Doporučení neurologové s Oborová zdravotní pojišťovna Praha

• „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian. Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „U pana doktora v ÚVN jsem byla cca před pěti lety po úděsných zkušenostech s Bulovkou. Byl milý, snažil se vše vysvětlit a najít řešení mých problémů. Nic nezpochybňoval, opravdu jsem měla pocit, že mi věří a nemá mě za hypochondra. Za pár měsíců jsem byla v pořádku a kde můžu, tak ho chválím :) Více

U Vojenské nemocnice 1/1200, Praha Mapa

Neurologické oddělení, Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice

• „MUDr. Tomášek je zkušený lékař a diagnostik, který dává jasně najevo zájem o pacienta. Příjemně mě překvapil svým profesionálním vystupováním, podrobným a srozumitelným vysvětlením diagnózy. Můžete se spolehnout, že nebudete odbyti předpisem na léky které nepotřebujete na nemoc kterou nemáte. Pan doktor má moji důvěru a díky. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „Paní doktorka je nejlepší ve svém oboru. Po jiném a velmi nepříjemném lékaři, který mě doporučoval potrat jsem na doporučení mého gynekologa přešla k paní doktorce. Je úžasná a díky ní mám krásnou dcerku a i snížené léky na epilepsii. Za to moc děkuji. Více

Šustova 2/1930, Praha Mapa

MEDISCAN GROUP, s.r.o.

• „Paní doktorku jsem si našla na netu. Nemůžu si jí vynachválit. Pomohla a poradila. Její přístup a profesionalita je až neuvěřitelná. Jsem velice spokojená, kéž by většina doktorů měla stejný přístup k pacientům jako paní doktorka. Mohu jen vřele doporučit!! (y) Více

U Hranic 3419/12b-12c, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• „Člověk málokdy natrefí na kvalitního neurologa, pan doktor ve mně zanechal opravdu silný dojem. Je moc milý, empatický a připadalo mi, že mi konečně někdo rozumí, co říkám a chápe mě. Jsem vděčná, že jsem se s ním mohla setkat a doufám, že mi s mými problémy pomůže. Více

José Martího 31/269, Praha Mapa

Neurologická ambulance

• „Paní doktorka mi velmi pomohla pri stanovovani vzacne vrozene vady plicniho sekvestru. Se sestrickou se postarali o neuveritelne rychle vysetreni magnetickou rezonanci, nasledne mi nasla onkologa, zarizovala prevozy sanitkou, celou dobu na telefonu pro me i manzela i ve svem volnem case. V ordinaci jsem mohla byt se svou novorozenou dcerou, kterou jsem tam parkrat i kojila B-) Dnes je vse pro vzdy vyreseno a jedina mila vzpominka na toto obdobi je ordinace na zbraslavi. Chvalime kudy chodime. Více

Československé armády 1600, Hostivice Mapa

Neurologická ordinace

• Neurolog, Alergolog, Gastroe… nterolog, Imunolog, Internista, Kardiolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• „Profesionální přístup, je jediná, která mi identifikovala nádor na mozku, navíc je mila a lidská . Jsem opravdu velmi spokojen Více

Rudných dolů 291 Jílové u Prahy, Jesenice Mapa

Neurologie

Na Vyhlídce 582, Dobřichovice Mapa

Centrum komplexní péče s.r.o.

• „Velmi milá, pečlivá paní doktorka, ochotná poradit i pomoct. Není se čemu divit, že má plnou čekárnu. K dětem se chová moc hezky, dcera neměla vůbec strach. Mohu jen doporučit. Více

Alžírská 1/647, Praha Mapa

Ordinace dětské neurologie

• „Paní doktorka je velmi vstřícná. Své práci moc rozumí. Paní doktorka mi pomohla hned na první návštěvě. Za dobu co k paní doktorce chodím se cítím dobře jako nikdy. Děkuji. Více

Hrušovanské náměstí 5/253, Praha Mapa

Neurologie Chaberský dvůr, s.r.o.

• „Zatím jenom první vyšetření, takže celkový výsledek nejde hodnotit, ale přístup super. Termín ošetření vlastně okamžitě, všechno vysvětleno a je vidět, že pan doktor má zkušenosti. Více

Blahníkova 8, Praha Mapa

Neurologická ordinace

• „Pan Mudr Fiala, ano milý, usměvavý, vždy dobře naladěn. Nabídl na bolestí v bederní páteří akupunkturu, mně nepomohla.Zaplatila 1500 Kč, zbytečně. Jinak pacienti se tam rádi vracejí. Více

V Benátkách 1750, Praha Mapa

HARMONIE Praha, spol. s r.o.

• „Pan doktor Nushart je skutecnym odbornikem, aplikuje celostni pristup k problemu i jeho lecbe. Rovnez doplnuje konvencni lecbu akupunkturou. Ordinaci pana doktora jsem objevil nahodou, s akutnim problemem, bez objednaneho terminu.. a jsem opravdu velice rad. Pan doktor mi rychle a ucinne pomohl. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Jsem vděčná za lékařku na svém místě, při mém výhřezu mezi krčními obratly s neskutečnou bolestí s vystřelováním do ruky, zahájila veškeré vyšetření a profesionální pomoc úlevy od bolesti atak pokládám paní doktorku za anděla v dnešní upracované době Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• „Ačkoliv je ještě velmi mladá, považuji ji za vynikající lékařku s velkými znalostmi nejen z oboru neurologie, ale i z dalších souvisejících oborů medíny, dovede se vcítit do problémů pacienta, dovede dobře poradit a léčit a chová se velmi přátelsky. Více

Jungmannova 54, Jičín Mapa

NEURO-JIČÍN