Parkinsonova nemoc Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „paní doktorka Svobodová byla milá, naslouchala, poradila a poslala na potřebná doplňující vyšetření osobně doporučuji Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Paní doktorka je vynikající, profesionální, skvělý přístup. Velice a rychle mi pomohla od velkých bolestí.

Pod Marjánkou 12/1906, Praha Mapa

• Psychoterapeut, Psychiatr, N… eurolog Více

„K pani doktorce jsem se vrátila po letech když se mně vrátili problémy s depresemi velice mile mě přijala a hned nasadila léčbu a jelikož můj zdravotní stav je celkově špatný jsem po třech operacích páteře tak mně hned vyšla vstříc a jelikož se u pani doktorky dlouho čeká tak mě objednala na čas abych tam dlouho nečekala je velice milá a empatická, moc jí děkuji Více

K Nemocnici 1904, Kladno Mapa

Brain - Soultherapy s.r.o.

Psychologické poradenství

Cena nebyla přidána

• „Poslední 3 roky jsem řešil bolest hlavy, které nabírala postupně na síle včetně únavy. Poslední půlrok byl už nejhorší, kdy jsem byl nucen navštívit doktory specialisty a hledal pomoc, první neurolog mi provedl veškerá vyšetření EEG včetně magnetické rezonance, vše v pořádku. Jelikož bolesti nabírali ještě více na síle a vícekrát se opakovali, navštívil jsem ještě další specialisty. Ať už to byl oční specialista nebo rehabilitační specialista, vždy mi naznačili, že se může jednat o neurologické onemocnění. Nakonec jsem navštívil ještě dalšího druhého neurologa, kteří mi moc nepomohl. Byl jsem považován simulanta a zralý tak na psychiatrii. Původní neurolog mi nakonec sdělil skoro to samé, s velkou nedůvěrou mě též spíše považoval za simulanta. Už jsem přestal doufat, že najdu pomoc. Každý den byl už jen přežitek. Pak jsem na internetu našel stránky neurologa specialisty pana doktora Doležila. Jelikož mě zaujal svým vystupováním a vysvětlováním, které se týkalo i mých zdravotních potíží, neváhal jsem pana doktora kontaktovat. Byla to poslední moje naděje. Stále jsem to nechtěl vzdát a chtěl jsem proti bolestem a únavě bojovat. Pana doktora jsem navštívil, vyplnil pár dotazníků. S údivem, jaký má pan doktor profesionální přístup k pacientům, vstřícné jednání a naslouchání, jsem se konečně dozvěděl, co mi je a v čem je problém. Nakonec se z toho vyklubala migréna. V listopadu to bude rok, co mě má pan doktor Doležil pod kontrolou. Nemůžu si pana doktora vynachválit, protože se mi postupně vrátili síly něco dělat a tvořit. Už nejsem tak vyčerpaný, bolesti jsou mírnější a nejsou tak časté. Velký plus u pana doktora je, že se s Vámi dokáže na toto téma normálně bavit. Máte tak lepší možnost se s touto nemocí sžít. Víte, co můžete od této nemoci očekávat. Jsem rád, že jsem pana doktora Doležila poznal, moc mi pomáhá a moc si toho vážím. Více

Budečská 33, Praha Mapa

DADO MEDICAL

Masarykovo náměstí 58/36, Říčany Mapa

DADO MEDICAL s.r.o,

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Nedvězská 2223/29, Praha 10, Praha Mapa

Vital-praha,

Fyzioterapie

od 800 kč

Kladenská 241/41, Praha Mapa

FYZIO SPARRING PARTNERS

• „Dobrý den Paní doktorka má hodně spokojených pacientů. Když sedíte v čekárně, cítíte jak všichni čekají, že jim pomůže. Svoji empatii dokáže pacienty zmotivovat povzbudit pomocí a to je nesmírně důležité. Když přijdete s bolestí, sotva dolezete, nechcete slyšet že jste si to zavinila sama, to víme všichni. Paní doktorka velmi vlídně se snaží pomocí. Bolest hned nepřejde čarodějka není, ale odchazite s pocitem, že zítra bude lépe. Hodně pacientů to zkouší jak zůstat doma a nic nedělat, to paní doktorka ví, a dá jim to velmi jemné, ale srozumitelné najevo. Spolu hledáme pomoc pro mou vybředlou plotenku. A jak to zvládnout a nebýt doma a určitě je nás víc. Je to rozhodně slušný člověk na správném místě. Velmi si toho vážím a srdíčkově děkuji. Více

Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Pana Doktora Fialu považuji za skvělého doktora, který neponechá nic náhodě. Mohu vřele doporučit. Dlouho jsem se u lékaře nesetkala s tak velkou ochotou a lidským přístupem(stejně tak na recepci). Více

Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Dobrý den chtěla bich moc poděkovat paní doktorce moc mi pomohla moc vám děkuji paní doktorko vaše pacientka Jana Více

Praha, Praha Mapa

• „Paní doktorka mi velmi pomohla pri stanovovani vzacne vrozene vady plicniho sekvestru. Se sestrickou se postarali o neuveritelne rychle vysetreni magnetickou rezonanci, nasledne mi nasla onkologa, zarizovala prevozy sanitkou, celou dobu na telefonu pro me i manzela i ve svem volnem case. V ordinaci jsem mohla byt se svou novorozenou dcerou, kterou jsem tam parkrat i kojila B-) Dnes je vse pro vzdy vyreseno a jedina mila vzpominka na toto obdobi je ordinace na zbraslavi. Chvalime kudy chodime. Více

U Národní galerie 476, Praha Mapa

Neurologická ordinace

Československé armády 1600, Hostivice Mapa

Neurologická ordinace

• „Paní Keroušová mne zbavila bolestí hlavy a po její terapii se cítím celkově tak, jak jsem se cítíval dříve, než jsem začal mít problémy se zády. Více

Na Stráni 2588, Kladno Mapa

Rovnováha - Ordinace léčebné rehabilitace