Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Praha

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• Praktický lékař

„Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji. Více

Koněvova 2427/205, Praha Mapa

smartMED - všeobecné praktické lékařství

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• „Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• „Rád bych alespoň touto cestou chtěl poděkoval za skvělý a profesionální přístup, ochotu a max.snahu pomoci, celému týmu tohoto zdrav. zařízení. Děkuji Jiří H. Více

Sokolská 27, Praha Mapa

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

• Praktický lékař, Internista

„Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

• Praktický lékař

„Nesmírně pečlivá, starostlivá, velmi obětavá. Pokud jste někdo z choroby uzlíček nervů, bude mít pochopení(tedy ne že bych jí takovéhle pacienty přála....) Mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická

• Praktický lékař

„U pana MUDr. Kernera jsem zaregistrovaná déle než tři roky a nemohu proti němu ani sestře Kateřině říci cokoliv negativního. Sestřička je milá, příjemná a ochotná. Je to opravdu osoba na pravém místě - je víc než pravou rukou pana doktora. Jsou dokonale sehraný tým. Pan doktor je komunikativní, umí poradit a vysvětlit daný problém. Ví, kam pacienta odeslat na další vyšetření. A jako bonus má smysl pro humor. :) Oba dva jsou výjimeční v tom, co všechno pro nás pacienty dělají. V této nelehké době je úsměv a milé vystupování neopouští. Moc Vám oběma za vše děkuji, držte se! Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

Ordinace Kerner s.r.o.

• Praktický lékař

„Zatím jsem absolvoval pouze dvě návštěvy, ale nemůžu nic vytknout. Doktorka je příjemná, sestřička trochu méně, ale určitě ne natolik, aby mi to zkazilo den. Více

Bílá 6, Praha Mapa

PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Mladý pan doktor, velice pečlivý a profesionální... Nic nepodcení a léčba byla vždy nasazena a zacílena naprosto adekvátně. Velmi doporučuji! Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

MUDr. Zdeněk Houška

• „Mudr. Svobodová je vynikající lékařka a člověk. Je svědomitá, ochotná a profesionální. Jsem její pacientkou již řadu let a i když jsem se odstěhovala na opačný konec Prahy, nikdy bych neměnila. V péči měla i mou letitou maminku, která jí měla moc ráda .Do péče přijala i mého syna, když končil u pediatra. I na telefonické zavolání reaguje vstřícně a vždy ochotně poradí. V ordinaci si připadám, jako když se svěřuji přítelkyni a ne lékařce. Její diagnozy jsou vždy 100%. Marcela Veselá Více

Sokolovská 72, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, empantická a nápomocná. Vždy vyslechne, a nasadí vhodnou léčbu. Přístup velmi profesionální. Vybavení ordinace je také na dobré úrovni a sestřička je velmi příjemná. Někteří lékaři by si měli brát přiklad z paní doktorky. Více

Kosmická 537/2, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Snaží se vyhovět a lze se k němu i objednat na určitou hodinu. Je dobrý diagnostik. Stále se vzdělává. Má přístup k pacientům. Antibiotika nasadí jen když je to účelné. Takže OK, až na ten nával pacientů v čekárně. Taky si rád pospí, takže začátek ordinačních hodin někdy nestihá. Více

Tererova 1356, Praha Mapa

RENGO s.r.o.

Fyzikální vyšetření

od 200 kč

• „Moc milá, ochotná a chápavá paní doktorka i její sestřička. Doporučuji všem, kdo hledají individuální přístup. Paní doktorka pozorně vyslechne, vyšetří a pohovoří s pacientem. Potom vysvětlí diagnózu a předá potřebná doporučení. Více

Tovární 24/51, Benátky nad Jizerou Mapa

Očkování

od 100 kč

• „Paní doktorka je opravdový profesionál a mohu ji zařadit mezi nejlepší lékaře, jaké jsem kdy navštivila. Vždy je velmi milá, usměvavá, pečlivá, vyslechne si, co mám na srdci a následně s rozmyslem stanoví diagnózu, kterou, když je potřeba, podpoří ještě nějakým dodatečným vyšetřením a následně mi vše patřičně vysvětlí. Paní doktorku proto nemůžu jinak než hodnotit 5 hvězdičkami a jsem ráda, že takoví lékaři existují. Více

Plzeňská 125, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Zatím vždy pomohla. I když mám někdy pocit, že jdu s nějakou banální záležitostí, tak mě nikdy neodbije a poradí.

Pernerova 19, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vynikající lékařka i člověk, měl jsem možnost jí poznat zhruba před rokem a jedná se o velmi pečlivého a erudovaného odborníka. Více

Čechova 987/4, Slaný Mapa

SARKAMED s.r.o., všeobecné praktické lékařství

• „Chci poděkovat paní doktorce za velkou trpělivost kterou se mnou má, co by pacientem, který neumí přesně popsat své problémy a potřeby,ale vždy odcházím s pocitem že je o mne dobře postaráno Více

Mírového hnutí 2035, Praha Mapa