Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna České Budějovice

• „Pan doktor moc hodný obětavý hned pozná co je člověku... poslal mě do nemocnice na ruzne oddělení tam nic nezjistily a pan doktor prohlidnul mě a poznal nemoce byla jsem na tom hodně špatně nespala jsem a díky panu doktorovi že mě dal léčbu tak jsem se z toho dostala je to TOP ...Supr doktor Více

Čsl. legií 2118/6, České Budějovice Mapa

ADMED, s.r.o.

• Praktický lékař

„Pan doktor Rybák je nejlepší a nejpečlivější PAN doktor.kterého znám.Nikdy nic nezanedbá,je pečlivý.poradí a má velké odborné znalosti.I jeho přístup k pacientům je mimořádný a zodpovědný- je milý.obětavý .s vyšetřením nespěchá.pacienty neodbývá.Přeji panu doktorovi jeste dlouhá léta ordinování.I sestřička je velmi milá a ochotná. Více

Senovážné nám. 248/2, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé a dorost

• „Jsem velice spokojená s přístupem paní doktorky i ochotou a zájmem zdravotní sestřičky.Moc děkuji za péči oběma. Ano,tak si představuji péči svého lékaře. Více

Matice školské 17, České Budějovice Mapa

Všeobecné lékařství

• Praktický lékař

„Pečlivá lékařka, ochotná vysvětlit diagnózu a postup léčby.

Budějovická 148, Velešín Mapa

MUDr. Jana Novotná

Dolní Třebonín, Dolní Třebonín Mapa

MUDr. Jana Novotná

Zdravotní středisko 6, Dolní Třebonín Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Změnil jsem praktického lékaře v roce 2018 a přešel k panu doktorovi Polákovi. Nic lepšího jsem nemohl udělat, protože jeho ordinace funguje opravdu skvěle včetně sestry p. Kubíčkové. Oba jsou velmi ochotní a vstřícní. Všechna vyšetření, odběry, kontroly i recepty vyřizují rychle a hlavně spolehlivě! Pan doktor má dar profesionálně a lidsky vše vysvětlit a hlavně hledat způsoby řešení vzniklých zdravotních problémů. Více

Staroměstská 2469/27, České Budějovice Mapa

• Praktický lékař

„Vždy ochotná, rychle a efektivně najde řešení. Objednávání funguje skvěle a není nutné ani příliš čekat.

Pražská tř. 1014/71, České Budějovice Mapa

MUDr. Ivona Králová

• Praktický lékař

„Paní doktorka léčí a to je pro mě podstatné. Bohužel ne ona, ale zařízení ve kterém pracovala honí více a více pacientů kvůli výkonům, to pak nutně muselo vést k nespokojenosti pacientů v čekárně, kteří se dostanou na řadu později než jsou zvyklí, protože paní doktorka dává přednost pořádnému vyšetření. Mám za to, že i ji takový nával vyčerpával a proto skončila v Budějovicích a odešla pryč do menšího zdravotnického střediska. K mé velké lítosti. Více

Matice školské 1786/17, České Budějovice Mapa

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Velmi dobrý praktický lékař.

Pod lesem 16, Dobrá Voda u Českých Budějovic Mapa

• Praktický lékař

„ja si nemuzu na pani doktorku stezovat jak nikteri tady pomohla mi i po psychicke strance je to dobra doktorka a nemenila bych ji za nic na svete nikdy v mem pripade nic nezanedbala narozdil od jinych lekaru kteri nedokazou rozpoznat nejake nemoci moje mama k ni chce taky prejit protoze jeji doktor ji honi po vsech certech a kazdej doktor rek ze je nemocna uplne s nicim jinym Více

Senovážné nám. 13, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dorost a dospělé

• Praktický lékař

„Velmi pečlivý, zodpoví všechny dotazy bez povyšování. Za svůj život sem zažil několik praktických lékařů ale pan Beneda jednoznačně vede ve všech ohledech. Více

E. Beneše 36, České Budějovice Mapa

• Praktický lékař

„26.3 2020 Chtěl poděkovat paní doktorce Tiché za rychlou a účinnou pomoc při při řešení akutních zdravotních problémů otce manželky. Paní doktorka ochotně přišla v pozdních večerních hodinách na návštěvu, když měla dávno po pracovní době /i v době koronavirové infekce/. Ivan R. Více

Jablonského 583, Třeboň Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je úžasný po profesionální stránce a je úžasný i jeho lidský a příjemný přístup k pacientům. Neměnila bych. Sestřička je už leta úžasná, usměvavá, vstřícná...je to prostě super dvojka. :) Více

Pražská tř. 1014/71, České Budějovice Mapa

• Praktický lékař

„I když jsem se přestěhovala, tak jsem se rozhodla neměnit lékaře, raději si dojedu 30 km za skvělým panem doktorem, než riskovat změnu. Více

K.Šafáře 64, České Budějovice Mapa

Ordinace prakt. lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„MUDr Roman Bílek je super doktor který vždy umí vyřešit jakýkoliv zdravotní problém ! Jsem u něj cca 2O let a vždy mi pomohl. Více

Zámecká 224, Lomnice nad Lužnicí Mapa

Ordinace lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Pan doktor je výborný diagnostik. V jeho péči jsem mnoho let a vždycky mi moc pomohl a vstřícné jednání člověka uklidní. Nemohu si stěžovat a pomyšlení že bych měla lékaře změnit mě děsí. Více

Okružní 593, České Budějovice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je fajn, vždy pomůže a poradí, jen má strašně moc pacientů.

České Budějovice Mapa

• Praktický lékař

„Výborná,rodinná atmosféra..Sestřička je zlatíčko s nezaměnitelným přístupem k pacientům.Oba lékaři jsou skvělí! Doporučuji.;-) Michaela Dědičová Více

Matice školské 17, České Budějovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „měla jsem už před nynějším lékařem také lékařku která uměla dobrým slovem či radou pracovat jako člověk vnímáním nemocného a bylo by moc dobré pokud by takových lékařů bylo víc.Jsem moc ráda že i pan doktor Hladílek je takový a vděčím mu za veškerou pomoc či radu i když to nemá sám jednoduché a se mnou to má občas těžké,ale cítím se u něj v klidu a vím že bez něj a jeho lidskosti,vnímání nevím jak bych dopadla.Klobouk dolů Více

Svobody 460, Třeboň Mapa

Samostatná ord. PL pro dospělé