Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Karviná

• Praktický lékař

„Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko. Více

Puškinova 226, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace Puškinova s.r.o.

• Praktický lékař

„Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :) Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Vždy pozitívně naladěná, vztřícná a odborně na výši.Po odchodu z ordinace člověk ví,že je v dobrých rukou a že diagnóza kterou určila je stoprocentní.Je profesionálem,ve svém oboru.Také její zdravotní sestra pí.Balátová,je velice lidská a příjemná. Více

Vratimovská, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Velmi skvělá paní doktorka,pečuje o celou mou rodinu,vždy pečlivá,důsledná a vždy s úsměvem na tváři.Neměnila bych,takových lékařek jako je ta NAŠE je velmi málo. Více

Beskydská 124, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím 9 let. Kdykoli, s čímkoli se mi snažil pomoct. S mým atopickým ekzémem se mi snažil pomoct vice než sám kožní. I když jsem se přestěhovala a musím dojíždět, tak mi to nevadí. Protože za skvělým doktorem, který vám chce opravdu pomoct si vždy ráda dojedu. A paní sestřička je vždy příjemná a usměvavá, což vám tu návštěvu hned zpříjemní. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

MUDr. Milerski PL, s.r.o.

• „Jsem s touto paní doktorkou velmi spokojený již několik let. Milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Doporučuji

Chittussiho 9/1001, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Vyborna pani doktorka nejednou mi pomohla,kdyz jsem mela zanet okostnice a zubar mi nenapsal antibiotika,mela jsem horecky pres 39 stupnu celsia.nebit pani doktorky,tak bych tu zrejme dnes nepsala.Dekuji Grossmannova Více

Bastlova 15, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Velice precizní lékař, diagnostik. Je vidět že pana doktora jeho práce opravdu baví a pacienti mu nejsou lhostejní. Výborných lékařů s lidskou tváří je málo. Více

1. máje 469, Třinec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je,úžasná žena . Umí vnímat lidi ,pochopit je, a léčit ...Jí patří velké díky .Jsem ráda, že jsem jí mohla mít jako obvodní lékařku. Jistě bych byla ráda, kdyby mne přijala ,i když už není tam kde byla. Ale na tom se nic nemění,že bych dojížděla kamkoliv. Více

Vítkovická 16/3077, Ostrava Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař

„Přešel jsem po ukončení pracovního poměru do důchodu a na doporučení známých jsem přešel k DR.Ehlovi. přístup PÁNA Doktora byl plně profesionální, lidský a z hlediska účinnosti léčby na 100%. vzal jsem si jeho rady k srdci a makal jsem na sobě. Jsem živý, zdravý a přes svůj věk 67a půl roku aktivních ve všem. Děkuji Pane Doktore. Více

Lechowiczova 2970, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsem maximálně spokojena, lidský přístu. Je velice příjemné s ním komunikovat, krásný úsměv, vše vysvětlí, doporučí to nejlepší a hlavně řádně ošetří a vyšetří staré lidi, ke kterým má krásný přístup na rozdíl od jiných lékařů. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Diagnostický a léčebný komplex s.r.o.

• „Nejlepší PANI DOKTORKA kterou znam, k ní člověk chodí z radostí i když mu není nejlepe, vždy mi pomohla a opravdu je taková že človeka podpoří i psychicky, velice milá, příjemná, její hlas mě opravdu uklidní. Nikdy bych neměnila, vždy se snaží opravdu první poslední aby zjistila problém se kterým človek příjde Více

Lechowiczova 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka mi svým přístupem pomohla od dlouhodobých bolestí. Léčí a přemýšlí komplexně. S paní sestřičkou tvoří perfektní a pozitivní tým. Děkuji Vám! Více

Švédská 45, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvela lekarka i sestricka,vrele vsem doporucuji.Dovedou obe poradit a maji lidsky pristup.Davam palec nahoru.

ISPAT NH a.s. Vratimovská, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka,je příjemná a velmi ochotná. A navíc dobře rozumí svému povolání.

Štursova 13, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Až na malou vynucenou přestávku docházím k paní doktorce už léta letoucí a nemůžu k ní říct jediné špatné slovo. Jsem spokojen a doufám, že to s ní vydržím do smrti smrťoucí (a ona se mnou, samozřejmě). Více

Hrušovská 20 Ostrava, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vážím si velice p. doktorky-přestoupila jsem od jiného lékaře a ikdyž dojíždím,vůbec mi to nevadí.Velice erudovaná žena,ochotná Vám pomoci.I sestřičky jsou hodné.Ale ještě k paní doktorce-jsem velmi spokojená,velmi mi pomohla a já i touto cestou děkuji za její práci. Více

Bláhova 399/5, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Plně spokojený, kdykoliv na telefonu, poradí, pomůže, z mé strany doporučení... Jsem u paní doktorky asi 11 let a vše OK! Více

Zdrav. středisko 1097, Stonava, Karviná Mapa

Těrlicko-Horní Těrlicko 420, Karviná Mapa

• Praktický lékař

„Velmi si vážím profesionality paní doktorky, její milý a lidský přístup ke všem mým zdrav. problémům, kterých přibývá s mým věkem 86 let. Spolu se zdáv. sestrou Magdou jsou perfektní tým. Obě hodnotím 1 se sedmi hvězdičkami. Děkuji oběma za jejich pečlivý přístup. Oceňuji, že se seznamuje s novými zdáv. metodami a novými léky, doporučuje je svým pacientům. Její zásluhou jsem byl seznámen a očkován Prevenárem 13 proti pneumokokovým infekcím již před mnoha léty, kdy toto očkování vůbec začalo. Ještě jednou velký dík. Více

Mírová 33/522, Ostrava Mapa