Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Frýdek-Místek

• Praktický lékař

„Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko. Více

Puškinova 226, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace Puškinova s.r.o.

• Praktický lékař

„Pro mě je MUDr. Radomíra Černocká skvělá lékařka nejen po stránce odborné, ale také zároveň lidské. Vždy se snaží pomoci, trpělivě vyslechne trápení. Je to správný člověk na správném místě. Více

J. Šavla 4, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :) Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Vždy pozitívně naladěná, vztřícná a odborně na výši.Po odchodu z ordinace člověk ví,že je v dobrých rukou a že diagnóza kterou určila je stoprocentní.Je profesionálem,ve svém oboru.Také její zdravotní sestra pí.Balátová,je velice lidská a příjemná. Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Velmi skvělá paní doktorka,pečuje o celou mou rodinu,vždy pečlivá,důsledná a vždy s úsměvem na tváři.Neměnila bych,takových lékařek jako je ta NAŠE je velmi málo. Více

Beskydská 124, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Zájem o pacienta a jeho potíže, vysoká erudice, empatie a osobní přístup. Pan doktor se sestřičkou tvoří úžasný tým. Celá naše rodina je v jejich péči již mnoho let a neměnili bychom. Jsme velmi spokojeni. Více

Opavská 76/4472, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím 9 let. Kdykoli, s čímkoli se mi snažil pomoct. S mým atopickým ekzémem se mi snažil pomoct vice než sám kožní. I když jsem se přestěhovala a musím dojíždět, tak mi to nevadí. Protože za skvělým doktorem, který vám chce opravdu pomoct si vždy ráda dojedu. A paní sestřička je vždy příjemná a usměvavá, což vám tu návštěvu hned zpříjemní. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

MUDr. Milerski PL, s.r.o.

• „Jsem s touto paní doktorkou velmi spokojený již několik let. Milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Doporučuji

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Po nějaký čas jsem byla v péči MUDr. Paličkové a při každé návštěvě se projevovala mile, hluboce empaticky a s ochotou pomoci. U žádného jiného lékaře jsem se doposud nesetkala s tak vlídným a pozitivním přístupem a skoro by se dalo říci, že léčí už jen pouhým slovem. Tenkrát mi však paní doktorka navrhovala určitý způsob léčby, se kterým jsem v té době, a ještě dlouho poté, zásadně nesouhlasila (jelikož jsem byla z domova ovlivněná nesprávnými názory a nedostatkem relevantních informací), a tak jsem s hořkostí a pocitem neporozumění přešla k jinému lékaři. Uplynulo 6 dlouhých let a po všech (ne)možných vyšetřeních a zkušenostech známých se nakonec dostalo na slova paní doktorky... Kdybych jí tenkrát důvěřovala, ušetřila bych si spoustu nepříjemností. Nejsem si jistá, zda nové pacienty ještě přijímá, ale její ordinaci mohu každému vřele doporučit! Více

Opavská 959/49, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Vyborna pani doktorka nejednou mi pomohla,kdyz jsem mela zanet okostnice a zubar mi nenapsal antibiotika,mela jsem horecky pres 39 stupnu celsia.nebit pani doktorky,tak bych tu zrejme dnes nepsala.Dekuji Grossmannova Více

Bastlova 15, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je,úžasná žena . Umí vnímat lidi ,pochopit je, a léčit ...Jí patří velké díky .Jsem ráda, že jsem jí mohla mít jako obvodní lékařku. Jistě bych byla ráda, kdyby mne přijala ,i když už není tam kde byla. Ale na tom se nic nemění,že bych dojížděla kamkoliv. Více

Francouzská 6167, Ostrava Mapa

Moje ambulance a.s.

Vítkovická 16/3077, Ostrava Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař

„Přešel jsem po ukončení pracovního poměru do důchodu a na doporučení známých jsem přešel k DR.Ehlovi. přístup PÁNA Doktora byl plně profesionální, lidský a z hlediska účinnosti léčby na 100%. vzal jsem si jeho rady k srdci a makal jsem na sobě. Jsem živý, zdravý a přes svůj věk 67a půl roku aktivních ve všem. Děkuji Pane Doktore. Více

Lechowiczova 2970, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná doktorka.Neměnila by sem.Vždy mi ve všem vyhověla a pomohla.Plná čekárna dokazuje jak je paní doktorka výborná. Více

Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Praktický lékař

„Profesionál, příjemná, věcná!Poradí velmi odborně, hledá příčinu, zdůrazňuje prevenci. Jedná upřímně a snaží se pomoci nejen ihned antibiotiky. Dokončí ráda příčinu a poradí s následným postupem udržování v patřičné kondici. Nerozděluje skupiny věkové. Náhled na pokročilou dobu a lidé jsou málo vzdělaní ve směru zdravotnictví a málo o sebe průběžně dbají. Doporučuji ji. JL Více

Štefánikova ul. 1301, Kopřivnice Mapa

Ordinace praktického lékaře MUDr. Jana Štěpánková

• „Paní mudr Kamradova má velmi vstřícný přístup,jak s léčením tak i radou.Co se týká rady a přístupu k pacientům platí i pro skvělou zdravotní sestřičku. Více

Dr. Martínka 7/1491, Ostrava Mapa

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Jsem maximálně spokojena, lidský přístu. Je velice příjemné s ním komunikovat, krásný úsměv, vše vysvětlí, doporučí to nejlepší a hlavně řádně ošetří a vyšetří staré lidi, ke kterým má krásný přístup na rozdíl od jiných lékařů. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Diagnostický a léčebný komplex s.r.o.

• „Nejlepší PANI DOKTORKA kterou znam, k ní člověk chodí z radostí i když mu není nejlepe, vždy mi pomohla a opravdu je taková že človeka podpoří i psychicky, velice milá, příjemná, její hlas mě opravdu uklidní. Nikdy bych neměnila, vždy se snaží opravdu první poslední aby zjistila problém se kterým človek příjde Více

Lechowiczova 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „U paní doktorky jsem velmi spokojená,nemám problém s ní řešit ani velmi osobní problémy,které se mi jinde říkají těžce.Je velmi milá a empatická.Děkuji Více

Mendělejevova 4, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka mi svým přístupem pomohla od dlouhodobých bolestí. Léčí a přemýšlí komplexně. S paní sestřičkou tvoří perfektní a pozitivní tým. Děkuji Vám! Více

Švédská 45, Ostrava Mapa