Přeloučská poliklinika a.s. poskytuje zdravotní péči v širokém spektru lékařských odborností. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

Libušina 203

53501 , Přelouč , pardubický

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Přeloučská poliklinika a.s. poskytuje zdravotní péči v širokém spektru lékařských odborností.

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Iva Blümelová Jiný

  Paní doktorka je velice neosobní, přístup k pacientovi je studený, jako by byla v ordinaci z donucení. Cítila jsem se trapně. Uvažuji, že si najdu jinou ordinaci.


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Daniel Dejdar Jiný

  Vyšetření bylo super! Pan doktor byl moc příjemný , měla jsem zlomený malíček a pan doktor mi řekl že je potřeba sádra , a já jsem sádru nikdy neměla . Teď už mě to nebolí .


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Daniel Dejdar

  Já jsem jednáním pana doktora a jeho sestřiček velmi nadšen. Byl jsem u něho na odstranění nárůstků v obličeji. Odbornost jako lajk neumím posoudit, ale jsem velmi spokojen. Na zákrok se nečeká, jde se tam přesně dle objednávky. Převaz atd. je už horší, ale nechá se to vydržet a potom je vše vyváženo naprostou pohodou v ordinaci.


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Lotko

  Dr.Lotko je dle mého názoru člověk velmi necitlivý a neměl by vykonávat povolání, kde komunikuje s nastávajícími maminkami, které od něj místo rad dostanou výsměch do tváře a místo pochopení a uklidnění, odchází z ordinace rozpačité s pocitem nedostatečného zájmu a péče. Další věc reknete mu své potíže a ani vas pořádně nevysetri a jen řekne mazejte si to. Když mu dáváte otázky tak na vás kouká jak na debila a nezajimajiho vaše dotazy či starosti hlavně vás rychle odbyde a tím chci říct že díky tomu Mám silný zánět močových cest atd.diky prestoupeni k lepšímu dr.jsem zachráněna a konečně vše lecim jsem i klidnější hlavně k vůli tomu že jsem na začátku tehu a plod bude v bezpečí. Takže maminky na začátku tehu i celkově pacientky rozhodujte se o vybrání dr. Než bude pozdě. Mějte se


  Došlo k chybě, zkuste to znovu