Onemocnění páteře Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Moc oceňuji profesionální ale zároveň velmi empatický přístup. Byla to má první fyzioterapie vůbec, ale hned od začátku jsem ke své fyzioterapeutce cítila důvěru a jistotu, že jsem v dobrých rukou. Moc děkuji! Více

28. pluku 575/21, Praha Mapa

Fyzioterapie U Císařského pluku

• „Ondru jsem poznala na jednom kurzu pro fyzioterapeuty a zaujal mě jeho přístup, protože jsem za celých cca 10 let nenašla nikoho, kdo by byl ochoten se mými potížemi zabývat jinak, než "mávnutím ruky". A tady jsem měla konečně pocit, že jsem na správné cestě. Řešila jsem dlouhodobé potíže s rozsáhlou jizvou přes celé břicho, která byla podle lékařů přece "hezká", tak proč bych si měla stěžovat. Kromě toho jsem měla od operace potíže s menstruačním cyklem, které ještě zhoršilo užívání HA a po jejím vysazení cyklus úplně vymizel. Toť k popisu mých potíží. A teď k tomu WOW efektu, který nastal po 1. terapii :) Menstruaci (kterou jsem neměla po vysazení HA cca 2 roky) jsem dostala hned den na to a doteď (už cca 3 měsíce) vše funguje, a na rozdíl od předchozí doby mi ani není špatně! Co se týká jizvy, která byla předtím velmi stažená a bolestivá a bránila mi nejen při sportu, ale i při běžných pohybech, tak tam vnímám zlepšení min. o 90 %. Nevěřila jsem, že budu ještě někdy fungovat normálně… I vizuálně se jizva krásně vyhladila a střed těla je konečně funkční :) Na druhé terapii jsme pak dál dolaďovali, co nebylo v pořádku a posouvali se do dalších oblastí, kde to úplně nefungovalo, a to opět s pozitivním progresem. Určitě bych terapii u Ondry doporučila všem, kteří řeší dlouhodobé potíže jak pohybového aparátu, tak i potíže interního rázu, a to hlavně tehdy, když jim podle lékařů vlastě "nic není". Stejně tak gynekologické potíže, stavy po operacích a jizvy, jakkoliv staré. Tohle vše říkám z pohledu fyzioterapeuta. A o to horší mi přijde, že mnoho lidí z oboru tuto problematiku přehlíží anebo nemá vůbec ponětí o tom, jaké jsou možnosti (i vyučující na VŠ!). A odnese to nakonec jen pacient. Proto se nebojte zkusit i něco "netradičního", třeba vám to sedne stejně tak dobře, jako mně ;) A přístup byl přátelský a prostředí velmi příjemné! Více

Maďarská 1059, Bubeneč, Praha Mapa

Ondřej Hons, Fyzioterapie

3 500 Kč

• „Po letech stupňujících se bolestí (zad a hlavy) způsobených posuny v bederní oblasti (spondylolistéza) jsem přestal být schopný sportu a jen zřídkakdy jsem se dobře vyspal. Návštěvy u jiných lékařů (ortopedie, fyzioterapie) končili doporučováním operace, užíváním analgetik, nepříjemným napravováním, případně doporučením cviků, které byly pro mě bolestivé a nepomáhaly. Vše změnila návštěva pana fyzioterapeuta Reutta. Již po několika měsících jím doporučovaného cvičení přišla znatelná úleva. Nyní po dvou letech cvičení cviků, které mi pan doktor doporučil jsem schopný zase sportovat. (pro zajímavost před cca 3 lety jsem nemohl pro bolest zad ani jezdit na kole, a několik ortopedů mi řeklo, že s mými zády mohu na kolo zapomenout, nyní nemám problém ujet přes 100 km na horském kole bez jakýchkoliv bolestí...) Výborný fyzioterapeut!! Více

Kladenská 41, Praha Mapa

Marcin Reutt, PT - fyzioterapie, manuální terapie, osteopatie

• „Poslední 3 roky jsem řešil bolest hlavy, které nabírala postupně na síle včetně únavy. Poslední půlrok byl už nejhorší, kdy jsem byl nucen navštívit doktory specialisty a hledal pomoc, první neurolog mi provedl veškerá vyšetření EEG včetně magnetické rezonance, vše v pořádku. Jelikož bolesti nabírali ještě více na síle a vícekrát se opakovali, navštívil jsem ještě další specialisty. Ať už to byl oční specialista nebo rehabilitační specialista, vždy mi naznačili, že se může jednat o neurologické onemocnění. Nakonec jsem navštívil ještě dalšího druhého neurologa, kteří mi moc nepomohl. Byl jsem považován simulanta a zralý tak na psychiatrii. Původní neurolog mi nakonec sdělil skoro to samé, s velkou nedůvěrou mě též spíše považoval za simulanta. Už jsem přestal doufat, že najdu pomoc. Každý den byl už jen přežitek. Pak jsem na internetu našel stránky neurologa specialisty pana doktora Doležila. Jelikož mě zaujal svým vystupováním a vysvětlováním, které se týkalo i mých zdravotních potíží, neváhal jsem pana doktora kontaktovat. Byla to poslední moje naděje. Stále jsem to nechtěl vzdát a chtěl jsem proti bolestem a únavě bojovat. Pana doktora jsem navštívil, vyplnil pár dotazníků. S údivem, jaký má pan doktor profesionální přístup k pacientům, vstřícné jednání a naslouchání, jsem se konečně dozvěděl, co mi je a v čem je problém. Nakonec se z toho vyklubala migréna. V listopadu to bude rok, co mě má pan doktor Doležil pod kontrolou. Nemůžu si pana doktora vynachválit, protože se mi postupně vrátili síly něco dělat a tvořit. Už nejsem tak vyčerpaný, bolesti jsou mírnější a nejsou tak časté. Velký plus u pana doktora je, že se s Vámi dokáže na toto téma normálně bavit. Máte tak lepší možnost se s touto nemocí sžít. Víte, co můžete od této nemoci očekávat. Jsem rád, že jsem pana doktora Doležila poznal, moc mi pomáhá a moc si toho vážím. Více

Budečská 33, Praha Mapa

DADO MEDICAL

Masarykovo náměstí 58/36, Říčany Mapa

DADO MEDICAL s.r.o,

• „Aktivně sportuji celý život a nevyhýbají se mi různá zranění a problémy.Prošla jsem péčí několika fyzioterapeutů,zvláště v poslední době. U Matěje jsem našla nadšený profesionální přístup a pečlivou všestrannou péči. Takže si konečně začínám zase užívat sportování s radostí a bez bolesti. Není to sice úplně bez námahy, odcházím vždy s "domácím úkolem-cvičením", který dá leckdy dost zabrat, ale výsledky stojí za to. Matěji, díky! Více

Plavecká 12, Nové Město, Praha Mapa

Nature Care Clinic

Diagnostické vyšetření

900 Kč

• „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

Cvičení

od 800 kč

• „Pan doktor je specialistou v oboru - pravidelné návštěvy v jeho ordinaci měly pozitivní efekt. Navíc je to velmi slušný člověk, se kterým si člověk rád popovídá. Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

800 Kč

Staré náměstí, Mapa

ReGeneo

• Fyzioterapeut

„Kuba mi poradil jak se vyhnout bolesti zad při celodením sezení za počítačem. Jak správně sedět a jak předcházet problémům. Vše mi vysvětlil a poradil cviky, doporučil pomůcky. Jsem velice ráda, že jsem si vybrala tak empatického odborníka a všem vřele doporučuji Více

Ostrovského 3, Praha Mapa

Jakub Hemr Fyzioterapeut

Cvičení

700 Kč

• „Nejen odborník, ale především velmi milý a ochotný člověk. Dcera k panu fyzioterepeutovi docházela na rehabilitace. Velmi trpělivě vždy vše vysvětlil, ukázal, zkontroloval. Dcera se na každou návštěvu těšila a pod jeho vedením u ní docházelo k rychlému vylepšení. Vřele doporučujeme. Více

Nad Šutkou, Praha Mapa

• „Barbora mi pomohla s bolestmi zad v těhotenství. Poradila, jak správně cvičit a taky jak správně držet tělo. Bolesti se minimalizovaly a lituji, že jsem se k Báře neobjednala dříve, protože jsem mohla předejít zbytečným bolestem hned od začátku. Osobně doufám, že mě žádné bolesti zase jen tak nepotkají, ale pokud přijdou, vím, na koho se obrátit. Více

Klánovická 487/2a, Praha Mapa

Body therapist - fyzioterapie

Konzultace online

od 600 kč

• „Přidávám se k pochvalným referencím. Po úrazech a opakovaných operacích jsem navštívila nespočet fyzioterapeutů i lékařů pro velké bolesti (ortopedi, chirurgové, neurologové, aj.). Žádný mi však nedokázal tak účinně a rychle pomoct jako Marcela - celostní přístup, nadstandartní péče, názorné cvičení i praktické rady, vysoká profesionalita a především vynikající výsledky! Tuto milou fyzioterapeutku doporučuji. Takhle si představuji člověka, co doopravdy léčí a vidí i jiná řešení, než jíst prášky po hrstech. Děkuji za péči, moc jste mi pomohla. Více

Nedvězská 2223/29, Praha 10, Praha Mapa

Vital-praha,

od 800 kč

Kladenská 241/41, Praha Mapa

FYZIO SPARRING PARTNERS

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Pana Doktora Fialu považuji za skvělého doktora, který neponechá nic náhodě. Mohu vřele doporučit. Dlouho jsem se u lékaře nesetkala s tak velkou ochotou a lidským přístupem(stejně tak na recepci). Více

Křižíkova 264/22, Praha Mapa

INSTITUT NEUROPSYCHIATRICKÉ PÉČE (INEP)

• „Pan doktor mi s velkým zájmem pomohl až dokud jsme můj problém definitivně nevyřešili, jde vidět, že na pacientovi mu velmi záleží. Děkuji Vám pane doktore, cením si tohoto přístupu. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK v Praze a FN v Motole

• Ostatní, Fyzioterapeut

„Dobrý den, rád bych se podělil o své zkušenosti s panem Pobišem. Rok zpátky jsem (už jako mladý člověk, který sportoval každý den) začal mít vleklé problémy se zády. Táhlo se to nějaký ten čas, kdy jsem navštěvoval různé rehabilitace (i ty placené), kde jsem cvičil, dýchal do břicha apod. Bohužel, výsledky byly naprosto minimální a můj stav se příliš nelepšil. Dopadlo to tak, že jsem zkoušel bolesti "přecvičit", přičemž se mi zablokovala jak hrudní páteř, tak žebra. Pomalu jsem se nevyhrabal z postele a vůbec nevěděl, co s tím, protože moje bolesti byly každodenní a nikdo mi nedokázal pomoct. Náhodou jsem narazil na internetu na Manuální medicínu a smluvil si terapii s panem Pobišem u sebe doma (pan Pobiš přijel hned druhý den!). Musím říct, že terapie (hlavně ze začátku) opravdu bolí, byl jsem první týden rád, že jsem po terapii vůbec došel na záchod, ale stav se postupně začal lepšit. U pana Pobiše jsem strávil nakonec nějaký ten měsíc, ale odcházím bez bolestí. Líbí se mi, že i když přijdete s tím, že vás bolí záda, pan Pobiš pracuje s celým tělem, nikoliv jen tam, kde to bolí. Z vlastní zkušeností vím, že běžné rehabilitace nejsou k zahození, nicméně, pokud je situace natolik vážná, že se třeba vaše záda se proměnily v beton (jako tomu bylo u mě), běžná rehabilitace nepomůže. Tímto panu Pobišovi ještě jednou moc děkuji a určitě jeho terapie vřele všem doporučuji! Více

Kubelíkova 42, Praha Mapa

Richard Pobiš

Fyzioterapeutická konzultace

1 000 Kč

• „To Whom It May Concern, Patrik was kind and gentle whilst working on my multiple injuries. His analytical style combined with his natural curiosity makes Patrik a problem focused individual which my trust was easily earned. Additionally, his bed side manner is the exceptional kind. Patrik is knowledgeable, focused and caring. Více

Kolbenova, Praha Mapa

Poliklinika Kolbenova