Praktický lékař Nymburk

• „Dnes jsem byl na 1. vstupní prohlídce a musím říct, tak skvělý přístup jsem ještě snad nikde nezažil. Objednávací systém přes webové stránky a následný "informační systém" v čekárně jsou vynikající. Jako bývalo mou běžnou zkušeností u jiných lékařů, že se objednám na 9 a jdu na řadu na 12 hodinu, když to jde jsem se vydal s objednáním na 9:10 a jestli jsem čekal 20 minut? To bylo velmi příjemné překvapení a je vidět, že systém dává víc než smysl. Následný osobní přístup a ochota, když jsem měl nějakou prosbu, to byla už jen třešnička na dortu, opravdu mohu jen a jen doporučit. Děkuji Více

MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

Činěves 250, Nymburk Mapa

Chotucká 274, Křinec, Nymburk Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

1. máje 99, Dymokury, Nymburk Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• „Moc milá, ochotná a chápavá paní doktorka i její sestřička. Doporučuji všem, kdo hledají individuální přístup. Paní doktorka pozorně vyslechne, vyšetří a pohovoří s pacientem. Potom vysvětlí diagnózu a předá potřebná doporučení. Více

Tovární 24/51, Benátky nad Jizerou Mapa

Očkování

od 100 kč

• Praktický lékař

„Pokud máte nějaký problém, ev. výsledky vyšetření jsou špatné, tak nedá pokoj, dokud nezjistí, co vám je

Poliklinika, Nymburk

• Praktický lékař

„Paní doktorka Šeráková je lékařka, kterých je v opravdu málo. Vždy se snaží maximálně pomoci, vyslechnout a poradit. Přitom, kolik má lidí, je vždy vstřícná a odpovědná. Nemohu vynechat ani sestřičku u paní doktorky, protože je také velice vlídná. Jsem ráda, že patřím do jejich péče. Více

Ovčárecká, Kolín Mapa

• Praktický lékař, Internista,…  Diagnostik Více

„Jsem s prací doktora MUDr. Romana Kostinka i Mudr. Ulrychové zatím velice spokojený!

Hakenova 1423, 29 001 Poděbrady, Poděbrady Mapa

Medicentrum Amadeus s.r.o.

• Okružní 2160, Nymburk Mapa

MUDr. Tomáš Doležel - Soukromá ordinace praktického lékaře

1 názor

„S paní doktorkou jsem prozatím spokojená.Štíchová

Hořanská 108, Poříčany Mapa

• „Velice svědomitá, pečlivá a ochotná paní doktorka. Děkuji

• Praktický lékař

„Vinikající lékař mám štěstí že je můj Dr. Pane Doktore děkuji za profesionální péči a perfektní přístup Pastorek Miroslav Více

č.d. 163, Benátky nad Jizerou Mapa

Ordinace praktického lékaře

„vynikající

Soukromá ordinace praktického lékaře

• „Výborná lékařka která si vždy udělá čas a vše vyslechne a nic nezanedbá a odešle na všechny potřebné vyšetření.

Žižkova 282, Český Brod Mapa

• Praktický lékař

„zkušená lékařka, odborně na výši, navíc příjemná, vstřícná.

• Praktický lékař

„Pan doktor zezula dokáže vše vysvětlit.je hodný a upřímný.je to doktor jak ma byt.dekuji vam pane doktore

Lidická 929, Poděbrady Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená, chodíme k ní celá rodina na základě doporučení a zastáváme názor, že je to nejlepší praktická lékařka, s jakou jsme se kdy setkali. Sestřička může třeba působit nepříjemně, ale kdykoliv jsem něco potřebovala, tak byla ochotná. Více

• Praktický lékař

„Ráda bych se připojila k hodnocení paní doktorky a sestřičky za mě a mého manžela super přešli jsme k ní od lékaře který jen psal manželovi recepty a neléčil což tady je super přístup hned hledá příčinu moc milá a ochotná.Za nás lepší doktorka a sestřička a tímto oběma moc děkujem. Více

Husovo náměstí 15/4, Lysá nad Labem Mapa

• Praktický lékař

„Potřebovala jsem nutně rychle vyjádření k operaci,které mi již nikdo neudělal.Tam kam sem byla objednaná pan doktor byl nemocný.U pana doktora jsem se setkala s pochopením a ačkoliv mu končila ordinace a neměl již ani setřičku,zapnul počítač a plně se mi věnoval.Za jeho vstřícný přístup a sympatické jednání mu tímto děkuji. Marie D. Více

Masarykova 214, Lysá nad Labem Mapa

Soukromá ordinace praktického lékaře

• „Na paní doktorku nedáme dopustit,přešli jsme k ní kvůli změně bydliště a jsme velmi rádi. Je to odborník s lidským přístupem,starostlivá a pečlivá.Od ní pacient odchází s jistotou,že se snaží udělat vše aby pomohla.I díky příjemné a ochotné sestřičce se zde -pokud je musíme navštívit-cítíme velice dobře. Děkujeme za příkladnou péči a profesionalitu.Kéž by byl takový každý lékař. Více

Pražská 380, Plaňany Mapa