Nemocnice České Budějovice, a.s.

B. Němcové 585/54

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Typ zařízení

• nemocnice

• A
    Lékař: Ivan Vonke Jiný

Pan primář Vonke je výjimečný člověk a velký odborník s lidským přístupem k pacientům. Jsem mu velmi vděčný za záchranu mého života. Srdečně děkuji a přeji vše dobré.

• L
    Lékař: MUDr. Pavel Sadovský Jiný

Jsem zde proto, aby se to co se stalo v mem pripade jiz neopakovalo. Tento clovek mi operoval rameno, ktere bylo odtrzene od labra v kloubim pouzdre a vypadavalo mi. 2x artoskopicky nejprv kotvy, ty nepomohly stale pocity vypadnuti ikdyz ne uplneho. Pote otevreny latarjet, prvni operace ok jen tydenni bolest po operaci. Druha op. vsak velky problem, po zakroku nemoznost zvednout ruku po mesicni fixaci v obvazu. Nerekl mi, ze se rana musi mazat specialni masti, aby nesrostla jizva a fascie k masu, dal citim bolest v rameni po skubnuti ci zevni rotaci je to jiz 2,5 roku, napeti v ruce az do ukazovacku pri zmacknuti vetsi casti ruky ikdyz nervy dobre, v Praze u fyzio mi bylo receno, ze pravdepodobne pretazeny biceps upon, ktery se natahl s uriznutou kustkou k blokaci pouzdra moc a tlaci na nervy. Bolest v uriznute casti ramene, biceps o 1,5cm zkracen, spasma stazene svalstvo az k prsnimu svalu, ktere sem musel ze sveho platit a rok uvolnovat, fyzio v nemocnici CB toto neznaji. Dle nich standart. Po-operacni stav. Dale odmitl napsat dalsi rehab ci resit jaky koliv postup, vyhozen s vysvetlenim, ze ortopedicky vse dobre, hybnost dobra, bolesti neresil. Starejte se sam dal..nejhorsi zazitek meho zivota plus ordinuje 1x tydne, ceka se veky a odpol jeste odjede a pulku pacientu nestihne. Neochota vysvetlit profesionalne pacientovi provafeny ukon a rizika!!! Zakrok vysvetli jako to vam tady vezmeme kus kosti, co je tam stejne k nicemu, budete moct opet hrat aktivne sporty jako mlady clovek. Kdybych na internetu necetl, ze 80% lidi je bez nasledku po regeneraci, v zivote bych zakrok nevzal ikdyz to byla nutnost co s vypadavajicim ramenem a bolesti do nahozu. Pak se divi v ordinaci, kdyz mu popisuji jak mi fyzio uvolnuje svalstvo promackavanim a tlaceni do bodu. Vazne jako hlavni doktor?? Stydte se pane doktore, myslel sem, ze jste vetsi kapacita.

• T
    Lékař: Romana Hrotková Jiný

Skvelá pani doktorka. Aj napriek tazkemu nastupu do nemocnice bol priebeh porodu to najkrajsie co som doteraz zazila. Lekarska starostlivost na jednicku. Pani doktorka dakujeme Vam

• R
    Lékař: Ivan Vonke Jiný

Pan doktor Vonke je vstřícný a velmi zkušený lékař, se širokým rozhledem. Jako člověk je velmi příjemný a bezprostřední.

• V
    Lékař: MUDr. Pavel Kurial Jiný

Velice mily a Profesionalni pristup, vse podrobne vysvetleno, nemohu si vynachvalit, velice sikovny PAN doktor!

• I
    Lékař: MUDr. Jan Sattran Jiný

Je to již více jak 15 let. Pan doktor mi aplikoval čočky při odstranění šedého zákalu. Perfektní přístup i výsledky. Vidím pořád jak za mlada, neuvěřitelné zlepšení života. Díky pane doktore, smekám..

• N
    Lékař: Svatopluk Ostrý Jiný

Pan doktor patří mezi špičky ve svém oboru, bohužel postrádá jakoukoliv empatii a je arogantní. Diskuze o způsobu léčby s ním není možná.

• S
    Lékař: MUDr. Pavel Sadovský Jiný

Nevím jak se chová k ostatním pacientům, ale při vyšetření kyčlí dětí je arogantní, nic nevysvětlil, mluví se sestrou, nikoli s vámi a celé vyšetření v nemocnici probíhá jak na běžícím pásu

• L
    Lékař: Martina Vachoušková Jiný

Pani doktorka je profesionál a člověk se srdcem na správném místě . Má skvělý přístup k pacientům a stejně tak k rodinám pacientů. Ode mě jí patří velký dík za péči o mou maminku a také za komunikaci s rodinou.????Je prostě úžasná!

• J
    Lékař: Milada Dolejšková operace

Velice děkuji paní doktorce za úžasný přístup, péči před operací i po operaci. Je velký profesionál a zároveň velice milý člověk. S takovou paní doktorkou zapomenete, že jste v nemocnici.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu