Praktický lékař Polička

• Praktický lékař

„Pan doktor Pávek je nejlepší doktor pod sluncem empatický člověk s dobrým srdcem velice mi pomohl a dal mi dobré léky na tlak to se Interně v nemocnici nepovedlo za celá léta co mě léčí.DĚKUJI pane doktore.Kamenská Ilona. Více

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Pana doktora Koutného měli moji rodiče a s rodinou jsem u něho také.Vždy byl ochotný nejen v ordinaci ale i v nočních hodinách přijede až do vašeho domova.Velice si ho Vážíme a mluvíme o něm jako o členu rodiny po těch létech.A bonusem je jeho humor při komunikaci s pacientem,který chybí spoustě lékařů.Neměnily bychom v žádném případě.Můžeme jen doporučit. Více

Drobného 1308, Nové Město na Moravě Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Já sním nemám žádné špatné skušenosti,ale to je každého,vlastní názor.

Na Podkově 25, Bystré Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Neznám lepšího lékaře-široko daleko- dojíždím k němu 30km- nelituji toho. Vždy mi pomohl-nikdy neodmítl. Každý z nás má právo na výběr svého lékaře- komu nevyhovuje-nemusí k němu. s pozdravem pacientka z Letovic Více

Kollárova 22, Svitavy Mapa

• Praktický lékař

„Výborná paní doktorka po všech stránkách!!! Moc jí za to děkuji .

Smetanova 55, Polička Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Od doby, co jsem u této skvělé doktorky, mám pocit, že jsem potkal anděla. S tak laskavým a pozitivním přístupem jsem se nikdy v životě nesetkal, v těžké chvíli podpoří a pomůže. Od paní doktorky vždy odcházím plný pozitivní energie. Všem doporučuji. Více

Bratří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Vynikající odborník, navíc milá a šarmantní žena. Jak mám celoživotně stres z návštěvy lékaře, tak tady to neplatí.

Masarykova 1493, Nové Město na Moravě Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, kterého znám. Nevěřila jsem, že takový existuje. Díky Pane doktore.

č.d. 305, Borová Mapa

• Praktický lékař, Anesteziolo… Více

„Nejlepší praktická lékařka, ke které jsem za svůj život chodila. Vždy přívětivá, ochotná a přitom odborně nesmírně na výši. Kéž by takových lékařů bylo víc. Více

Vratislavovo náměstí 12, Nové Město na Moravě Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Pani doktorka je velmi pečlivá a svedomita, špatně hodnotím jen velmi dlouhé čekání v čekárně. Např. i dvě hodiny a více. Více

Eimova 294, Polička Mapa

Poličská nemocnice, s.r.o.

• Praktický lékař

„Ja jsem taky uz v letech a nemohu rici ze by se mi nevenoval prave naopak

Vítějeves 68, Březová nad Svitavou Mapa

• Praktický lékař

„Patří mezi lepší lékaře. Je fakt, že si u něj počkáte, ale to se obvykle stává, když je čekárna plná. A který pacient by chtěl, aby ho lékař odbyl během dvou minut? Pan doktor občas přijme během ordin.hodin i dealera, čehož jsem byla sama svědkem či přednostně bere své známé, ale není to denně. Ruku na srdce-možná bychom to na jeho místě dělali také..Sama za sebe mohu říct, že i když jsem si někdy musela počkat přes 2hod., než jsem přišla na řadu, pan doktor se mi pak věnoval pečlivě a s moment.zdravotním problémem efektně pomohl. Je zodpovědný, snaží se pacientovi pomoci. Prostě dobrý standart. Co se týče personálu-sestřičky jsou milé, dělají svou práci dobře. Více

náměstí Míru 63, Svitavy Mapa

• Praktický lékař

„Výborný lékař všem určitě doporučuji!!!!!!

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

• Praktický lékař, Ortoped

„Výborný lékař.:-)

Eimova 294, Polička Mapa

Sam.ord.lékaře spec. - ortopedie

• „Pani doktorka velmi odborně poskytuje pomoc. Nepodcení žádné příznaky a pošle na odborná vyšetření. Tento názor sdílí mnoho pacientů. Více

č.d. 20, Nové Hrady Mapa

• Praktický lékař

„Velmi empativní lékař a jsem vděčná za jeho laskavý a přívětivý přístup. I jeho nová sestřička je hodná a vlídná. Valerie Burešová Více

závod 06 Dinas, Svitavy Mapa

Hraniční 9, Svitavy Mapa

• Praktický lékař, Revmatolog,…  Internista Více

„Nesmírně vzdělaná, milá a skromná paní doktorka, jsme s manželem opravdu rádi, že můžeme být v její péči. Děkujeme, paní doktorko ! Růžena Plužná s rodinou. Více

Svitavy Mapa

• „Je smutne jak si zde nekteri pacienti vylevaji zlost, ani se nepodepisi, mozna tu jen radi jeden,dva lide co si resi komplexy... byl jsem svedkem kdy pani doktorka "sjela" pacientku. Ale ta pacientka stale vyzadovala stale a opakovane vyzadovala provedeni vykonu, na ktery byla objednana jinam, jen kvuli sve lenosti si radeji dokola chodila do ordinace, kde to zbytecne zdrzovalo sestru i doktorku a tim i vsechny ostatni pacienty... Kdyz mela ukazat ze je objednana k procedure v ordinaci a ne jinam, zacla se vymlouvat ze ji prave ten den ukradli vsechny doklady i s danym predpisem, tipuju ze pristi mesic tam byla opet. Nekteri lide jsou nepoucitelni a pohar asertivity neni bezedny. A pokud se vam cekani v cekarne a jednani zda neprekonatelne, doktora si kazdy muze zvolit sam ;) Více

Bří Šťastných 645, Litomyšl Mapa

• Praktický lékař

„Je odborník ve svém oboru, poradí a je příjemný.Má lidský přístup,plně a svědomitě se věnuje svým pacientům.

Rovečínská 2, Olešnice Mapa

Praktický lékař pro dospělé