Doporučení endokrinologové s Oborová zdravotní pojišťovna Praha

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• „Paní doktorka je velmi vlídná... Její přístup je vlastně splněním představ o tom, jak má správný lékař působit na pacienty. Více

Elišky Přemyslovny 1325, Praha Mapa

MUDr. Markéta Sokolová Endokrinologie

• Endokrinolog, Diabetolog

„Paní doktorka M.Klementová je erudovaná, empatická, vstřícná, dokázala mě motivovat k aktivnímu přístupu k léčbě. Jsem rád, že mohu být jejím pacientem. Dr.P.Volek Více

Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• Endokrinolog, Pediatr

„Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly! Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím! Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala. Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :). Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Lepsi endokrinolozku bychom si nemohli prat.Mila,vse vysvetli,vstricna,ma skutecny zajem o dite a vi o cem mluvi.Chodime k ni radi a s duverou. Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• Endokrinolog, Diabetolog

„Paní doktorka Petrusová pokud to mohu posoudit, je vynikající nejen ve svém oboru, sympatická, s lidským přístupem k pacientovi. Vše vysvětlí tak, aby pacient pochopil důležitost správné léčby, což pokládám za velmi důležité. Nepoznal jsem lepší, doporučuji. Více

Sokolovská 5/49, Praha Mapa

Diabetologie a endokrinologie - MUDr. Mária Petrusová

• Endokrinolog, Internista

„Velmi příjemná doktorka, pečlivá a profesionální, docházím k ní již několik let a mohu ji jen doporučit ! Vše vysvětlí, věnuje se Vám, ale přitom se v čekárně nečeká hodiny, sestřička také moc milá, doporučuji !! Více

Krškova 21, Praha Mapa

Poliklinika Barrandov

• „Pani doktorka je LIDSKÁ.Doporučuji

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Endokrinologická a osteolog. ambulance

• „Jelikož jsem byl u paní doktorky poprvé (náhodný nález na sonu), proběhl poměrně dlouhý rozhovor o mém zdraví, všech zdravotních problémech, vyšetření sono, odběr krve. Místo "preventivního" nasazení léků, což je bohužel dnes oblíbené u dosti lékařů, doporučen jód a další sledování štítné žlázy. Děkuji :-) Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Chodím za panem doktorem již druhým rokem, předtím jsem měla tři jiné endokrinology a musím říct,že pan doktor Kopenec je nejlepší. Nezdržuje se povídáním,ptá se na fakta,zjišťuje a hodnotí...co musím říct,že mnohokrát nedělají ani obvoďáci,nebo jiní doktoři. Mě se zdá člověkem na svém místě. A že se neusmívá? Nebo nemá ordinaci vyzdobenou zlatem? Nebo .... Mě to vůbec nevadí,moc si ho vážím jako člověka. A fandím mu!!! Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

• Endokrinolog, Internista

„Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch. Více

Fričova156/3, Slaný Mapa

Endokrinologická a obezitologická ambulance

• Endokrinolog, Gynekolog

„S panem doktorem Středou jsem velmi spokojená. Hledala jsem gynekologa pro období těhotenství v Pardubicích. Vyhovovalo mi, že jsem první návštěvy absolvovala u něho v ordinaci na poliklinice Kolf a následně o mě pečoval také v Pardubické krajské nemocnici. Pan doktor je velmi empatický. Velmi oceňuji, že když se objednám na nějaký čas, tak je tento čas téměř do minuty dodržen. Zároveň pan doktor podává veškeré informace (vysvětluje), aniž by se člověk musel sám dlouze doptávat či domýšlet. Pokud by péči u něj hradila i má Průmyslová pojišťovna, tak by to bylo na 6 hvězdiček :) Více

Na Dlouhé mezi 4/12, Praha Mapa

PRONATAL Sanatorium

• „Jedním slovem profesionál !! 18.3. jsem podstoupil punkci a večer se dozvěděl výsledek - zhoubný nádor štítné žlázy . Dnes jsem vylecen a zdrav . Ja moc dekuji za přístup za jednání a za to ze nebýt pana doktora nechali mě jiní doktoři chodit s nádorem X let . Moc dekuji ze jsem se mohl dostat do rukou pana Nováka a odtud pak na Vinohrady . Vážím si moc ze když jsem zavolal panu doktorovi kdykoliv nikdy mě neodbyl. Velký profik ve své práci . Více takových lidi . Pane doktore moc velký dik vám a sestricce !!!!! Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Hledala jsem jen tel.cislo a narazila na toto hodnocení, nemůžu jinak než dát paní dr hodnocení to nejvyšší léčím se u ni několik let vynikající přístup k pacientovi a jeho léčbě paní doktorko jste super Více

Hviezdoslavova 519, Praha Mapa

Endokrinologie, interna

• „právě teďNOVÉ-Upravit Výborný a respektující lékař. K panu doktorovi chodím téměř 8 let a kromě toho, že svému oboru velmi dobře rozumí, je také trpělivý, věcný, zodpoví všechny mé otázky a v neposlední řadě je také velmi lidský a empatický. Přistupuje ke mně jako k rovnocennému partnerovi a nejsem pro něj jen číslo v kartotéce. Jednoznačně doporučuji každému. Více

Soukalova 3355, Praha Mapa

Poliklinika Modřany

• „K paní doktorce jsem přešla nedávno a jsem velice spokojená s jejím profesionálním a velice osobním přístupem, proto hodnotím nejvyšším počtem "hvězd". Všechno objektivně vysvětlí a je ochotná odpovědět na mé všetečné dotazy. Je to zkrátka skutečný lékař. Při vyšetření mám pocit, že jedná se mnou, jako s bytostí, ne s "dalším pacientem". DOPORUČUJI. Více

Národní 8, Praha 1, Praha Mapa

Endokrinologický ústav

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, laskavá, empatická, v její péči jsem opravdu moc spokojená, sama mi zařídila i konzultaci v Endokrinologickém ústavu. V čekárně jsem nikdy nečekala dlouho, perfektně funguje i systém objednání a sestřička sama vyvolává. Jsem šťastná, že jsem u ní. Více

Lhotská 1/2071, Praha Mapa

Endokrinologie Praha s.r.o.

• „Velmi příjemný. Bohužel už v ČR neordinuje.

Šrobárova 50, Praha Mapa

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

• Endokrinolog, Ortoped

„Publikuje nejnovější a nejlepší způsoby léčení k velkému užitku pacientů. Je možno se s ním poradit v ambulančních hodinách. Mgr.Helena Prokopová Více

Na Slupi 4, Praha Mapa

Revmatologický ústav

• Endokrinolog, Internista, Di… etolog Více

„Recenze nelhaly. Endocare ma moc fajn personal. Pani doktorka Jedlickova je neuveritelne mila a lidska. Ma uzasny pristup k pacientum. Stres zmizi a clovek se tesi na pristi navstevu. Kez by takovych lekaru bylo vic. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie