Doporučení endokrinologové s Oborová zdravotní pojišťovna Pardubice

• Endokrinolog, Internista

„Hodná paní doktorka i sestřička. Vše vysvětlí, co dělá a proč. Dokonce se podělí i o to, co člověku našli a co to pro něj znamená, to dneska u lékaře aby jeden pohledal. Jediné mínus bylo, že jsme v čekárně byly 4 a všichni objednaní na jeden čas. Rozumím že někdo občas odřekne, tak že tam mají "záložního pacienta", ale už jsem zažil u jiných doktorů, kteří takto objednávají, že jsem čekal i 4 hodiny než jsem přišel na řadu, ačkoliv jsem byl objednaný. Tady se to naštěstí nestalo, asi proto že jsem šel na řadu první, protože jsem přišel jsem o 10 minut dříve než ostatní. Více

• Endokrinolog, Pediatr

„K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie Více

• Endokrinolog, Internista

„Velmi příjemná paní doktorka, ke které chodím 20 let. Odbornost, lidský přístup, otevřenost. Medikace nastavena po odstranění štítné žlázy hned napoprvé a skvěle. Paní doktorce vděčím za můj současný zdravotní skvěý stav. Vřele doporučuji. Více

• Endokrinolog, Gynekolog

„S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :) Více

Masarykovo nám. 2667, Pardubice Mapa

MUDr.Robert Středa gynekologie s.r.o.

• „Paní doktorka mně přijala od jiné lekarky a vždy se mi podrobně věnovala při každé návštěvě. Doporučuji.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• „Velice milá, příjemná a profesionální.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• „Pan doktor je velice příjemný, vše mi vysvětlil a jsem ráda že jsem byla zrovna u něho, takových lékařů by mělo být vic Více

Sokolská 581, Hradec Králové Mapa

Fakultní nemocnice Hradec Králové