Přeloučská poliklinika a.s. poskytuje zdravotní péči v širokém spektru lékařských odborností. Více

O nás

Ordinace

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

Libušina 203

53501 , Přelouč , pardubický

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Přeloučská poliklinika a.s. poskytuje zdravotní péči v širokém spektru lékařských odborností.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

 • Zdeněk Novotný

  Neurolog, MUDr.

  • E

   U pana doktora jsem byla asi v r. 2008 na dobre doporučení, ale bohužel mě moc "nesedl. Mám migrény, někdy silné s aurou, že musím odejít z práce a když prášky nepomohou, dopraví mě někdo na injekci. Šéf mě odvezl na poliklinuku do Přelouče, kde jsem asi 2-3 hodiny seděla v čekárně a kde mě pak konečně na žádost ostatních pacientů i vzali, bohužel už tak, že mi stejně p. doktor zavolal rychlou do Pardubic. Buď to bylo už moc rozjeté, když jsem tam tak hezky čekala nebo si nevěděl rady, těžko teď říct. Na pohotovosti jsem jej také jednou v PU potkala, myslím, že jednou v těch "záchvatech" si toho moc nepamatuju, dostala jsem "svoji" injekci tenkrát asi 2x, nezabralo to a druhý den jsem měla jet ke svému nerologovi, kdyby mi bylo stále špatně (tenkrát p. Bulušek z PU), ten mě taky vyhodil, že mě objedná za týden, tak zase do nemocnice, kde mi dali (jiný lékař) kapačku, po které se mi konečně ulevilo, takže asi tak... Nyní "sháním" neurologa opět z důvodu změny zdrav. poj. a opravdu už nevím, komu věřit, čeká mě asi operace karpálů...

  • 5

   U pana doktora Novotněho se léčím dlouhodobě s těžkými degenerativními zménami v oblasti krční a bederní páteře .Vždy se snažil mi pomoci jak jen umél.A na mladěho specialistu opravdu ,klobouk dolů,umí!!!Za ty roky co mne lěčí,cvičením,láznémi a samozřejmé i lěky proti nékdy nesnesitelným bolestem,mé vrátil do běžněho života a já mohl chodit do zaměstnání a v určitých mezích pracovat i kolem domku.Má skvélé jednání a dovede naslouchat.S jeho péčí jsem spokojen.Dékuji Josef Jaroš

  Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře


 • Vladimír Němec Ph.D.

  Pediatr, MUDr.

  • Z

   Pan doktor je k dětem i rodičům velmi milý. Je zodpovědný a pečlivý rádi k němu jezdíme i potom co jsme se přestěhovali do jiného kraje.


 • Petr Krejcar

  Praktický Lékař, MUDr.

  • G

   Je to najhorší lékař, jakého jsem kdy potkala. Odmítá člověka ošetřit, odebrat krev - z důvodu, že je to drahé, při doporučení ošetření PL z nemocnice řekne, že on nebude poslouchat někoho jiného a dělat nějaká zbytečná vyšetření... Při týdenních teplotách kolem 39-40, silném kašli a bolesti na hrudi můj stav zhodnotil jako virózu, ať si beru ibalgin. Následně jsem skončila ten den v Hradecké nemocnici se silným zápalem plic, který se mně vlekl měsíc. Arogantní, nepříjemný člověk, který nemá v tomto oboru co pohledávat.

  • M

   Výborný, věcný, logicky uvažující. Neřeší kraviny, ale pokud je člověk nemocný, jedná rychle a správně! K lékaři chodím, pokud jsem nemocná a ne pokud si chci pofňukat a popovídat!!!

  Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře


 • Petr Lotko

  Gynekolog, MUDr.

  • I
   Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

   Dr.Lotko je dle mého názoru člověk velmi necitlivý a neměl by vykonávat povolání, kde komunikuje s nastávajícími maminkami, které od něj místo rad dostanou výsměch do tváře a místo pochopení a uklidnění, odchází z ordinace rozpačité s pocitem nedostatečného zájmu a péče. Další věc reknete mu své potíže a ani vas pořádně nevysetri a jen řekne mazejte si to. Když mu dáváte otázky tak na vás kouká jak na debila a nezajimajiho vaše dotazy či starosti hlavně vás rychle odbyde a tím chci říct že díky tomu Mám silný zánět močových cest atd.diky prestoupeni k lepšímu dr.jsem zachráněna a konečně vše lecim jsem i klidnější hlavně k vůli tomu že jsem na začátku tehu a plod bude v bezpečí. Takže maminky na začátku tehu i celkově pacientky rozhodujte se o vybrání dr. Než bude pozdě. Mějte se

  • J
   Umístění: GemedSlužby: péče o těhotné

   Dr.Lotko je dle mého názoru člověk velmi necitlivý a neměl by vykonávat povolání, kde komunikuje s nastávajícími maminkami, které od něj místo rad dostanou výsměch do tváře a místo pochopení a uklidnění, odchází z ordinace rozpačité s pocitem nedostatečného zájmu a péče. Na můj dotaz ohledně průběhu těhotenské poradny mi doktor suše sdělil, že on se vždy jen podívá, zda-li plod žije (jako by se zrovna tohle nedalo říct tisíce více lidskými způsoby)... Je velmi skoupý na slovo a na jeho velmi nejapné a ironické poznámky tipu :”bude mnohem hůř” a “předporodní kurzy jsou na nic”, vážně nejsem zvědavá. Z mé strany opravdu nespokojenost.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře


 • Daniel Dejdar

  Chirurg, MUDr.

  • E
   Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.Služby: Jiný

   Vyšetření bylo super! Pan doktor byl moc příjemný , měla jsem zlomený malíček a pan doktor mi řekl že je potřeba sádra , a já jsem sádru nikdy neměla . Teď už mě to nebolí .

  • M
   Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

   Já jsem jednáním pana doktora a jeho sestřiček velmi nadšen. Byl jsem u něho na odstranění nárůstků v obličeji. Odbornost jako lajk neumím posoudit, ale jsem velmi spokojen. Na zákrok se nečeká, jde se tam přesně dle objednávky. Převaz atd. je už horší, ale nechá se to vydržet a potom je vše vyváženo naprostou pohodou v ordinaci.

  Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře