Praktický lékař Litomyšl

• „Od ledna jsem poprvé po snad 25 letech vyměnila svého praktického lékaře za MUDr. Blanaře a jenom lituji, že jsem toto rozhodnutí neučinila dříve.Jednání na vysoké profesionální úrovni včetně personálu, navíc velmi příjemný lidský přístup. Díky jeho důslednosti , kdy jsem si přišla pro léky na žlučník ( takto jsem byla navyklá od předchozí prakt. lékařky) mě poslal na další vyšetření kde se zjistilo závažné onkologické onemocnění. Děkuji za jeho důslednost. Více

Lochmanova 904, Ústí nad Orlicí Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „Paní doktorka je profesionál,prostě SUPER!!!!Nikdy bych nešla nikam jinam.Lečí i srdcem a to je také hodně důležité !!! Více

Vraclavská 172/II, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Musim doporucit. Skvely pristup, chodime k ni s manzelem a jsme naprosto spokojeni. Pani doktorka ma CRP a pred nasazenim antibiotik si overi, zda jsou treba. Doporucuji. Více

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• „ještě jsou doktoři kteří mají lidský přístup a moudrost, ne vždy je potřeba vše za každou cenu zahubit, nebo uříznout, děkuji paní doktorko Více

Brandlova 207, Vysoké Mýto Mapa

1 názor

„Mohu jen a jen doporučit. Vstřícný, ochotný, usměvavý, vyslechne, poradí, neměnil bych. Jen tak dál pane doktore.

Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí Mapa

• „Neznám lepšího lékaře-široko daleko- dojíždím k němu 30km- nelituji toho. Vždy mi pomohl-nikdy neodmítl. Každý z nás má právo na výběr svého lékaře- komu nevyhovuje-nemusí k němu. s pozdravem pacientka z Letovic Více

Kollárova 22, Svitavy Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Velice milá, inteligentní a svědomitá lékařka. S lepší lékařkou/lékařem jsem se ještě vlastně nesetkala. Prostředí je velice příjemné a vůbec nepůsobí "nemocničně", takže vlastně ani nemáte pocit, že jdete k doktorovi :-). Více

Jiráskova 212, Vysoké Mýto Mapa

• Praktický lékař

„Výborná paní doktorka po všech stránkách!!! Moc jí za to děkuji .

Smetanova 55, Polička Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař.Vždy pomůže a poradí a věnuje se pacientům velmi ochotně.Lepšího lékaře snad neznám

Záměstí 151, Choceň Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Od doby, co jsem u této skvělé doktorky, mám pocit, že jsem potkal anděla. S tak laskavým a pozitivním přístupem jsem se nikdy v životě nesetkal, v těžké chvíli podpoří a pomůže. Od paní doktorky vždy odcházím plný pozitivní energie. Všem doporučuji. Více

Bratří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, kterého znám. Nevěřila jsem, že takový existuje. Díky Pane doktore.

č.d. 305, Borová Mapa

• Praktický lékař

„Vřele MUDr. Krivdu doporučuji. Je pečlivý, velmi ochotný. Potřebovali bychom v Jablonném dalšího takového lékaře.

Potoční 44, Jablonné nad Orlicí Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi milá a vstřícná. Vždy se snaží pomocí. Jako člověk s dlouhodobě nepříznivým zdravotním stavem se vždy setkávám s ochotou a s milým usměvem Více

nám.Naděje 731, Vysoké Mýto Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Výborný lékař s lidským přístupem. Nikdy jsem se nesetkal se špatným přístupem a nenabyl dojmu, že jsem jen jeho práce. Doktor na svém místě! Více

Česká Třebová Mapa

Masarykova 1071, Česká Třebová Mapa

Městská poliklinika Česká Třebová

náměstí Jana Pernera 446, Česká Třebová Mapa

POLIKLINIKA ČESKÁ TŘEBOVÁ (ŽELEZNIČNÍ POLIKLINIKA)

• Praktický lékař

„Velmi pečlivý, starostlivý, ochotný lékař, který si v dnešní uspěchané době pro každého vždy najde potřebný čas, kdy se pacientovi maximálně věnuje a nic nezanedbá. Více

Žižkova 368/4, Vysoké Mýto Mapa

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Pani doktorka je velmi pečlivá a svedomita, špatně hodnotím jen velmi dlouhé čekání v čekárně. Např. i dvě hodiny a více. Více

Eimova 294, Polička Mapa

Poličská nemocnice, s.r.o.

• Praktický lékař

„Spokojenost,jen si nepamatuji ordinační hodiny a tady nikde nejsou.Jinak je to doktorka i sestřička jak má být,ochotné,vstřícné.Z Více

Sam.ord. PL pro dospělé

• „Přestože nepatřím k paní MUDr. Křibské, již dvakrát mi hodně a ochotně pomohla za nepřítomnosti mého praktického lékaře. I když ho nezastupovala, vzala mě a chovala se tak mile a ochotně, jak málokterý lékař. Časem až půjde do důchodu, bude tam její dcera, věřím že od mamky odkoukala vše, čím je tak oblíbená. Více

Dr. Beneše 1513, Česká Třebová Mapa