliv výhrad naprosto věřím a už se na operaci zodpovědně připravuji...moc panu doktorovi děkuji!

• Z ortopedie v ČB mi byl nejsympatičtější, velmi polopaticky před operací vysvětloval, co se bude dít, rovněž po ní se mi věnoval. Bohužel - časové možnosti na ortoped. ambulanci jsou mizerné, zkuste se objednat - není výjimkou, že budete čekat dvě hod.. Přesto - doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Martin Holý

Internista, MUDr.

• J

Perfektně se o mě postaral během mého pobytu v nemocnici. Narozdíl od neurologické ambulance nemocnice ČB okamžitě poznal, že moje páteř nevypadá dobře což také následně rentgeny potvrdil a perfektně zvládl a identifikoval příčinu mnoha komplikací způsobených pokročilou dekondicí a anxióznímy problémy.
      Než jsem tam přišel nikdo nevědel co se mnou vlastně je, pomalu jsem nemohl chodit a neustále jsem měl stavy blízko omdlení. Začal jsem si dle jeho doporučení dávat pozor na držení těla, pomalu jsem se rozcvičil, z psichických problému jsem se dostal jen proto že jsem konečně zjistil co se mnou je a dnes jsem vlastně naprosto normální produktivní člen společnosti.
      Osobně mi připadá velmi inteligentní, myslím že má velký aktivní zájem o medicínu. Narozdíl od mnoha doktorů není arogantní, nebál se přiznat že si není úplně jistý problémy s páteří a delegoval posudek na odborníka. Nenechal náhodě i nepravděpodobné věci - udělal mi i test na feochromocytom protože jsem trpěl hypertenzními špičkami. Jednáním super, vše vysvětlí, trpělivý. Co více dodat.

• Miroslav Bouchal

Internista, Praktický Lékař, MUDr.

• A

Pečlivý lékař.

• Jiří Stehlík

• N

souhlasím s tím co bylo již řečeno, měla jsem více problémů a vždy mi na to byl doporučen laser, myslím si že i kdybych nic nedělala, tak je logické že po několika týdnech se stav zlepší, takže podle mě zbytečné na laser chodit, platit za to a čekat 3-4 týdny na to jestli se to zlepšilo

• V

Doktor, kterému jde HLAVNĚ o peníze a pacient je až na dalším stupínku. Doporučuje léčbu za kterou se platí, ale "je zaručeně dobrá"! Prášky (vitamíny) prodává sám a jsou dražší než kdekoli jinde.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Pavel Sadovský

• M

spokojenost,výborný lékař, co víc dodat-nenahraditelný

• S

špičkový lékař,zodpovědný a ochotný.Těžko hledat negativa.Přece jenom něco maličko,možná flíček na reputaci:Pracuje v nemocnici ČB na ortop.oddělení,ordinaci má jako soukromý lékař každé pondělí po pracovní době.Po zavedení poplatků se rozhodl,že ordinuje jako pohotovost,tudíž poplatek je 90 Kč a protože nejsme troškaři,nebudeme řešit 10 Kč,tak budeme vybírat rovnou stovku a zároveň budeme šetřit lesy lépe využívat čas a tudíž potvrzení o zaplacení poplatku nebudeme vydávat,ostatně jako ve většině soukromých ordinací.Pacienti nás mají v oblibě a s radostí zaplatí. Měl pravdu,nikoho to moc nezajímá,pacientů je stále dost a prašule se sypou/černé?/

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Vladislav Smrčka

Pediatr,

• J

Při setkání na ambulanci v nemocnici pan doktor velmi profesionálně a jistě zhodnotil stav dítěte, příjemný a přitom věcný. (na ambulanci to považuji za výjmečné), velmi vlídně působí na děti, umí to s nimi, moje dcera se vůbec nebála.

• J

Dobrý den pane primáři ,obracím se na vás z dotazem a zároven z prosbou o vyjádření.Mám 6 letou dceru Adrianku která prodělala horečnaté dny 41,8 bylo podezření na syndromu infekční mononukleosy.Měla oběry moči a krve a máme čekat týden na výsledky.Zdá se mi že je to dlouho.Propustili mi jí z nemocnice po 3 dnech .Zdá se mi však ještě unavenná.Nikdo mi nic konkrétního neřek a nasadily jí na týden Flavobion 2x1 tab a ,Essentiale 1 tabletku denně a přísnou dietu.Mám vážné obavy že nepostupovali správně .Prosím o vyjádření co si o tom myslíte.Zda by bylo potřeba nějaké další vyšetření.Děkuji za brzkou odpověd Jana Jurčíková

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře