De quervain syndrom Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • „Patra Šádka mohu jen doporučit. Jeho služby jsem využila několikrát. Pokaždé s bloklými zády či krkem. Velmi pečlivě hledal příčinu, vše vysvětlil, uvolnil, poradil cviky a snažil se přijít i na možný ,,psychický" problém, který jen vyústil v blok... naprosto skvělý člověk a profesionál :) Více

Slévačská 36, Praha Mapa

TheraGym

od 800 kč

• „Stefana považuji za neskutečně ochotného, energického člověka, který čiší optimismem a upřímným zájmem poskytnout danou obornou péči. Měla jsem dlouhodobé bolesti, které byl schopný velice rychle a bezproblémově odstranit. Určitě doporučuji a ještě jednou mockrát děkuji za profesionalitu a skvěle odvedenou práci! Více

Křižíkova 66, Praha Mapa

Fyzioterapie

800 Kč

Staré náměstí, Mapa

ReGeneo

• „Měla jsem velké bolesti pravé nohy. Prošla jsem si několika lékaři a k ničemu to nevedlo. Na doporučení jsem se dostala k MUDr. Hebelkovi. Zjistil o co jde a začal s léčenim. Do Prahy to mám skoro 100 km a neměnila bych. V loni a letos mě operoval oba kolenní klouby a tím mě zbavil velkých bolestí. Je to skvělý lékař a má pěkný přístup k pacientům bez ohledu jestli je mladý nebo v pokročilém věku. Ještě jednou moc děkuji. Knauerová Milena Více

Mazurská 4, Praha Mapa

Ambulance ortopedie Hanspaulorto s.r.o.

Mazurská 484, Příbram Mapa

Hanspaulorto s.r.o.

• „Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv! Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Americká 42, Praha Mapa

KCK SALVE spol.s.r.o.

• „Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier Více

Lovosická 40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek