(26 názorů)

Budečská 33

120 00 , Praha , hl. město Praha

Masarykovo náměstí 58/36

251 01 , Říčany , středočeský

USILUJEME O TO, ABYCHOM VÁM POSKYTLI NEJLEPŠÍ DIAGNOSTIKU A LÉČBU NEUROLOGICKÝCH ONEMOCNĚNÍ V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ A S POCHOPENÍM PRO VAŠE OBTÍŽE. NIKOLIV PROSPĚCH, ALE VŮLE NEMOCNÉHO JE PRO LÉKAŘE NEJVYŠŠÍM PŘÍKAZEM.

NAŠE PRACOVIŠTĚ VÁM GARANTUJE
PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VE SHODĚ S NEJNOVĚJŠÍMI POZNATKY V MEDICÍNĚ
OŠETŘENÍ V ČASE, NA KTERÝ JSTE SE OBJEDNALI, U NÁS NEČEKÁTE
PLNOU INFORMOVANOST, PODROBNÉ VYSVĚTLENÍ POSTUPU DIAGNOSTIKY A LÉČBY
LIDSKÝ PŘÍSTUP, EMPATII

O centru pro léčbu bolesti hlavy

Hlavní zaměření:
A. diagnostika a terapie bolestí hlavy ( migréna, tenzní bolesti hlavy,sekundární bolesti hlavy, chronické bolesti hlavy dlouhodobě neléčené anebo špatně léčitelné) s využitím nejmodernějších postupů v diagnostice a terapii- využití botulotoxinu a stimulace okcipitálního nervu. Možnosti zajištění akupunktury, rehabilitace, psychologického vyšetření.
B. všeobecná neurologická ambulance: cévní mozková příhoda, roztroušená skleróza mozkomíšní, epilepsie, Parkinsonova choroba, Alzheimerova demence, polyneuropatie, onemocnění páteře a další neurologická onemocnění. Provádíme ultrazvukové vyšetření, zajistíme EEG a EMG vyšetření.

Ordinační hodiny:
pondělí 8 - 11h
čtvrtek 7:30 -15:30h

Zákroky

• diagnostika a terapie bolestí hlavy
  • ultrazvukové vyšetření mozkových cév, krku, břicha, měkkých tkání
  • zjištění EEG a EMG vyšetření.

Vyšetření

• terapie bolestí hlavy - využití botulotoxinu a stimulace okcipitálního nervu

Nemoci

• bolesti hlavy
  • migréna
  • tenzní bolesti hlavy
  • chronické bolesti hlavy dlouhodobě neléčené anebo špatně léčitelné
  • cévní mozková příhoda
  • roztroušená skleróza mozkomíšní
  • epilepsie
  • Parkinsonova choroba
  • Alzheimerova demence
  • onemocnění páteře a další neurologická onemocnění

Nejbližší zařízení

• Ivana Wurstová

Fyzioterapeut, Neurolog,

• J
      Umístění: Ordinace

Před 2 lety jsem byla nucena paní doktorku navštívit pro velké bolesti zad,s propagací do levé nohy. Paní doktorka mi na záda koukla,pak poklepala do kolen a její diagnosa svalová dysbalance. Napsala léky na bolest a poslala mě domů.Protože ani po dalším měsíci bolesti neustoupily,musela jsem ambulanci navštívit znovu.Paní doktorka byla hodně nepříjemná a ptala se mě,co po ní chci.Že ona mi nemůže dát nic jiného,než léky nebo obstřik. Žádný rentgen, žádné CT ani magnetická.Pak mi rukou poklepala na břicho a zeptala se mě,jestli si myslím,že mě zbaví mého špeku.To už byl vrchol.Takové jednání jsem od lékaře ještě nezažila.Po dalším měsíci bolestí jsem navštívila jiného lékaře,který mě automaticky poslal na magnetickou resonanci,kde mi zjistili výhřez ploténky. Přesná diagnoza byla:osteochondrosa L4/5 , pri.stenosa durálního vaku se sekundární stenosou a kompresí v L4/5 na 4,9 mm. Takže velké díky za bolesti paní lékařko. Vás už nikdy :(

• David Doležil

Neurolog, MUDr.

• F
      Umístění: DADO MEDICALSlužby: diagnostické vyšetření

Poslední 3 roky jsem řešil bolest hlavy, které nabírala postupně
      na síle včetně únavy. Poslední půlrok byl už nejhorší, kdy jsem byl nucen
      navštívit doktory specialisty a hledal pomoc, první neurolog mi provedl
      veškerá vyšetření EEG včetně magnetické rezonance, vše v pořádku. Jelikož bolesti
      nabírali ještě více na síle a vícekrát se opakovali, navštívil jsem ještě
      další specialisty. Ať už to byl oční specialista nebo rehabilitační specialista,
      vždy mi naznačili, že se může jednat o neurologické onemocnění.
      Nakonec jsem navštívil ještě dalšího druhého neurologa, kteří mi moc nepomohl. Byl jsem
      považován simulanta a zralý tak na psychiatrii. Původní neurolog mi nakonec sdělil
      skoro to samé, s velkou nedůvěrou mě též spíše považoval za simulanta. Už jsem přestal
      doufat, že najdu pomoc. Každý den byl už jen přežitek.
      Pak jsem na internetu našel stránky neurologa specialisty pana doktora Doležila.
      Jelikož mě zaujal svým vystupováním a vysvětlováním, které se týkalo
      i mých zdravotních potíží, neváhal jsem pana doktora kontaktovat. Byla to poslední moje
      naděje. Stále jsem to nechtěl vzdát a chtěl jsem proti bolestem a únavě bojovat.
      Pana doktora jsem navštívil, vyplnil pár dotazníků. S údivem, jaký má pan doktor
      profesionální přístup k pacientům, vstřícné jednání a naslouchání, jsem se konečně
      dozvěděl, co mi je a v čem je problém. Nakonec se z toho vyklubala migréna. V listopadu
      to bude rok, co mě má pan doktor Doležil pod kontrolou. Nemůžu si pana doktora vynachválit,
      protože se mi postupně vrátili síly něco dělat a tvořit. Už nejsem tak vyčerpaný, bolesti
      jsou mírnější a nejsou tak časté. Velký plus u pana doktora je, že se s Vámi dokáže
      na toto téma normálně bavit. Máte tak lepší možnost se s touto nemocí sžít. Víte,
      co můžete od této nemoci očekávat. Jsem rád, že jsem pana doktora Doležila poznal, moc
      mi pomáhá a moc si toho vážím.

• K
      Umístění: DADO MEDICALSlužby: Frekventni migréna s aurou

Přibližně po 3 letech stále se stupňující migrény,kdy jsem navštívil mnoho lékařů a bohužel se neobešel i několikrát v týdnu po návštěvách nemocnic,kapačky silné léky které pomohly max ten den.Navic při záchvatech migrény jsem přestal pociťovat levou část těla.Nakonec jsem se náhodou dostal k panu doktorovi Doležilovi který měl a stále ma vice než vstřícný a hlavně lidský přístup.Dokázal vyslechnout a to nejdůležitější dokázal diagnostikovat a pomoci.Diky panu doktorovi Doležilovi a jeho léčbě začínám konečně žít plnohodnotný život.Migrény mivam sporadicky a dokážu je utlumit na minimum diky lékům a péči kterou mi poskytl.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře