DADO MEDICAL s.r.o,

(25 názorů)

USILUJEME O TO, ABYCHOM VÁM POSKYTLI NEJLEPŠÍ DIAGNOSTIKU A LÉČBU NEUROLOGICKÝCH ONEMOCNĚNÍ V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ A S POCHOPENÍM PRO VAŠE OBTÍŽE. NIKOLIV PROSPĚCH, ALE VŮLE NEMOCNÉHO JE PRO LÉKAŘE NEJ... Více

O nás

Ordinace

DADO MEDICAL s.r.o,

Budečská 33

120 00, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje

DADO MEDICAL s.r.o,

Masarykovo náměstí 58/36

251 01, Říčany, středočeský

Kontaktní údaje

O nás

USILUJEME O TO, ABYCHOM VÁM POSKYTLI NEJLEPŠÍ DIAGNOSTIKU A LÉČBU NEUROLOGICKÝCH ONEMOCNĚNÍ V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ A S POCHOPENÍM PRO VAŠE OBTÍŽE. NIKOLIV PROSPĚCH, ALE VŮLE NEMOCNÉHO JE PRO LÉKAŘE NEJVYŠŠÍM PŘÍKAZEM.

NAŠE PRACOVIŠTĚ VÁM GARANTUJE
PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VE SHODĚ S NEJNOVĚJŠÍMI POZNATKY V MEDICÍNĚ
OŠETŘENÍ V ČASE, NA KTERÝ JSTE SE OBJEDNALI, U NÁS NEČEKÁTE
PLNOU INFORMOVANOST, PODROBNÉ VYSVĚTLENÍ POSTUPU DIAGNOSTIKY A LÉČBY
LIDSKÝ PŘÍSTUP, EMPATII

O centru pro léčbu bolesti hlavy

Hlavní zaměření:
A. diagnostika a terapie bolestí hlavy ( migréna, tenzní bolesti hlavy,sekundární bolesti hlavy, chronické bolesti hlavy dlouhodobě neléčené anebo špatně léčitelné) s využitím nejmodernějších postupů v diagnostice a terapii- využití botulotoxinu a stimulace okcipitálního nervu. Možnosti zajištění akupunktury, rehabilitace, psychologického vyšetření.
B. všeobecná neurologická ambulance: cévní mozková příhoda, roztroušená skleróza mozkomíšní, epilepsie, Parkinsonova choroba, Alzheimerova demence, polyneuropatie, onemocnění páteře a další neurologická onemocnění. Provádíme ultrazvukové vyšetření, zajistíme EEG a EMG vyšetření.

Ordinační hodiny:
pondělí 8 - 11h
čtvrtek 7:30 -15:30h

Zákroky

 • diagnostika a terapie bolestí hlavy
 • ultrazvukové vyšetření mozkových cév, krku, břicha, měkkých tkání
 • zjištění EEG a EMG vyšetření.

Vyšetření

 • terapie bolestí hlavy - využití botulotoxinu a stimulace okcipitálního nervu

Nemoci

 • bolesti hlavy
 • migréna
 • tenzní bolesti hlavy
 • chronické bolesti hlavy dlouhodobě neléčené anebo špatně léčitelné
 • cévní mozková příhoda
 • roztroušená skleróza mozkomíšní
 • epilepsie
 • Parkinsonova choroba
 • Alzheimerova demence
 • onemocnění páteře a další neurologická onemocnění
Více

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Ivana Wurstová

  Fyzioterapeut, Neurolog,

  • J
   Umístění: Ordinace

   Před 2 lety jsem byla nucena paní doktorku navštívit pro velké bolesti zad,s propagací do levé nohy. Paní doktorka mi na záda koukla,pak poklepala do kolen a její diagnosa svalová dysbalance. Napsala léky na bolest a poslala mě domů.Protože ani po dalším měsíci bolesti neustoupily,musela jsem ambulanci navštívit znovu.Paní doktorka byla hodně nepříjemná a ptala se mě,co po ní chci.Že ona mi nemůže dát nic jiného,než léky nebo obstřik. Žádný rentgen, žádné CT ani magnetická.Pak mi rukou poklepala na břicho a zeptala se mě,jestli si myslím,že mě zbaví mého špeku.To už byl vrchol.Takové jednání jsem od lékaře ještě nezažila.Po dalším měsíci bolestí jsem navštívila jiného lékaře,který mě automaticky poslal na magnetickou resonanci,kde mi zjistili výhřez ploténky. Přesná diagnoza byla:osteochondrosa L4/5 , pri.stenosa durálního vaku se sekundární stenosou a kompresí v L4/5 na 4,9 mm. Takže velké díky za bolesti paní lékařko. Vás už nikdy :(


 • David Doležil

  Neurolog, MUDr.

  • K
   Umístění: DADO MEDICALSlužby: Frekventni migréna s aurou

   Přibližně po 3 letech stále se stupňující migrény,kdy jsem navštívil mnoho lékařů a bohužel se neobešel i několikrát v týdnu po návštěvách nemocnic,kapačky silné léky které pomohly max ten den.Navic při záchvatech migrény jsem přestal pociťovat levou část těla.Nakonec jsem se náhodou dostal k panu doktorovi Doležilovi který měl a stále ma vice než vstřícný a hlavně lidský přístup.Dokázal vyslechnout a to nejdůležitější dokázal diagnostikovat a pomoci.Diky panu doktorovi Doležilovi a jeho léčbě začínám konečně žít plnohodnotný život.Migrény mivam sporadicky a dokážu je utlumit na minimum diky lékům a péči kterou mi poskytl.

  • A
   Umístění: DADO MEDICAL s.r.o,Služby: migréna

   Ordinaci pana doktora jsem navštívila zhruba před rokem z důvodu chronické migrény. Můj stav už byl natolik těžký, že jsem nevěděla jak dál. Pět dní v týdnu jsem téměř nebyla schopna nic dělat. Předtím jsem navštívila spoustu lékařů, ovšem bez většího úspěchu. Pak se mi naskytla možnost navštívit ordinaci pana doktora Doležila, byla to taková má poslední naděje. Pan doktor je velmi vstřícný a ochotný lékař. Po necelém roce léčby se vracím zpátky do běžného života. Mám radost, že mohu normálně fungovat. Migrény přicházejí už jen zřídka a jsou slabé. Všem, kteří mají podobné problémy a migréna jim ztrpčuje život, vřele doporučuji návštěvu u pana doktora Doležila.

  Podívejte se na všechny názory (26) na lékaře