Praktický lékař Chotěboř

• „Paní doktorka je velice příjemná a svědomitá. Na mě udělala ten nejlepší dojem. Z doktorů, které jsem v poslední době navštívil byla opravdu nejlepší! Více

Náměstí republiky 63, ., Žďár nad Sázavou Mapa

Praktická lékařka, :

• „Mohu jen potvrdit velice profesionální přístup, ochota k řešení problémů, velmi doporučuji. Marek Minář

Beckovského 2081, Havlíčkův Brod Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Pokud je člověku zle (má nemoc), je vděčný za jakoukoli pomoc a pochopení. O to více si ale dokáže cenit pomoci lékaře, který o něj projeví zájem nejen jako.., jak se říká o kus, ale o člověka. O člověka, kterého něco trápí, kterému bolest na těle je i bolestí na duši a lékař nejen že podá pomocnou ruku (všem a ve slušnosti), ale zájmem o Vás a snahou vysvětlit a pomoci pohladí i duši vírou v uzdravení. Tímto lékařem podle mé zkušenosti pan Varjassy je a pokud nečekáte zázraky na počkání, ale zkušeného a pohodového a podle mě neskutečně ochotného lékaře mohu jen doporučit. A co se týče sestřičky, lepší myslím neznám :-) Fajn je také objednání na čas, nikdy dlouho nečekáte, což je v dnešní uspěchané době super. Více

Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod Mapa

• Praktický lékař

„Příjemný přístup a rychlé jednání ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Brodská 10, Žďár nad Sázavou Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka je skvělá, nic nepodceňuje, všemu se věnuje, a její přístup je velmi lidský. Pokud některý ze zde exhibujících anonymů má jiný pocit, může si zajet do Pelhřimova :) Műllerová Dana Více

č.d. 333, Hlinsko Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je skvělá, vždy když jsem potřebovala pomohla mi a to s laskavým hlasem a ochotou... Jsem velice ráda že ji tu u nás máme!! Více

Za Školou 72, Habry Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Pan doktor Molič je, jako skutečně jeden z mála, lékař na svém místě. Nejenom, že své doktorské práci skutečně rozumí, ale navíc ji i dělá s láskou, prostě srdcem....a to je pak znát ve všem, co dělá. Možná i právě proto se svému pacientovi věnuje s max. zájmem, který se následně odráží v jeho pečlivosti, skvělé diagnostice atd., ale i v úžasném lidském přístupu, který ke mně, jako ke své pacientce, VŽDY měl. Mockrát mi moc pomohl, a to nejen jako lékař, ale i jako člověk. Moc si ho vážím a jen mě strašně mrzí, že díky přestěhování přes půl republiky jsem tímto o něho přišla, bohužel. A abych nezapomněla - injekce od něho nikdy nebolela, je velmi jemný a citlivý, a to např. i při vyndávání stehů ze sešitého jazyka, který mi svojí neschopností doslova ubrousil nejmenovaný hlinecký zubař....ke kterému jsem už neměla ani chuť, ani odvahu znovu jít na vyndávání stehů. Ale pan doktor Molič opět ochotně pomohl...:). A sestřička je také velmi příjemná, milá a ochotná. Nikde jinde jsem se nesetkala s tak výbornou péčí a přístupem. Více

Blatno 193, Hlinsko Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Jsem spokojená a neměnila bych :)

Krátká 1643, Hlinsko Mapa

• Praktický lékař

„Chodila jsemk ní jako pacientka a byla jsems ní velice spokojená.Sice jsem čekala dlouho v čekárně ale jako lékařka je paní doktorka výborná. Více

Bělohradská 1128, Havlíčkův Brod Mapa

Praktická lékařka

• „Poznala jsem ve svém životě jen několik podobně pečlivých, vstřícných a příjemných lékařů jako je paní doktorka Roubalová. Že by paní doktorka při preventivním vyšetření dělala EKG až po vyžádání, se mi nějak nezdá. Snad jsou někteří pacienti jen zbytečně nedočkaví...... I sestřička je velmi zručná a příjemná - prostě dobře sehraný tým :-) Já i celá moje rodina máme jen výborné zkušenosti. Více

Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je nejvetsi lekarska kapacita, kterou znam! Ackoliv je o neho mega zajem, protoze kazdemu pacientovi vzdy pomuze, stiha nejen prijimat pacienty, ale je odbornik na akupunkturu a ma velke zkusenosti v ortopedii. Vzdy me pomuze! Dekuji mu a jeho personalu za mily pristup a pomoc. Jsou to lide na svem miste Více

Budovatelů 421, Třemošnice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Jaruš nejlepší lékařka jak profesně tak lidsky

Nádražní 582, Havlíčkův Brod Mapa

Poliklinika Havlíčkův Brod

• Praktický lékař

„Nejenom balzám na tělo, ale i na duši, vždy zaručeně 100% po všech stránkách.

nám. T. G. Masaryka 35, Golčův Jeníkov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem s paní doktorkou spokojená, vždy dobře poradí a obě se sestřičkou jsou strašně milí. Občas zde jsou dlouhé fronty, ale nově se zde dá objednat na určitou hodinu a poté jde člověk rovnou na řadu, což je suprové. Více

Studentská 7, Žďár nad Sázavou Mapa

Strojírenská 6, Žďár nad Sázavou Mapa

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou Mapa

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Nejlepší co znám, vždy mi vyjde vstříc, vse důkladně konzultujem spolu. Jsem velice spokojenáš

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou Mapa

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• Praktický lékař

„Skvělý člověk na svém místě.Vždy vyslechne,poradí a LÉČÍ...jsem moc ráda že jsem našla lékaře na kterého je spoleh a pro kterého je pacient vždy na prvním místě.Všem mohu jen doporučit.Děkuji Pane doktore. :-) Více

Hlinsko Mapa

„dobrý diagnostik

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka Eva Novotná, je super lékařka, milá, hodná !!! Ale ,měla by si dát pozor na sestru v ordinaci ,která někdy umí být pěkně nepříjemná! Nebo spíš jak se vyspí. Zrovna by nemusela ječet za pacientem který vychází ze dveří na celou čekárnu že má chodit na prohlídku ráno. On ,když někdo chodí na 12hodinové směny i noční - bezpečnostní služba a jezdí až z Prahy těžko to stihá.... A nebrat dříve známé paní sestřičko! Ale, opravdu jak kdo se objednal a přišel.Stanislava Více

Budovatelů 420, Třemošnice Mapa