Nemocnice České Budějovice, a.s.

B. Němcové 585/54

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Typ zařízení

• nemocnice

• Václav Šnorek

Plicní Lékař, MUDr.

• K

Je to ten nejlepší lékař, kterého znám. Ve svém oboru jednička.

• Václav Sýkora

Otorinolaryngolog, MUDr.

• Nejen pro děti, ale i pro dospělé.

• příjemný, věcný a přitom odborník!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Pavel Kopačka

Chirurg, MUDr.

• R

znam jeho praci je vinikajici

• Celý tým chirurgů na úrazovém odvedl po odborné stránce skvělou práci, když mi spravili zlomeniny po autonehodě. Ovšem přístup k pacientům a komunikace často dost pokulhávali. Chápu, že zde panuje velký stres, ovšem nějaké meze jsou a především pan Dr. Kopačka je svou arogancí myslím dost překračuje. Během vizity se často pacient ani nestihne zeptat na svůj stav, mluví se o něm, nad ním a bez něj - ne vždy, ale bohužel se to stává. Sestry chválím, mají toho opravdu nad hlavu a vedení nemocnice by se nad takovým zápřahem veškerého personálu mělo vážně zamyslet ..!!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• David Musil

Ortoped, MUDr.

• C

Pan doktor Musil mi artroskopicky operoval koleno po úrazu na lyžích. Byl naprosto úžasný, velmi vstřícný a s ochotou odpovídal na všechny moje dotazy :) i po operaci se mi věnoval a doporučil mi, abych podstoupila plastiku vazu - uvedl naprosto přesně důvody, proč bych tak měla učinit a já mu bez jakýchkoliv výhrad naprosto věřím a už se na operaci zodpovědně připravuji...moc panu doktorovi děkuji!

• Z ortopedie v ČB mi byl nejsympatičtější, velmi polopaticky před operací vysvětloval, co se bude dít, rovněž po ní se mi věnoval. Bohužel - časové možnosti na ortoped. ambulanci jsou mizerné, zkuste se objednat - není výjimkou, že budete čekat dvě hod.. Přesto - doporučuji!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Martin Holý

Internista, MUDr.

• J

Perfektně se o mě postaral během mého pobytu v nemocnici. Narozdíl od neurologické ambulance nemocnice ČB okamžitě poznal, že moje páteř nevypadá dobře což také následně rentgeny potvrdil a perfektně zvládl a identifikoval příčinu mnoha komplikací způsobených pokročilou dekondicí a anxióznímy problémy.
      Než jsem tam přišel nikdo nevědel co se mnou vlastně je, pomalu jsem nemohl chodit a neustále jsem měl stavy blízko omdlení. Začal jsem si dle jeho doporučení dávat pozor na držení těla, pomalu jsem se rozcvičil, z psichických problému jsem se dostal jen proto že jsem konečně zjistil co se mnou je a dnes jsem vlastně naprosto normální produktivní člen společnosti.
      Osobně mi připadá velmi inteligentní, myslím že má velký aktivní zájem o medicínu. Narozdíl od mnoha doktorů není arogantní, nebál se přiznat že si není úplně jistý problémy s páteří a delegoval posudek na odborníka. Nenechal náhodě i nepravděpodobné věci - udělal mi i test na feochromocytom protože jsem trpěl hypertenzními špičkami. Jednáním super, vše vysvětlí, trpělivý. Co více dodat.

• Miroslav Bouchal

Internista, Praktický Lékař, MUDr.

• A

Pečlivý lékař.

• Jiří Stehlík

Ortoped, MUDr.

• N

souhlasím s tím co bylo již řečeno, měla jsem více problémů a vždy mi na to byl doporučen laser, myslím si že i kdybych nic nedělala, tak je logické že po několika týdnech se stav zlepší, takže podle mě zbytečné na laser chodit, platit za to a čekat 3-4 týdny na to jestli se to zlepšilo

• V

Doktor, kterému jde HLAVNĚ o peníze a pacient je až na dalším stupínku. Doporučuje léčbu za kterou se platí, ale "je zaručeně dobrá"! Prášky (vitamíny) prodává sám a jsou dražší než kdekoli jinde.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Vladislav Smrčka

Pediatr,

• J

Při setkání na ambulanci v nemocnici pan doktor velmi profesionálně a jistě zhodnotil stav dítěte, příjemný a přitom věcný. (na ambulanci to považuji za výjmečné), velmi vlídně působí na děti, umí to s nimi, moje dcera se vůbec nebála.

• J

Dobrý den pane primáři ,obracím se na vás z dotazem a zároven z prosbou o vyjádření.Mám 6 letou dceru Adrianku která prodělala horečnaté dny 41,8 bylo podezření na syndromu infekční mononukleosy.Měla oběry moči a krve a máme čekat týden na výsledky.Zdá se mi že je to dlouho.Propustili mi jí z nemocnice po 3 dnech .Zdá se mi však ještě unavenná.Nikdo mi nic konkrétního neřek a nasadily jí na týden Flavobion 2x1 tab a ,Essentiale 1 tabletku denně a přísnou dietu.Mám vážné obavy že nepostupovali správně .Prosím o vyjádření co si o tom myslíte.Zda by bylo potřeba nějaké další vyšetření.Děkuji za brzkou odpověd Jana Jurčíková

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Jitka Fuitová

Dermatolog, MUDr.

• D

Souhlasím s Hančiným hodnocením. Paní doktorka je neochotná cokoli řešit, byla jsem u ní už před dlouhou dobou, ale první co mi sdělila bylo, že nejsem její pacientka, že střídám lékaře..... a proč přicházím právě tehdy kdy přicházím - zřejmě jsem ji v ordinaci vyrušila při nějaké jiné bohulibé činnosti než je léčení. Po té mi sice předepsala mastičku jež mi do 3 dnů pomohla, ale mně se od té doby nechce za žádným dermatologem jít, přestože mám celkem zásadní chronický problem. :(

• H

Prisla jsem do ordinace s jasnou diagnozou - tinea corporis na noze. Obcas na tuto plisen trpim a uz ji bezpecne poznam. Pani doktorka se letmo na nohu podivala, odmitla se se mnou na tema bavit a rekla ze je to ekzem. Napsala mi masticku s kortikoidnimi steroidy. Doma jsem si precetla pribalovy letak, kde bylo velkym pismem napsano, ze se tato mast nesmi pouzivat na plisnova onemocneni, pri dalsim hledani jsem zjistila, ze by to mohlo zpusobit celkem vazne komplikace. A to vse jen proto ze jsem si dovolila rict co si myslim ze to na te noze mam a pani doktorka asi chtela vymyslet vlastni diagnozu.

• Vojtěch Louda

Chirurg, MUDr.

• L

Za vynikající přistup při operaci i léčbě, profesionání jedání a pomoc, velice děkuji.)
      Václav Lukeš