Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

O nás

Ordinace

Nemocnice Prostějov

Mathonova 291/1

796 04 , Prostějov , olomoucký

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

  P
  Lékař: Petr Frgál Jiný

  Nejlepší oční lékař empatický, odborník jakých je málo, velmi mi pomohl, měla jsem 25 dioptrií a po operaci už brýle nepotřebuji


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Pavel Navrátil Naslouchátko

  S panem doktorem jsem řešil nové naslouchátko pro svou 98letou prababičku. Pan doktor byl při vyšetření velmi trpělivý, pečlivý a ochotný, navzdory ztížené práci s tak starým pacientem. Máme velmi dobrou zkušenost.


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Václav Meluzín poúrazové vyšetření

  Za cca 4 roky, co jsem při různé příležitosti (zablokovaná záda, zánět achilovy šlachy, zranění kotníku) musel pana doktora navštívit, mi vždy velice fundovaně a rychle pomohl jak s úlevou od potíží, tak i preventivní radou a výběrem rehabilitací. Vše vždy zafungovalo tak, že jsem z ordinace odcházel v mnohem lepším stavu, až jsem se kolikrát sám před sebou cítil skoro jako simulant, když jsem najednou z ordinace odcházel s podstatnou úlevou. Dospěl jsem tedy k názoru, že bych se tuto skutečnost mohl podělit.


  Ověřeny pacient
  Lékař: Lenka Gabrlíková

  Velmi milá, empatická a pečlivá paní doktorka. O sestřičce to samozřejmě platí také. Jsem moc ráda, že jsem k nim přestoupila.


  H
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Adolf Gryga

  Pan primář je v našem zdravotnictví asi přírodní úkaz. Neskutečně ochotný, příjemný a navíc odborník. Na to v nemocnicích málokdy narazíte. Domluvili jsme u něj operaci tatínka, posléze i manžela. Naprostá spokojenost!!! Moc DĚKUJEME! H.W.Kučerová


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alena Zeidlerová

  Opakovaně špatná zkušenost. Minimální informovanost, maximální čekací doby. Nedoporučuji. Bohužel široko daleko jiná infekční ambulance není.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Adolf Gryga

  pan primář mě operoval, mám s ním tu nejlepší zkušenost, důsledný, starostlivý, Pokud budu muset opět někdy na chirurgii, tak jedině do Pv k němu, i když to mám z ruky.


  Ověřeny pacient
  Lékař: Aleš Nevrla

  Pan primář je skvělý gynekolog,a má velmi příjemný přístup ke svým pacientům.Před operací jsem k němu měla velkou důvěru.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Vlasta Riedingerová

  Nebyla jsem spokojena s paní doktorkou z hlediska léčby, kdy umí napsat jen prášky na alergie a astma, přitom problém je jinde.. Nehledě na to, že se k doktorce objednáte na čas a vždy jsem v čekárně čekala 1,5-2 hodiny, což už mi přijde jako vrchol všeho. Nedoporučuji.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Alena Zeidlerová

  Dnes jsem byla vysetrena pani doktorkou...Odchazela jsem s pocitem,kvalitni pece a duvery.Prala bych si,abych s timto rozpolozenim vychazela z kazde ordinace.Dekuji Bondarenkova


  Došlo k chybě, zkuste to znovu