Doporučení psychologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR České Budějovice

• Psycholog, Psychoterapeut

„Panu doktorovi děkuju, pomohl mi, doporučuji ho. A mé postřehy a omyly? Byl jsem naivní a myslel jsem si, že všechny moje problémy se vyřeší za 1 sezení:-) Dál jsem z počátku dokotovi nevěřil, dělal jsem hrdinu a nepouštěl mu informace a pocity jak doopravdy byly. V této etapě jsme se tak mou vinou neposunuli ani o píď a doktor byl odměřený. Teprve, když jsem komunikoval úplně otevřeně (maska hrdiny musela pryč:), začali jsme postupně nacházet řešení, a to má smyl. Vážím si Vás doktore a vážím si příležitosti konzultovat a posunout své trable! Více

Matice školské 17, České Budějovice Mapa

Ambulantní klinická psychologie

• „Vyborna pani doktorka! V mem problemu mi poradila, kdyz se neco delo, byla schopna mi dat i jiny termin. Doporucuji.

Klavíkova 13/1573, České Budějovice Mapa

Psychologická ordinace

• „Dobrý den, k paní PhDr. Roušalové docházím od 11/2017. Není psycholog jako psycholog, paní doktorka je psycholog s velkým "P". Ze začátku jsem musela 2x změnit termín z mojí strany. Bylo mi to dost nepříjemné, u také kapacity se to nedělá... . Naopak ona byla hned od začátku úplně úžasná a profesionální. Už jsem s lidmi z oboru psychologie byla delší dobu ve styku, ale tady jsem v paní doktorce potkala upřímnost, obrovské léta praxe a snahu pomáhat vysloveně lidsky, ne tabulkově. Po 3,5 roku jsem už pravidelně na sezení nechodila, nastaly tyto pandemické roky a já se cítila v pořádku. A teď po x- měsících jsem ji ze dne na den potřebovala. Neváhala ani chvilku a i v rámci své dovolené dojela a do druhého dne mně dala termín!!! Paní doktorka Roušalová je úžasný profesionál, myslím, že i můj zkrácený příběh je toho příkladem. Buďme rádi, že stále nás s úsměvem víta. Psychologie je velmi náročný obor a její zkušenosti jsou pro nás, pacienty, absolutně nepostradatelné a podstatné. Jsme od sebe o generaci a já se stále těším na další sezení. Děkuji za vše, za Vaší pozitivitu, za Vaše povzbuzení a úsměv, vážená paní doktorko!!! Více

U Tří lvů 4, České Budějovice Mapa

Klinická psychologie

• „Pani doktorka je velmi sympatická, ochotná, pohodová!

Špičák 114, Český Krumlov Mapa

Klinický psycholog

• „Děkuji paní doktorce za vyřešení mých problémů, ukázala mi cestu, jak na sobě pracovat. Vděčný pacient.

Dvořákova 21, České Budějovice Mapa

Klinická psychologie

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojený, vždy mi dokázala pomoci.

U Tří lvů 294/4, České Budějovice Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „..myslím si, že každý lékař, který dokáže být "" komunikačně blízko pacientovi, chápat v danou dobu jeho stav a i pomoci, je velmi dobrý lékař.. A to pan Havlík je..Karolína Více

U Tří lvů 294/4, České Budějovice Mapa

Ordinace klinického psychologa