Praktický lékař Praha

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

MUDr. Youngová & spol., s.r.o. (young+co)

• „U pani doktorky jsem byl spokojen, jedine negativum bylo to, ze mi nebyla schopna (nebo jeji sestra) preposlat udaje pri registraci k jinemu lekari. Ale co se lecby i pristupu tyce jsem nikdy nemel problem. Více

Bechyňova 3, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Youngová je velmi pozorná, profesionální, lidská, a snaží se hledat odpovědi na problémy svých pacientů i v souvislosti s celkovým stylem života, obdobím, prací, stresem. Jediné minus je, že MUDr. Youngová bohužel nemůže ordinovat častěji a je velmi složité se k ní objednat.. Více

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha Mapa

• Praktický lékař, Pediatr

Nábřeží, Libušín Mapa

Kodaňská 436/17, Praha Mapa

Chlumčanského 497/5, Praha Mapa

• Praktický lékař

„Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji. Více

Koněvova 2427/205, Praha Mapa

smartMED - všeobecné praktické lékařství

• Praktický lékař

„Pan doktor i obě mladé doktorky jsou prima stejně jako sestřičky. Vybavení ordinace a čekárna na úrovni. Oceňuji!

Dělnická 120, Jesenice Mapa

Poliklinika Dolní Břežany

Janského 2254/45, Praha Mapa

Poliklinika Janského

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• Praktický lékař, Dermatolog,…  Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Hematolog, Kardiolog, Neurolog, Plastický chirurg, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Urolog, Rehabilitační lékař, Stomatochirurg Více

Krakovská 8/581, Praha Mapa

Klinika GHC, Centrum estetické medicíny s.r.o.

• „Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• „Rád bych alespoň touto cestou chtěl poděkoval za skvělý a profesionální přístup, ochotu a max.snahu pomoci, celému týmu tohoto zdrav. zařízení. Děkuji Jiří H. Více

Sokolská 27, Praha Mapa

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

• Praktický lékař, Internista

„Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

• Praktický lékař

„Nesmírně pečlivá, starostlivá, velmi obětavá. Pokud jste někdo z choroby uzlíček nervů, bude mít pochopení(tedy ne že bych jí takovéhle pacienty přála....) Mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická

• „Skvělá doktorka na svém místě.Muzu doporučit.Moc se stará aby pacient byl spokojený a zdravý.Mily přístup.

Jugoslávských partyzánů 15/1089, Praha Mapa