Přeloučská poliklinika a.s. poskytuje zdravotní péči v širokém spektru lékařských odborností. Více

Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

Libušina 203

53501, Přelouč, pardubický

Typ zařízení

• klinika

• Zdeněk Novotný

Neurolog, MUDr.

• E

U pana doktora jsem byla asi v r. 2008 na dobre doporučení, ale bohužel mě moc "nesedl. Mám migrény, někdy silné s aurou, že musím odejít z práce a když prášky nepomohou, dopraví mě někdo na injekci. Šéf mě odvezl na poliklinuku do Přelouče, kde jsem asi 2-3 hodiny seděla v čekárně a kde mě pak konečně na žádost ostatních pacientů i vzali, bohužel už tak, že mi stejně p. doktor zavolal rychlou do Pardubic. Buď to bylo už moc rozjeté, když jsem tam tak hezky čekala nebo si nevěděl rady, těžko teď říct. Na pohotovosti jsem jej také jednou v PU potkala, myslím, že jednou v těch "záchvatech" si toho moc nepamatuju, dostala jsem "svoji" injekci tenkrát asi 2x, nezabralo to a druhý den jsem měla jet ke svému nerologovi, kdyby mi bylo stále špatně (tenkrát p. Bulušek z PU), ten mě taky vyhodil, že mě objedná za týden, tak zase do nemocnice, kde mi dali (jiný lékař) kapačku, po které se mi konečně ulevilo, takže asi tak... Nyní "sháním" neurologa opět z důvodu změny zdrav. poj. a opravdu už nevím, komu věřit, čeká mě asi operace karpálů...

• 5

U pana doktora Novotněho se léčím dlouhodobě s těžkými degenerativními zménami v oblasti krční a bederní páteře .Vždy se snažil mi pomoci jak jen umél.A na mladěho specialistu opravdu ,klobouk dolů,umí!!!Za ty roky co mne lěčí,cvičením,láznémi a samozřejmé i lěky proti nékdy nesnesitelným bolestem,mé vrátil do běžněho života a já mohl chodit do zaměstnání a v určitých mezích pracovat i kolem domku.Má skvélé jednání a dovede naslouchat.S jeho péčí jsem spokojen.Dékuji Josef Jaroš

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Vladimír Němec Ph.D.

Pediatr, MUDr.

• Z

Pan doktor je k dětem i rodičům velmi milý. Je zodpovědný a pečlivý rádi k němu jezdíme i potom co jsme se přestěhovali do jiného kraje.

• Petr Krejcar

Praktický Lékař, MUDr.

• G

Je to najhorší lékař, jakého jsem kdy potkala. Odmítá člověka ošetřit, odebrat krev - z důvodu, že je to drahé, při doporučení ošetření PL z nemocnice řekne, že on nebude poslouchat někoho jiného a dělat nějaká zbytečná vyšetření... Při týdenních teplotách kolem 39-40, silném kašli a bolesti na hrudi můj stav zhodnotil jako virózu, ať si beru ibalgin. Následně jsem skončila ten den v Hradecké nemocnici se silným zápalem plic, který se mně vlekl měsíc. Arogantní, nepříjemný člověk, který nemá v tomto oboru co pohledávat.

• M

Výborný, věcný, logicky uvažující. Neřeší kraviny, ale pokud je člověk nemocný, jedná rychle a správně! K lékaři chodím, pokud jsem nemocná a ne pokud si chci pofňukat a popovídat!!!

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Petr Lotko

Gynekolog, MUDr.

• I
      Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

Dr.Lotko je dle mého názoru člověk velmi necitlivý a neměl by vykonávat povolání, kde komunikuje s nastávajícími maminkami, které od něj místo rad dostanou výsměch do tváře a místo pochopení a uklidnění, odchází z ordinace rozpačité s pocitem nedostatečného zájmu a péče. Další věc reknete mu své potíže a ani vas pořádně nevysetri a jen řekne mazejte si to. Když mu dáváte otázky tak na vás kouká jak na debila a nezajimajiho vaše dotazy či starosti hlavně vás rychle odbyde a tím chci říct že díky tomu Mám silný zánět močových cest atd.diky prestoupeni k lepšímu dr.jsem zachráněna a konečně vše lecim jsem i klidnější hlavně k vůli tomu že jsem na začátku tehu a plod bude v bezpečí. Takže maminky na začátku tehu i celkově pacientky rozhodujte se o vybrání dr. Než bude pozdě. Mějte se

• J
      Umístění: GemedSlužby: péče o těhotné

Dr.Lotko je dle mého názoru člověk velmi necitlivý a neměl by vykonávat povolání, kde komunikuje s nastávajícími maminkami, které od něj místo rad dostanou výsměch do tváře a místo pochopení a uklidnění, odchází z ordinace rozpačité s pocitem nedostatečného zájmu a péče. Na můj dotaz ohledně průběhu těhotenské poradny mi doktor suše sdělil, že on se vždy jen podívá, zda-li plod žije (jako by se zrovna tohle nedalo říct tisíce více lidskými způsoby)... Je velmi skoupý na slovo a na jeho velmi nejapné a ironické poznámky tipu :”bude mnohem hůř” a “předporodní kurzy jsou na nic”, vážně nejsem zvědavá. Z mé strany opravdu nespokojenost.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Daniel Dejdar

Chirurg, MUDr.

• M
      Umístění: Přeloučská Poliklinika a.s.- EUROCLINICUM a.s.

Já jsem jednáním pana doktora a jeho sestřiček velmi nadšen. Byl jsem u něho na odstranění nárůstků v obličeji. Odbornost jako lajk neumím posoudit, ale jsem velmi spokojen. Na zákrok se nečeká, jde se tam přesně dle objednávky. Převaz atd. je už horší, ale nechá se to vydržet a potom je vše vyváženo naprostou pohodou v ordinaci.

• M

Na pana doktora mám rozpačitý názor. Když jsem upadla při tělocviku a přišla s nohou oteklou a fialovým kotníkem, řekl mi, že mám kotník lehce podvrtnutý, na 14 dní fr. hole, stahovák a klid. Dodnes mě ten kotník bolí, nechápu proč. Od známých jsem slyšela, že prasklinku na rentgenu vyhodnotil jako "nic, to je normální", přičemž o týden později jiný chirurg přišel na to, že kos je zčásti zlomená. Mně pan Dejdar prováděl celkem tři excize pih - u klíční kosti, lopatka a tříslo. Co se klíční kosti týče, vše v pořádku - normální steh. Na zádech mi provedl intradermální steh, který se po několika dnech od vyndání stehů i přes masáže začal rozšklebovat. Před excizí pihy z třísla jsem ho poprosila, aby mi ránu zašil normálním stehem, abych neměla jizvu rozlezlou. Pan doktor mé přání nerespektoval, provedl intradermální steh, tudíž jsem musela mít stehy déle a jizva je tradičně rozšklebená.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře