Doporučení psychologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Olomouc

• Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

„Oceňuji profesionální a přitom laskavý přístup paní magistry Kolaříkové. Velká spokojenost, během několika sezení jsme odstranili moje problémy a naučil jsem se, jak si pomáhat sám. Více

Mostní 4, Přerov Mapa

Mgr. Petra Kolaříková - Poradna pro život

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Skvělá paní psycholožka, docházíme k ní s malým synem a její přístup je perfektní. Příjemná, laskavá a chápající.

Úzká 6, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Horní Lán 1310/10A, Olomouc Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Všimla jsem si této ankety a i já přidám jen velkou chválu. Ona mě ustálila a naučila svým přístupem, abych začal myslet a chovat se jinak a moje návštěvy u ní byly vždy proto k něčemu. Dokázala totiž mě plně otevřít a já uvolnit a v její přítomnosti jsem se cítil tudíž skvěle. Dokážu řešit věci dnes s věci s nadhledem a být příkladem, že z každé špatné situaci lze vyjít se ctí. Škoda, že takových žen psychologů je málo. Více

Kapucínská 162/7, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Několik let jsem zápasila s depresí. Nyní se zdá, že je deprese pryč. A to díky paní Mgr.Zbudilové. Terapie mi pomohla mnohem víc než medikamenty. Ona ví, co dělá a dělá to moc dobře. Jsem velkým dlužníkem. Více

Uzká 6, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „profesionál, umění klást ty správné otázky v pravou chvíli, empatie, lidskost...

Dolní náměstí 16, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Úžasný lékař. Díky za jeho nekonečnou trpělivost při řešení mých problémů s psychikou. Pomohl mi. Díky

Jívavská 20/nemocnice Agel/, Šternberk Mapa

Ambulance klinické psychologie

• Tovární 42A, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Pan doktor Vilhelm je moc milý a empatický, na každé naše sezení jsem se vždy těšila dlouho dopředu. Pan doktor mi hodně pomohl zmírnit mé úzkosti a podpořit mé sebevědomí. Každé sezení pro mě bylo i lidsky velmi příjemným setkáním a celá více než roční terapie byla skvělou životní zkušeností. Děkuji. Více

Litovelská 1, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Dobrý den, pan Zehnal je velmi kvalitní psycholog, který umí pomoci.

Lipňanská 3, Přerov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Po první návštěvě mohu říci jen to nejlepší. Například, dcera ráda kreslí.. Paní doktorka si toho ihned všimla a pěkně využila tento mostek ke komunikaci s dcerou. I když je velmi vytížená, během sezení se plně soustředí na klienta. Více

Komenského 27, Přerov Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Moc hodná paní, umí vyslechnout i poradit. Je velmi ochotná a vstřícná. i její manžel je senzační. Kdyby tak byli takoví všichni lékaři... Více

Janského 24, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Paní doktorku Zmrzlíkovou znám z její ordinace deset let. Chodila jsem k ní jako pacientka a mohu říci, že bez ní a jejich terapií bych byla kdo ví kde. Když jsem k ní přišla poprvé, byla jsem uzlíček nervů s plno problémy. Postupně mi pomohla se na svět dívat jinýma očima a věci brát takové jaké jsou. Její věta: To co nemůžu změnit, tím se nebudu zabývat; mi dost často přijde na mysl a velice mi pomáhá rozpoznat důležité od nepodstatného. "Sezení" u paní doktorky bylo velice pohodové, vždy jsem se u ní cítila příjemně a hlavně jsem z paní doktorky cítila zájem pomoci mi při řešení mých problémů. Zkrátka, měla jsem k ní bezmeznou důvěru. Více

Vídeňská 10, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Velmi přirozený a zároveň profesionální lékař. Dokáže mi vždy pomoci zorientovat se, nacházet souvislosti a ty následně zapracovat. Ačkoli mám často pocit, že situaci mám probranou ze všech možných stran a východisko není, vždy mi vytře zrak a já odcházím s úsměvem na rtech. A přitom bez nátlaku či podsouvání, jak to na mě působilo u jiných psychologů. Je pečlivý, vždy se mi plně věnuje a já se můžu opravdu soustředit na to, proč k němu jdu bez pocitu trapnosti či studu. Je to prostě bezvadný "kouč"! Více

Masarykova 11, Olomouc Mapa

Centrum Mediol s. r. o.

• „Tak já zase můžu říct na paní doktorku pouze to nejlepší. Několikrát pomohla mně i celé mojí rodině. A nezdá se mi, že by mohla reagovat tak, jak to popisuje slečna v prvním příspěvku. Vždy se chovala velmi profesionálně, mile a empaticky. Howgh! Více

Mošnerova 6, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Ráda bych doporučila pana doktora všem, kdo řeší stejně jako já změnu pohlaví. Setkala jsem se u něho s krásným lidským přístupem, porozuměním a snahou pomoci, za což bych mu ráda poděkovala. Neobávajte se objednat se na vyšetření na základě požadavku vašeho sexuologa. Více

Komenského 4142/6, Prostějov Mapa

• Psycholog