Praktický lékař Choceň

• Praktický lékař

„Spokojenost vždy vyslechne co mě trápí a snaží se vždy najít vhodnou léčbu na bolesti mě zabírají pouze injekce vždy mě pomoze od bolesti i si pokecáme o soukromém životě .Lepší než jiní ve Skutči ???????????? Více

Boženy Němcové 349, Skuteč Mapa

Poliklinika Skuteč

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Za svoji lidskost,přístup k pacientům a jeho neodmyslitelný humor bych pana doktora za nic nevyměnila.Pro mě nejlepší pan doktor na světě a za sebe mohu jen a jen doporučit Více

Turkova /Geriatrické centrum/ 785, Týniště nad Orlicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je profesionál,prostě SUPER!!!!Nikdy bych nešla nikam jinam.Lečí i srdcem a to je také hodně důležité !!! Více

Vraclavská 172/II, Vysoké Mýto Mapa

• Praktický lékař

„Jednoduše řečeno pan doktor Jan Škrada je skvělý lékař a správný člověk na pravém místě! S neuvěřitelnou lidskostí, obětavostí a profesionalitou poskytuje svým pacietům péči a pomoc za každé situace, dokáže účinně pomoc, velmi dobře poradit i v případech, kdy ostatní lékaři selhávají, což "kloubouk dolů" před takovým "Panem Doktorem". Z vlastní zkušenosti mohu po všech stránkách všem jen vřele doporučit užasného člověka a svěklého lékaře pana doktora Škardu. Takových lidských bytostí jako je on, je na tomto světe už velmi málo. Více

Hlavsova 51, Vamberk Mapa

• Praktický lékař

„Milá a výborná praktická lékařka, doporučuji

č.d. 147, Dolní Roveň Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Děkuji panu doktorovi za to, že mohu být v jeho péči. Vzhledem ke svému zdravotnímu stavu musím navštěvovat více lékařů. Někteří jsou dobří, jiní méně. Ale na našeho pana doktora nedám dopustit. Nejen že je ochotný, empatický, ale záleží mu na tom, aby vše vysvětlil, léčí i slovem. Prostě na pacientovi mu záleží a svoji práci dělá opravdu s láskou. Pokud je třeba, konzultuje zdravotní stav se specialisty a snaží se pacientovi pomoci . Ještě se mi nestalo, aby mi lékař volal v pátek v 17. hodin, poslal mi e-recepty a seznámil mě s výsledky konzultace se specialistou. Jsem ráda, že patřím právě do této ordinace. Pane doktore, děkuji za Vaši péči a přeji pevné zdraví Vám i celé rodině. Více

Ordinace, Vamberk Mapa

• „Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji. Více

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

1 názor

„Mohu jen a jen doporučit. Vstřícný, ochotný, usměvavý, vyslechne, poradí, neměnil bych. Jen tak dál pane doktore.

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

• „ještě jsou doktoři kteří mají lidský přístup a moudrost, ne vždy je potřeba vše za každou cenu zahubit, nebo uříznout, děkuji paní doktorko Více

Brandlova 207, Vysoké Mýto Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Velice milá, inteligentní a svědomitá lékařka. S lepší lékařkou/lékařem jsem se ještě vlastně nesetkala. Prostředí je velice příjemné a vůbec nepůsobí "nemocničně", takže vlastně ani nemáte pocit, že jdete k doktorovi :-). Více

Jiráskova 212, Vysoké Mýto Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař.Vždy pomůže a poradí a věnuje se pacientům velmi ochotně.Lepšího lékaře snad neznám

Záměstí 151, Choceň Mapa

• Praktický lékař, Internista

„S panem doktorem Jakoubkem jsem velice spokojena, je to dá se říci náš rodinný lékař a jsme všichni vděční za jeho profesionální i osobní přístup. Mohu jen a jen doporučit Více

Svatohavelská 266, Rychnov nad Kněžnou Mapa

• „Od doby, co jsem u této skvělé doktorky, mám pocit, že jsem potkal anděla. S tak laskavým a pozitivním přístupem jsem se nikdy v životě nesetkal, v těžké chvíli podpoří a pomůže. Od paní doktorky vždy odcházím plný pozitivní energie. Všem doporučuji. Více

Bratří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Je to výborný lékař, nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbal. Léčil celou naši rodinu a vždy byl ochotný. Nebyl problém mu zavolat kdykoliv během dne nebo i o víkendu. Vždy přijel nebo poradil co dělat. Lékař, který nastoupil po něm je jeho pravý opak, prostě neochota sama. Je neosobní, komisní a neochotný. Hlavně když mu zaplatíte 30,-Kč a víc ho nezajímá. Moc na pana doktora Navrátila vzpomínáme a vždy když zastupuje nového doktora pana Jiřího Zdražila mi srdíčko radostí poskočí. Myslím, že teprve teď spousta lidí pochopila a ocenila přednosti pana doktora Navrátila. Přejeme mu pevné zdraví. Více

Na zámečku 1, Horní Jelení Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je odborník na svém místě s lidským přístupem k pacientovi. Je vstřícný, starostlivý, při léčbě pacienta nic nepodceňuje. Uplatňuje zpětnou vazbu na pacienta, pokud ho posílá ke specialistovi. Vážím si pana doktora i sestry pro jejich náročnou práci. Více

Svatohavelská 105, Rychnov nad Kněžnou Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Vždy se snaží pomocí. Jako člověk s dlouhodobě nepříznivým zdravotním stavem se vždy setkávám s ochotou a s milým usměvem Více

nám.Naděje 731, Vysoké Mýto Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Výborný lékař s lidským přístupem. Nikdy jsem se nesetkal se špatným přístupem a nenabyl dojmu, že jsem jen jeho práce. Doktor na svém místě! Více

Česká Třebová Mapa

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

• Praktický lékař, Internista

„já k němu chodím už od r.1980 a neměl jsem s nim žádnej problem a to že si rád polkne ha ha kdo z nás ne že jo.

Holice Mapa