Doporučení praktičtí lékaři s Oborová zdravotní pojišťovna Pardubice

• Praktický lékař, Plastický c… hirurg, Chirurg Více

„Mám za sebou pouze vstupní konzultaci před zákrokem, ale můj dojem je zatím velmi pozitivní. Věřím, že do komentářů po provedení zákroku přidám jen kladné hodnocen.í Více

K Rybníku 120, Hradec Králové Mapa

Medical gate, s.r.o.

• „Skvely lekar,skvela sestricka,pekna ordinace...co vic si prat.

Nábřeží 114, Hrochův Týnec Mapa

OPL spol. s.r.o., ordinace PL pro dospělé

• „Už jsem u paní doktorky hodně roků a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by paní doktorka mě nevyslechla nebo něco podobného. Za moje nemoci nemůže, ale vždy se velmi snaží pomoci. Určitě bych neměnila. Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

• Praktický lékař

„Je mojí lékařkou už mnoho let a když přijde řeč na lékaře, tak ji dávám za příklad. Opravdový zájem, svědomitost a snaha pomoci. Prevence na výbornou. Mám k ní velkou důvěru. Více

Masarykovo náměstí 2667, Pardubice Mapa

Poliklinika KOLF s.r.o.

• Praktický lékař

„Milá a výborná praktická lékařka, doporučuji

č.d. 147, Dolní Roveň Mapa

• Praktický lékař

„Rodinný lékař již cca 20 let. Všechny zdravotní problémy členů rodiny úspěšně řeší, nikdy nic nepodcenil.

Milady Horákové 504, Hradec Králové Mapa

• Praktický lékař

„Je to PAN doktor , chodim k němu 22let a naprostá spokojenost , to čekanije někdy zdlouhave ,ale vyplati se ;)

Korbářova 324, Chrudim Mapa

• Praktický lékař

„Profesionální přístup k pacientům s lidským přístupem, jak pana doktora tak i paní sestry. Skvělá komunikace.

Náměstí Jana Pernera 217, Pardubice Mapa

Celinor Plus s.r.o.

• Praktický lékař

„Pan doktor je moc milý, ochotně pomůže..poradí..má uklidnující hlas.Jsem spokojená..i sestřička moc milá, komunikativní a usměvavá.Kdyby bylo takových lékařů více.. Více

Chrudimská 251, Vrdy Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Paní doktorka je naprosto fantastická, milá, usměvavá, ochotná, pečlivá. Nikdy jsem neměla sebemenší konflikt. Jsem velice ráda, že mohu i když naštěstí zřídka, navštěvovat právě ji. Nikdy bych ji nevyměnila. Děkuji za péči. Více

Poděbradská 94, Pardubice Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Výborná lékařka, na každého pacienta má dostatek času a plně se mu věnuje. Jsem s ní velmi spokojená.

Kyjevská 44, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař, kterých je moc málo a velmi obětavý - moc mu děkujeme, že se o naši rodinu tak stará.

Bělehradská 315, Pardubice Mapa

• Praktický lékař

„Chodím k paní doktorce asi 4 rokem a cokoli jsem potřeboval snažila se mi vyhově vždy vyhovět a měl jsem pocit, že nejsem pro ni jako pacient lhostejný. To že je paní doktorka bez usměvu, nemastná a neslaná - udržuje si odstup je pravdou, ale každý je si nějaký, já nemám s tímto problém. Více

Na Kotli 1147, Hradec Králové Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Po cca 3 letech už mohu srovnat přístup tohoto lékaře a mých předchozích. Jsem velice spokojená. Naslouchá, přemýšlí, je zkušený, nic nepodcení, ale také nepředepisuje hned zbytečné léky, dokud to není opravdu nutné. Bude mi 50 a takhle bezpečně jsem se v péči jiného lékaře zatím necítila. Přečetla jsem i hodnocení sestry a vůbec ho nechápu, vždy jsem ji zažila profesionální. Ne "milou", ale rozhodně nebyla nepříjemná. Je prostě v práci a tu dělá - dle mého - opravdu dobře. Ohledně čekací doby si taky nestěžuji. Jsem vděčná, že v čekárně nehraje televize a můžu si v klidu číst. Pokud by mě rušily hovory jiných pacientů, nosím s sebou kromě knihy i sluchátka :-) Nehledám problém tam, kde žádný není. Více

Rokycanova 2798, Pardubice Mapa

Poliklinika Rokycanova

Heldovo náměstí 594, Třebechovice pod Orebem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je to výborný lékař, nikdy se mi nestalo, že by něco zanedbal. Léčil celou naši rodinu a vždy byl ochotný. Nebyl problém mu zavolat kdykoliv během dne nebo i o víkendu. Vždy přijel nebo poradil co dělat. Lékař, který nastoupil po něm je jeho pravý opak, prostě neochota sama. Je neosobní, komisní a neochotný. Hlavně když mu zaplatíte 30,-Kč a víc ho nezajímá. Moc na pana doktora Navrátila vzpomínáme a vždy když zastupuje nového doktora pana Jiřího Zdražila mi srdíčko radostí poskočí. Myslím, že teprve teď spousta lidí pochopila a ocenila přednosti pana doktora Navrátila. Přejeme mu pevné zdraví. Více

Na zámečku 1, Horní Jelení Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• „Pan doktor je nejvetsi lekarska kapacita, kterou znam! Ackoliv je o neho mega zajem, protoze kazdemu pacientovi vzdy pomuze, stiha nejen prijimat pacienty, ale je odbornik na akupunkturu a ma velke zkusenosti v ortopedii. Vzdy me pomuze! Dekuji mu a jeho personalu za mily pristup a pomoc. Jsou to lide na svem miste Více

Zámecká 258, Ronov nad Doubravou Mapa

MUDr. Radoslav Svoboda s.r.o. - PL pro dosp.

• Praktický lékař

„MUDr. Choleva je nejlepší obvodní lékař, kterého jsem měl tu čest poznat. Za svůj život jsem byl u řady obvodních lékařů, u pana MUDr. Cholevy jsem i s mými rodiči byl přes dvacet let. Je to vynikající odborník, vstřícný lékař se zájmem o zdravotní problémy pacientů, ochotný kdykoliv pomoci. Velký dík patří jemu i jeho manželce, zdravotní sestře. Více

Průmyslová 890, Chrudim Mapa

• Praktický lékař, Internista

„já k němu chodím už od r.1980 a neměl jsem s nim žádnej problem a to že si rád polkne ha ha kdo z nás ne že jo.

Holice Mapa

• Praktický lékař

„Věcný, stručný praktický, prostě doktor Skružný z vesničky. Ten taky neměl rád simulanty a votrapy. Ale pokud jste nemocní tak vám omůže a je to machr, profík a odborník. Není to psycholog ani recepční aby na vás byl milý a to se mi na něm líbí nejvíc, že je vod rány. Více

Závodu míru 1962, Pardubice Mapa