Nemocnice České Budějovice, a.s.

B. Němcové 585/54

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Typ zařízení

• nemocnice

• T
    Lékař: Romana Hrotková Jiný

Skvelá pani doktorka. Aj napriek tazkemu nastupu do nemocnice bol priebeh porodu to najkrajsie co som doteraz zazila. Lekarska starostlivost na jednicku. Pani doktorka dakujeme Vam

• R
    Lékař: Ivan Vonke Jiný

Pan doktor Vonke je vstřícný a velmi zkušený lékař, se širokým rozhledem. Jako člověk je velmi příjemný a bezprostřední.

• V
    Lékař: MUDr. Pavel Kurial Jiný

Velice mily a Profesionalni pristup, vse podrobne vysvetleno, nemohu si vynachvalit, velice sikovny PAN doktor!

• I
    Lékař: MUDr. Jan Sattran Jiný

Je to již více jak 15 let. Pan doktor mi aplikoval čočky při odstranění šedého zákalu. Perfektní přístup i výsledky. Vidím pořád jak za mlada, neuvěřitelné zlepšení života. Díky pane doktore, smekám..

• N
    Lékař: Svatopluk Ostrý Jiný

Pan doktor patří mezi špičky ve svém oboru, bohužel postrádá jakoukoliv empatii a je arogantní. Diskuze o způsobu léčby s ním není možná.

• S
    Lékař: MUDr. Pavel Sadovský Jiný

Nevím jak se chová k ostatním pacientům, ale při vyšetření kyčlí dětí je arogantní, nic nevysvětlil, mluví se sestrou, nikoli s vámi a celé vyšetření v nemocnici probíhá jak na běžícím pásu

• L
    Lékař: Martina Vachoušková Jiný

Pani doktorka je profesionál a člověk se srdcem na správném místě . Má skvělý přístup k pacientům a stejně tak k rodinám pacientů. Ode mě jí patří velký dík za péči o mou maminku a také za komunikaci s rodinou.????Je prostě úžasná!

• J
    Lékař: Milada Dolejšková operace

Velice děkuji paní doktorce za úžasný přístup, péči před operací i po operaci. Je velký profesionál a zároveň velice milý člověk. S takovou paní doktorkou zapomenete, že jste v nemocnici.

• K
    Lékař: MUDr. Vladimír Mařík plastická operace nosu

Byla jsem u pana doktora Maříka na Rhinoplastice a můžu na 100% doporučit!!! Pan doktor si hned všiml i mě zúžené nosní přepážky a i tu mi při operaci opravil. Co se týče celkového výsledku, tak jsem nadšená a i okolí hodnotí velmi pozitivně, dokonce mi spoustu lidí řeklo, že jsem se snad s takovým nosem musela narodit. Dále jsem byla u pana doktora na aplikaci botoxu a také mohu velmi doporučit. Myslím, že je jednička ve svém oboru a já konečně se nemusím stydět fotit a natáčet se tak, aby nos nebyl vidět. Od teď si ho mohu užívat naplno.

• A
    Lékař: Romana Hrotková Tehotenstvi

K paní doktorce, jsem docházela do rizikové poradny a jedině díky ní jsem nějak zvládla toto extrémně náročné období. Ona i sestrička jsou moc milé, lidské, ale taky přímé. Za mě nejpečlivejší gynekoložka, kterou jsem potkala. Moc děkuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu