Zobrazit lékaře

Mathonova 291/1

796 04, Prostějov, olomoucký

• Ludmila Matoušková

Oční Lékař, MUDr.

• Paní doktorku znám už 15 let, za celou dobu, co s ní chodím, jsem neměla s ní jediný problém. Velice ochotná a vstřícná.

• Velice nepříjemná sestra,která to s dětmi neumí.

Paní doktorka je vcelku příjemná,ale bohužel je to vše co může nabídnout. Dceru měla v péči od roku a půl a nerozpoznala hned tři vady,které by při podrobném vyšetření byly jasné a daly se léčit. Takto jsme skončili v péči jiného lékaře a dceru čeká operace,které se mohla vyhnout,kdyby ji paní MUDr. Matoušková léčila tak jak měla a netvrdila,že z toho dcera vyroste.

Za sebe rozhodně nedoporučuji, na popud maminek ze školky,které měly s MUDr. Matouškovou také nedobré zkušenosti jsme odešli a rozhodnutí nelitujeme.
      A závěrem musím říct,že ani to příjemné chování nemělo dlouhého trvání,neb když jsem paní doktorku požádala o výpis z karty pro nového lékaře,obořila se na mě,že mi výpis nevydá (že by měla paní doktroka strach,že by se přišlo na chyby,které udělala při léčení?) a následně mě sestra vypoklonkovala z ordinace (no vyhodila mě) Tak takové jednání a neprofesionální přístup Vás čeká v odrdinaci očního lékaře pro děti.

Zvažte zda nenavštívíte s Vašimi dětmi někoho jiného!

• Jiří Šťastný

Gastroenterolog, Chirurg, MUDr.

• Já mám s panem doktorem jen nejlepší zkušenosti,vše vysvětlil a měl lidský přístup!Hypochondrem mě teda nikdy nenazval a to je mi 28 let! !!DOPORUČUJI!!

• Leopold Hoferek

Ortoped, MUDr.

• A

Citlivý přístup k pacientovi,dvakrát mi dělal artroskopii hlezna,vždy vše v pořádku a bez problémů,chválím přístup k pacientovi.Doporučuji ho včem.

• S

Velmi milý a citlivý přístup k pacientovi, je odborníkem na svém místě. Takhle si představuji odbornou zdravotnickou péči. Jsem po operaci TEP kyčle, kterou mi provedl prvotřídně. Čeká mě ještě jedna operace a k jinému odborníkovi bych již nešla. Má moji velkou důvěru a vřele doporučuji všem pacientům.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Vlasta Riedingerová

Plicní Lékař, MUDr.

• M

Nebyla jsem spokojena s paní doktorkou z hlediska léčby, kdy umí napsat jen prášky na alergie a astma, přitom problém je jinde.. Nehledě na to, že se k doktorce objednáte na čas a vždy jsem v čekárně čekala 1,5-2 hodiny, což už mi přijde jako vrchol všeho. Nedoporučuji.

• Aleš Nevrla

Gynekolog,

• Pan primář je skvělý gynekolog,a má velmi příjemný přístup ke svým pacientům.Před operací jsem k němu měla velkou důvěru.

• D

S panem přimářem mám také negativní zkušenost, rodila jsem v roce 2012 dvojčata a díky jeho špatnému rozhodnutí je druhé dvojče pohybově postižené, už rok cvičíme Vojtovku a ještě dlouho cvičit budeme, nechoval se profesionálně a místo toho, aby byl u dvojčat opatrný, nechal to víceméně náhodě, zrušil mi císaře a prosadil přirozený porod, který nakonec dopadl císařem, ale už bylo pozdě. Postrádala jsem informovanost a profesionální přístup, po tom všem mi řekl, že holčička nám jednou řekne, proč se otočila a nešla porodit, ANO, nakonec za to mohla ona, AGEL chtěl ušetřit za císaře, přitom každá druhá rodička v porodnici šla na císaře.NEDOPORUČUJI HO ani prostějovskou porodnici!!!

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Alena Zeidlerová

Internista, MUDr.

• L

Opakovaně špatná zkušenost. Minimální informovanost, maximální čekací doby. Nedoporučuji. Bohužel široko daleko jiná infekční ambulance není.

• N

Dnes jsem byla vysetrena pani doktorkou...Odchazela jsem s pocitem,kvalitni pece a duvery.Prala bych si,abych s timto rozpolozenim vychazela z kazde ordinace.Dekuji Bondarenkova

• Adolf Gryga

Chirurg, MUDr.

• H

Pan primář je v našem zdravotnictví asi přírodní úkaz. Neskutečně ochotný, příjemný a navíc odborník. Na to v nemocnicích málokdy narazíte. Domluvili jsme u něj operaci tatínka, posléze i manžela. Naprostá spokojenost!!! Moc DĚKUJEME! H.W.Kučerová

• M

pan primář mě operoval, mám s ním tu nejlepší zkušenost, důsledný, starostlivý, Pokud budu muset opět někdy na chirurgii, tak jedině do Pv k němu, i když to mám z ruky.

• Lenka Gabrlíková

Anesteziolog,

• Velmi milá, empatická a pečlivá paní doktorka. O sestřičce to samozřejmě platí také. Jsem moc ráda, že jsem k nim přestoupila.

• Václav Meluzín

Fyzioterapeut, MUDr.

• P
      Umístění: Odborný lékař léčebné rehabilitaceSlužby: poúrazové vyšetření

Za cca 4 roky, co jsem při různé příležitosti (zablokovaná záda, zánět achilovy šlachy, zranění kotníku) musel pana doktora navštívit, mi vždy velice fundovaně a rychle pomohl jak s úlevou od potíží, tak i preventivní radou a výběrem rehabilitací. Vše vždy zafungovalo tak, že jsem z ordinace odcházel v mnohem lepším stavu, až jsem se kolikrát sám před sebou cítil skoro jako simulant, když jsem najednou z ordinace odcházel s podstatnou úlevou. Dospěl jsem tedy k názoru, že bych se tuto skutečnost mohl podělit.

• P

Hrúza co jsem přišel do ordinace cítil jsem kouř s cigaret přístup otřesný neumí určit přesnou diagnozu

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Pavel Navrátil

Otorinolaryngolog, MUDr.

• L
      Umístění: Odborný lékař otorinolaryngologieSlužby: Naslouchátko

S panem doktorem jsem řešil nové naslouchátko pro svou 98letou prababičku. Pan doktor byl při vyšetření velmi trpělivý, pečlivý a ochotný, navzdory ztížené práci s tak starým pacientem. Máme velmi dobrou zkušenost.

• S

Byli jsme s tatínkem, který špatně slyší u pana doktora. Vybral mu sluchátka za nemalou částku, se kterými slyší ještě hůře. V podstatě jsou mu k ničemu. Reklamaci neuznal ani nám nijak nepomohl.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře