MUDr. Kristina Roubalová

Praktický lékař · Více o specializacích

Havlíčkův Brod 1 adresa

17 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Kristina Roubalová
Praktický lékař pro dospělé

Havlíčkova 2034, Havlíčkův Brod 58001

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

17 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Poznala jsem ve svém životě jen několik podobně pečlivých, vstřícných a příjemných lékařů jako je paní doktorka Roubalová. Že by paní doktorka při preventivním vyšetření dělala EKG až po vyžádání, se mi nějak nezdá. Snad jsou někteří pacienti jen zbytečně nedočkaví......
    I sestřička je velmi zručná a příjemná - prostě dobře sehraný tým :-)
    Já i celá moje rodina máme jen výborné zkušenosti.

     •  • 

  • Děkuji za ošetření mé maminky. pani doktorka nás vzala i přesto, že nejsme její pacienti. Byla velice milá a vstřícná. Sestřička velmi ochotná. Tak nějak si představuji lidského lékaře. Bohužel často je to jinak. Ať se Vám daří děkuji nejen za maminku, ale i za sebe.

     •  • 

  • Paní doktorku jsme vybrali před několika lety jako ošetřující lékařku mé maminky, které je 73 let.
    To, co se událo během posledního měsíce ukazuje reálný obraz našeho zdravotnictví - lékaři sepisují do PC a vypisují recepty. Paní lékařka napsala mé mamince léky na diabetes, maminka je brala, ale začalo ji bolet na pravém boku - léky vysadila a šla k lékařce, ta na udané symptomy neragovala, mamku poslala na diabetologii, příběh pokračuje ....A dnes byla maminka na preventivní prohlídce u Mudr. Roubalové, opět si stěžovala na bolest na pravé straně, lékařka jí vyšetřila a řekla - to bude žlučník, a když dosedla k PC a přečetla si záznamy, pokračovala - vždyť vy už žádný nemáte - maminka je po OP. :-) Maminka musela lékařku "žádat" o natočení EKG při preventivce, ale recept na Prestárium byl napsaný hned. To vše je velmi úsměvné, pokud Vám nejde o život.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní doktorka je výborná. Zatím mi vždy dobře poradila, napsala dobré léky a sestřička je taky velice ochotná a příjemná.

     •  • 

  • Opravdu velice dobře vyslechne pacienta a nevynechá žádné vyšetření aby dospěla k uspokojujícímu závěru.Příjemná a lidská,s čím se dnes moc nepotkávám.

     •  • 

  • Velice milá,příjemná.Vyslechne poradí a co je hlavní léčí!!To jsem u předchozího doktora neznala.Vřele doporučuji!!!

     •  • 

  • mladá šikovná co dodat

     •  • 

  • dost dobra, uplne v poho

     •  • 

  • Velice milá a vstřicná... k jiné bych nešla...

     •  • 

  • - dobrá domluva a vstřícnost

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu