Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Eva Jungová
Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

Jiřího z Poděbrad 99/2, Vysoké Mýto 56601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

15 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • DOBRÝ DEN ZAJÍMALO BY MNE CO JE NA TÉTO LÉKAŘCE TAK SKVĚLÉ,MÉ MANŽELCE PŘED 1 TÝDNEM NASADILA ZBYTEČNĚ ANTIBIOTIKA NA KTERÁ JE MOŽNÁ CITLIVOST V PODOBĚ ALERGIE AŽ ANAF.ŠOKU ANIŽ SE PŘED TÍM UJISTILA ZDA NA TYTO ANTIBIOTIKA JE KMEN ONEMOCNĚNÍ KTERÉ CHTĚLA LÉČIT CITLIVÝ,CITLIVOST PO TÝDNU NEBYLA POTVRZENA A MÁ ŽENA ZBYTEČNĚ BRALA LÉKY KTERÉ V DŮSLEDKU MOHOU OHROZIT PACIENTA.DLE MÝCH INFORMACÍ NENÍ TOTO SELHÁNÍ LÉKAŘKY OJEDINĚLÉ,PROTO SE PRO VAŠÍ INFORMACI O NÍ VZP ZAJÍMÁ.
    ZA TÍMTO NÁZOREM SI STOJÍM
    L.K.
    PS.DOPORUČUJI VÁM JINÉHO PRAKTICKÉHO LÉKAŘE O KTERÉM SI ZJISTĚTE MAXIMUM INFORMACÍ NEŽ K NĚMU PŘÍJDETE
    PŘEJI VŠEM HEZKÝ DEN

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborná paní doktorka se zájmem o pacienty. Nic nezanedbá, zodpovědná. Milá a příjemná. V ordinaci má také příjemnou a šikovnou sestřičku, která umí vzít perfektně krev. Neměnila bych a doporučuji.

     •  • 

  • Paní doktorka je skvělá! Moc příjemná, pečlivá, trpělivá, hodná. Ona i sestřička jsou skvělé!

     •  • 

  • velmi příjemné,usměvavé,profesionální jak sestra,tak lékařka

     •  • 

  • Podle mě lékařka jak má být nemá chybu

     •  • 

  • Velmi ochotna




     •  • 

  • jsem velice spokojená

     •  • 

  • Výborná sestra a také výborná lékařka. Obě jsou naprosté profesionálky a navíc usměvavé. Vše je vždy vysvětleno, vyšetřeno a také vyléčeno. Děkujeme.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • V


    Velice příjemná milá paní doktorka, která dokáže vše vysvětlit. Nic nezanedbá,léčí na těle i na duchu. Sestřička také příjemná, milá a krev bere ze všech nejlépe.

     •  • 

  • M

    S paní dr.jsem velmi spokojená

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu