Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Jihlava

• Praktický lékař, Chirurg

„I já mám velice dobré zkušenosti s panem doktorem Svobodou. Léčí celou moji rodinu, a velmi citlivě se postaral až do konce o moji mamku. Ivana Více

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím již více než 25 let a jsem s ní spokojen. Vždycky poradí a má skvělý přístup k pacientům. I když je člověku mizerně po návštěvě u ní se vždy uleví. Více

Praktický lékař pro dospělé, homeopat

• „Paní doktorku pravidelně navštěvuji. A nemůžu proti ní říct jediné špatné slovo. Ochotná, vstřícná a vždy mě dobře zaléčila, poradila a pomohla. Jsem s ní moc spokojená. :-) Více

Vrchlického 2497/57, Jihlava Mapa

• Praktický lékař

„S paní doktorkou jsem uplně nejvíc spokojená, pomůže a poradí. Chodí k ní celá rodina.

Březinova 62a, Jihlava Mapa

Praktický lékař

• „Péče, kterou nám poskytla paní doktorka i její zdravotní sestřička byla vždy skvělá. Při každé návštěvě opravdu pečlivě zkoumala zdravotní stav a vhodně zvážila, která vyšetření je třeba provést. Při léčbě pak operativně předepisovala vhodné léky. I ze strany hospicové péče, jsme na ni slyšeli jen samou chválu. Mít takového praktického lékaře je k nezaplacení. Více

Batelov, Družstevní 449/10, Jihlava Mapa

MUDr. Lenka Jindřichová

• Praktický lékař

„Velmi příjemná, ochotná, vyposlechne, postará se.

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „Paní doktorka je velice usměvavá a ochotná. Má stále dobrou náladu a myslím, že je to praktický lékař na dobré úrovni. Akorát sestřičku je vidět práce už moc nebaví, takže je často protivná a nesympatická. Více

Za Prachárnou 1a, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro dospělé, homeopat

• „Lékařka na velmi vysoke profesní úrovni. Výborná diagnostika, nic nezanedbá, vše vysvětlí. Osobní přístup, empatická. 5 hvězdiček je málo... Více

• Praktický lékař

„Pan doktor Pavlík je velice pečlivý lékař s opravdu lidským přístupem. Několikrát jsem musela jeho ordinaci navštívit, jsem 9 let po úrazu bederní páteře a v posledních letech mám občas velké potíže. Máme chalupu v Plačkově a vloni i předloni jsem musela pana doktora navštívit, protože jsem bolestí nemohla už ani chodit. Tak pečlivé vyšetření mě neudělali ani v Praze na neurologii, když jsem neurologii musela navštívit. Pan doktor poznal dobře problém, který mne trápil, nasadil léčbu a do 14 dnů jsem byla bez bolestí. A ještě jedna příhoda: před lety jsme trávili v Plačkově Vánoce a konec roku. Tehdy napadalo tolik sněhu, že Plačkov byl jeden den úplně odříznutý od Humpolce po silnici i po dráze. Byl s námi můj 80 letý otec, který dostal jedno ráno vysoké teploty a bylo mu opravdu hodně špatně. Volala jsem do ordinace pana doktora, slíbil, že určitě do půl hodiny přijede. Šla jsem mu cca po té půlhodině naproti a viděla jsem, jak se brodí zkratkou k chalupě sněhem po kolena, protože sanitku nechal raději na kraji vesnice. Tatínka prohlédl, dal mu antb., doporučil zábaly a že druhý den určitě zase přijede. A přijel. Všechno dobře dopadlo, měli jsme strach, aby děda neměl zápal plic. A tak panu doktorovi touto cestou děkuji, za jeho ochotu, pečlivost a jeho profesionální přístup. Když teď bývám na chalupě třeba i 4 -5 měsíců, je dobrý pocit jistoty, že ´v případě potřeby, je dobrý lékař nablízku. Jitka F. Praha Více

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka Poláková mě velice pěkně přijala. Objednání bylo rychlé a vůbec jsem nečekala. Paní doktorka se mi plně věnovala, byla ke mně vstřícná a vše vysvětlila. Vyšetřila mě a napsala doporučenku. Díky paní doktorce jsem odcházela s mnohem lepší náladou, kterou na mě paní doktorka přenesla. Víc takových doktorů. Také bych ráda poděkovala vrchní sestře. Její profesionální přístup byl jen třešničkou na dortu celého vyšetření. Moc vám děkuji. Více

Praktická lékařka

• „Nejsem člověk, který chodí k lékaři dvakrát za měsíc, spíš jednou za několik let. Ale paní doktorka mi velmi vyhovuje svým lidským přístupem a empatií. Nikdy jsem od ní neodcházel nespokojen nebo rozladěn, vždy se snaží pomoci. Navíc byl jsem objednán na určitý čas a přestože jsem přišel asi o 5 min.dříve, hned po registraci mě přijmula do ordinace. To už se mi dlouho u žádného doktora nestalo. Za mě ***** Více

Varhánkova 227, Polná Mapa

• Praktický lékař

„Velmi hodná, ochotná a příjemná paní doktorka se skvělým přístupem. Sestřička taky supr. Doporučuji!!

Jihlava Mapa

• „Výborný doktor, přirovnání k dr. Houseovi je naprosto přesné. Má své nálady, názory, ale kdo dneska nemá. Zatím vždy pomohl, poradil. Veliká škoda, že pan doktor jde do důchodu. Více

Družstevní 449, Batelov Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi svědomitá a na velmi dobré lékařské úrovni. Vždy se mě plně věnovala a vždy mé potíže vyřešila.Jarča Více

Znojemská 62, Jihlava Mapa

Praktická lékařka

• Praktický lékař

„za dvacet let péče, maximální spokojenost

Varhánkova 227, Polná Mapa

• Praktický lékař, Internista

„jsem spokojen s panem doktorem i se sestřičkou.Ochotný přístup a profesionalit ana svém místě.

Jihlavská 49, Okříšky Mapa

• Praktický lékař

„Super :) Lepšího doktora/ku jsem zatím nepoznal. Paní je velice milá, ochotná, vyšetří pacienty i mimo její pracovní dobu. Její sestřička (Andrea Nejedlá) je velice odborně zdatná a zvládá tlak pacientů v čekárně velice profesionálně. Určitě doporučuji :) Více

Jihlavská 49, Okříšky Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Moje poděkování patří panu doktorovi Havlíčkovi, za obětavé léčení těžkého covidu. S úctou Jaromír Tuma

Palackého 429, Třešť Mapa

Soukromý praktický lékař

• Praktický lékař

„Naprosto wostrej týpek čili erudovaná sofistikovaná kapacita, co si občas dá v práci cigáro, což na něj nevrhá vůbec špatný světlo, protože svýmu řemeslu fakt rozumí a vykonává ho příkladně svědomitě. Více

č.d. 247, Dolní Cerekev Mapa

Praktický lékař

• „Zkušená lékařka s mimořádně lidským přístupem, velmi dobrá v diagnostice a volbě léčby. Škoda, že už ordinuje jen na zkrácený úvazek. Více