Doporučení psychologové s Oborová zdravotní pojišťovna Olomouc

• Psycholog, Psychoterapeut

1 názor

„Oceňuji profesionální a přitom laskavý přístup paní magistry Kolaříkové. Velká spokojenost, během několika sezení jsme odstranili moje problémy a naučil jsem se, jak si pomáhat sám. Více

Mostní 4, Přerov Mapa

Mgr. Petra Kolaříková - Poradna pro život

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Hodně dobrá psychoterapeutka. Současně profesionální i neskuteečně lidská. Nedělá z komára velblouda, ale rozhodně nezlehčuje. Ví co udělat, v pravou chvíli. Rozhodně doporučuji Více

Horní Lán 1310/10A, Olomouc Mapa

Ambulance klinické psychologie

• Tovární 42A, Olomouc Mapa

Ordinace klinické psychologie

• I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc - Oddělení klinické psychologie

• „Pan doktor je ve své práci mistrem. Má k pacientovi vlídný přístup, spojený s vhodnými slovy, kterými umí podpořit. Umí skvěle komunikovat s rodiči i s dětmi. Mám s ním jen dobré zkušenosti. Naší rodině velice pomohl, a to opravdu v obtížné životní situaci. A i nyní vím, že se na něj mohu v případě problému obrátit a jsem ráda, když se čas od času náhodně shledáme. Takových odborníků více! Děkuji! Více

Olomoucká 1848/173, Šternberk Mapa

Psychiatrická léčebna Šternberk

• „Velmi přirozený a zároveň profesionální lékař. Dokáže mi vždy pomoci zorientovat se, nacházet souvislosti a ty následně zapracovat. Ačkoli mám často pocit, že situaci mám probranou ze všech možných stran a východisko není, vždy mi vytře zrak a já odcházím s úsměvem na rtech. A přitom bez nátlaku či podsouvání, jak to na mě působilo u jiných psychologů. Je pečlivý, vždy se mi plně věnuje a já se můžu opravdu soustředit na to, proč k němu jdu bez pocitu trapnosti či studu. Je to prostě bezvadný "kouč"! Více

Masarykova 11, Olomouc Mapa

Centrum Mediol s. r. o.