Doporučení neurologové s Oborová zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Nejlepší neurolog v Olomouckém kraji.Lidský přístup úžasné chování,vysvětlení problému i terapie.Jsem vděčná,že jsem se v jeho péči Více

Dlouhá 521/34, Olomouc Mapa

Neurosalvezza s.r.o.

• „Jeto mila doktorka ktera vždy mi pomuže co je jich silach a taky si važim vim ,že toho mam taky někdy dost přesto ji děkuji za ochotu Věrka Více

Trávnická 2198/2, Prostějov Mapa

• „Pan docent mně operoval, jsem spokojená. Vše mi perfektně vysvětlil, je vstřícný a moc hodný, pomáhá lidem a to je k nezaplacení. Pane docente, děkuji Vám. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc - Neurochirurgická klinika

• „Bez komentáře.

Středomoravská nemocniční a.s. - odštěpný závod Nemocnice Prostějov

• „Dnes jsem byl u pana doktora na neurologickém vyšetření a EMG. Přístup pana doktora i sestřičky naprosto v pohodě.

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Pan doktor je velký odborník. Přes rok mě léčili s páteří a brněním ruky a až on poznal, že mám Roztroušenou sklerosu. Byl to pro mě šok, ale jsem rád, že se na to přišlo a jsem správně léčený. Byl první, kdo se nad tím zamyslel a neopisoval jen, že jde o páteř. Má velmi příjemné a profesionální vystupování a jsem s ním velmi spokojen. Více

Mathonova 10, Prostějov Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Vážím si p. Doktorky velice pomohla mé mamince, která měla veliké potíže s palením DK a neunosné bolesti a v noci,poslala mou maminku na magnetick.rezonanci a hned při prvním vyšetření,věděla o co jde a na zakladě tohoto vyšetření nasledovalo doporučení k neurochirirg.konzultaci ve FN Olomouc a následné operaci páteře mojí maminky kde jí neurochir.lékaři velice pomohli od potíží. Je to velice vzdělaná ale hlavně lidská lékařka, která bez ohledu na věk pacienta se snaží pomahat všem. Ještě jednou děkujeme a i velice hodné a objet.sestřičce v její ordinaci. S úctou zdravotní sestra Jitka Kavuličová a vděčná pacientka p. Macková Štefanie Více

Olomoucká 31, Šternberk Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Mudr.Schimera je především velice hodný a slušný lékař, bez ohledu na věk se snaží pomáhat všem pacientům, kteří k němu příjdou do ordinace ,je to především odborník ale hlavně má soucitění s pacienty s úctou k člověku a krásným přístupem jde vžidky všechno lépe, ale bohužel někdy se to vytrácí a když člověku ještě k tomu není dobře, tak je to hodně smutné ,p. Mudr.Schmerovi děkuji za peči a krasný přistup k člověku jako takovému.S úctou paní Jitka Kavuličová Více

Nemocniční 270, Uničov Mapa

Odborný lékař neurologie

• „MUDr. Opavský je výborný odborník a moc příjemný člověk. Pomohl mi s problémy, které nechtěl nikdo jiný řešit. Doporučuji. Více

tř. Míru 115, Olomouc Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Vynikající lékař, empatický, vše vysvětlí jasným a srozumutelným způsobem, odborník na svém místě, maximální snaha pomoci. Vřele doporučuji. Josef Přecechtěl Klenovice na Hané Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař neurologie

• „Vyborny lekar, ktery umi se vsim poradit. Doporucuji.

I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa

FN Olomouc - Neurologická klinika

• „v odborných kruzích hodnocena velmi dobře pro svoji vysokou erudici v oboru.Velmi dobrá v diagnostice i léčbě CMP a epilepsie. Více

Mathonova 10, Prostějov Mapa

• I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa