Praktický lékař Přelouč

• Praktický lékař, Plastický c… hirurg, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

Kyjevská 303, Pardubice Mapa

M-Gate klinika

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• Praktický lékař, Pediatr

Masarykova 241, Čáslav Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Jsem velice rada za pani doktorku, je skvela a chvalim ji vsude, kde muzu. Nic nezanedba, zajima se a je velice lidska! Více

Devotyho 2447, Pardubice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Už jsem u paní doktorky hodně roků a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by paní doktorka mě nevyslechla nebo něco podobného. Za moje nemoci nemůže, ale vždy se velmi snaží pomoci. Určitě bych neměnila. Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• Praktický lékař, Alergolog, … Chirurg, Gynekolog, Logoped, Neurolog, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Karla Šípka 282, Pardubice Mapa

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Je úžasný,vstřícný,léčí mě 25 let a k jinému bych nešla.Vždy ví přesně ,co potřebuji,lěčí i mého přítele a jsme oba spokojeni Více

Jasmínova 239, Vrdy-Dolní Bučice, Kutná Hora Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor Virt je praktický lékař jak z jiné planety. Je nejlepší ze všech lékařů ,se kterým jsem jednala ,a že jich bylo a je. Více

Sladkovského 2617, Pardubice Mapa

Genermed s.r.o.

• Praktický lékař

„Je to PAN doktor , chodim k němu 22let a naprostá spokojenost , to čekanije někdy zdlouhave ,ale vyplati se ;)

Korbářova 324, Chrudim Mapa

• Praktický lékař

„Nikdy jsem nijak nemarodila, ale když už jsem s něčím k lékaři musela, byla jsem vždycky moc spokojená, paní doktorka není z těch, co by vás odbyla, právě naopak. Má moji důvěru, je pečlivá a nestalo se mi, že by něco zanedbala. Setřička je super, je to člověk na svém místě. A ještě dávám palec nahoru za komunikaci prostřednictvím emailu. Více

L. Malé 656, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„Pokud jste pacient, který si chodí do ordinace pokecat a nechat si napsat hlavně nějaké léky, aby je pak po čase vyhodil, k tomuto lékaři nechoďte. Pokud se ale chcete o své zdraví opravdu starat a jste ochotní sami pro to něco, byť někdy nepříjemného, udělat, pak jděte právě sem. Tento lékař nestřílí zbytečně při každé návštěvě palety léků od boku a vždycky volí nejprve nefarmakologická doporučení změny životního stylu. Což se spoustě "pacientů" nelíbí, čímž se vysvětlují i některá negativní hodnocení tohoto - pro mě - výborného lékaře. Více

Mánesova 186, Pardubice Mapa

Holubova 1074, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„s p. doktorku Gippovou jsem spokojena již 38 let. Jako lékařku ji hodnotím velmi kladně pro její vstřícné jednání a neklesající odbornou úroveň, podpořenou mnohaletými cennými zkušenostmi z praxe. K významným vlastnostem patří i spolupráce se specialisty v případě stanovení co nejpřesnější diagnozy. Více

náměstí Republiky 12, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je spolehlivá, empatická a milá. Zdravotní prohlídky vykonává opravdu pečlivě a nic neopomene. Mám chronickou nemoc a i když mi ona samotná nemůže pomoci, protože to lze opravdu jen přes specialistu, tak mne alespoň vyslechne a v případě,že má nějaký nápad, tak minimálně poradí. V těžké době, kdy mi umíral snoubenec, mi dala na sebe osobní kontakt a mohla jsem volat kdykoli. V této situaci udělala naprosto vše, co bylo v jejich silách, řekla bych, že i více než šlo. I proto na ni pohlížím s respektem a úctou. Více

Masarykova 241, Čáslav Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Palackého třída 1932, Pardubice Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař, Chirurg, De… rmatolog, Diagnostik, Gynekolog, Internista, Neurolog, Plicní lékař, Zubař, Pediatr Více

Libušina 203, Přelouč Mapa

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Profesionální přístup k pacientům s lidským přístupem, jak pana doktora tak i paní sestry. Skvělá komunikace.

Náměstí Jana Pernera 217, Pardubice Mapa

Celinor Plus s.r.o.

• „K MUDr Toužimské chodím téměř 40 let, lečím se 23 let s vysokým tlakem, takže navštevuji paní MUDr Toužimskou docela pravidelně a moje posouzení je velmi kladné jak po odborné stránce, tak i chování, také k chování sestřičky nemám žádné připomínky. Velmi spokojená pacientka Božena Maschkeová. Více

areál závodu, Pardubice Mapa

Sam.ordinace PL pro dospělé

• „Velká spokojenost s léčbou. Oceňuji nejen odborné kvality paní doktorky, ale i její lidský přístup. Měl jsem možnost se objednat a čekal jsem maximálně 10 minut, což je vynikající. Více

Sukova třída 1556, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je moc milý, ochotně pomůže..poradí..má uklidnující hlas.Jsem spokojená..i sestřička moc milá, komunikativní a usměvavá.Kdyby bylo takových lékařů více.. Více

Chrudimská 251, Vrdy Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé