Ortoped Praha

• „Pan Zlatohlavy mně dnes operoval loket levý skriply nerv a vše proběhlo v pořádku a je to fakt super cítím se už lépe je to Pán Lékař na svém místě odborník a správní Lékař přeji mu hodně úspěchů děkuji Pane Zlatohlavy Více

Legionářů 514, Praha Mapa

Specializovaná ambulance pro chirurgii ruky a zápěstí

• „Doktor super operace kolena dopadla výborně můžu chodit sestřičky staraly jak o vlastní péče o pacienty 100% Doktor na svém místě Děkuji moc Více

Tenisová 981, Praha Mapa

Ortopedie Tenisová

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Ordinace Jabloňová

• „Vřele doporučuji všem lidem, kteří mají problémy s kloubním aparátem ať už po nevydařené operaci, nebo po úraze. Léčba v nemocnici měla nevalné výsledky a plánovali další operace pro léčbu kolene. U pana doktora Zemana mne překvapil profesionální přístup celého kolektivu a hlavně léčba která má opravdu výsledky. Už po několika návštěvách v ordinaci výrazné zlepšení pohyblivosti a to hlavní, bez bolestí. Investice do zdraví se vyplatí. Více

Haškova 487, Říčany Mapa

OSTEO KLOUBY KLINIK, Chirurgická ambulance

• „Pan Doktor je opravdu specialista na slovo vzaty - byl jsem u neho na menisektomii a plastice ACL, step z patelly (pokud si to pamatuji presne, haha). Po operaci menisku - normalni rekonvalescene, po operaci ACL - delsi rekonvalescence ale s tim, ze ted vim, ze to "cekani" stalo za to a operovane koleno je "silnejsi" nez koleno zdrave, neoperovane. Pristup super, operace ACL probehla pod epiduralni anestezii - moc jsme pritom nepokecali ale alespon jsem vsechno na vlastni oci videl. Za mne super doktor, za jehoz navstevu si sice priplatite ale dostanete profesionalni peci. Více

Národní 981/17, Praha Mapa

Statenická 240, Praha Mapa

Pod Marjánkou 12/1906, Praha 6 Mapa

• Ortoped, Plastický chirurg, … Psychoterapeut Více

Na Výšince 149/3, Praha Mapa

INTER CLINIC Praha - Radotín, s r.o.

• „Skvělý ortoped! Pomohl mi po těžkém úrazu bérce a implantací krevní plazmy do kosti mi nakonec ušetřil dvě operace. Absolvovala jsem u něj rovněž extrakci kovového implantátu z bércep a jsem maximálně spokojená. Odborník s lidským přístupem. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice motol

• Ortoped, Praktický lékař

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Karlovo náměstí 319/3, Praha Mapa

Klinika online 24

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv! Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Americká 42, Praha Mapa

KCK SALVE spol.s.r.o.

• „Pan doktor mi s velkým zájmem pomohl až dokud jsme můj problém definitivně nevyřešili, jde vidět, že na pacientovi mu velmi záleží. Děkuji Vám pane doktore, cením si tohoto přístupu. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Klinika dětské a dospělé ortopedie a traumatologie 2. LF UK v Praze a FN v Motole

• „Z mé vlastní zkušenosti. Pan doktor Schovanec dává nadstandartní péči o své pacienty a provádí vysoce profesionální operace. Děkuji i personálu v Berounské ortopedické klinice, kde je vidět, že svojí práci dělají srdcem. Moc děkuji Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole