Doporučení plastičtí chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Praha

• Plastický chirurg, Dermatolo… Více

„Paní primářka je zaujatou odbornicí ve svém oboru. Dokáže být přísná, nekompromisní, nedodržuje-li pacient stanovený postup léčby a kontrol. Vše k prospěchu a optimální léčbě pacienta. Klobouk dolů před paní primářkou. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Antala Staška 80, Praha Mapa

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

• Plastický chirurg, Otorinola… ryngolog Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

• Plastický chirurg, Gynekolog

„Zákrok byl vykonán citlivě a bez komplikací. Po dobu zákroku jsme si povídali což bylo docela příjemné a uklidňujíci. Hojení taky proběhlo v pořádku a o pár dní jsem se cítila dobře. Více

Spálená 16/75, Praha Mapa

MEDICOM VIP a.s.

Mánesova 28, Praha Mapa

KLINIKA YES VISAGE

• „K paní doktorce Němečkové chodím už několik let. Když jsem přišla, byla jsem zoufalá z toho, jak vypadám (jako těhotná) a mám potíže s pohybem i dalším. Po několika letech u ostatních doktorů, kteří mi říkali, že se nedá nic dělat, jen se naučit takhle žít, byla paní doktorka první optimistická. Nabila mě pozitivní energií už při první návštěvě. Doporučila mi jídelníček, který není žádnou zásadní dietou, není třeba se nijak trápit! Začala jsem chodit na HIFU a následně na karboxyi a za pár měsíců jsem se mohla normálně hýbat, normálně dojít na toaletu atd... Říkali mi, že je to nemožné, ale za pomoci paní doktorky jsem shodila 15 kg bez jakéhokoli trápení, žádný hlad, žádné cvičení a žádná povislá kůže. Díky této zkušenosti jsem si nechala i ošetřit pleť, pomocí Silkpeel přístroje. Okamžitý výsledek. Všichni v Aurum Clinic jsou milý, ochotní a není problém se domluvit na čemkoli. Mohu jen vřele doporučit a myslím, že i to, že k paní doktorce chodí velmi známé osobnosti, svědčí o jejích kvalitách! Více

Zborovská 56, Praha Mapa

Aurum clinic s.r.o.

• Plastický chirurg

„Velmi šikovny a zkušený doktor s jeho prací jsem moc spokojen. Doporučuji.

Kloknerova 1/1245, Praha Mapa

Ordinace plastické chirurgie

• Plastický chirurg, Chirurg

„K pani doktorce chodim již 17 let a jsem absolutně spokojená. Velice ji důvěřuji a všem doporučuji. Šárka Alexa

Moravská 24, Praha Mapa

Plastická chirurgie

• Plastický chirurg

„Pan Mudr. Svoboda je profesionál a velmi obětavý člověk. V létě 2013 jsem u něho podstoupila kompletní plastiku nosu. Krása!!!!!!! Více

Václavské náměstí 30/788, Praha Mapa

Plastická chirurgie - poradna

• Plastický chirurg, Chirurg

„Před lety, v 10 letech, jsem začala trpět na každodenní křeče břicha. Byla jsem poslána na mnoho vyšetření, ale nikde se nic nenašlo, a tak mě předepsali antidepresiva z důvodu psychosomatické bolesti břicha. Tyto bolesti přetrvávaly dva roky téměř každý večer. Při velkých bolestech jsme chodili na další vyšetření a náhodou narazili na Pana doktora Kotrnocha, ten si kompletně vyslechl celou moji situaci a díky své vlastní zkušenosti nám sdělil podezření na chronický zánět apendixu. Byla jsem poslána na laparoskopický zákrok, aby se přímo podívali do břišní dutiny. Skutečně jsem měla chronický zánět a můj apendix byl blízko vaječníku, takže mohlo hrozit, že by mi zánět přešel i tam. Po dvou letech pouze Pan doktor Kotrnoch dokázal vyhodnotit mou situaci a jsem mu za to velmi vděčná. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Plastický chirurg

„Obrovské díky patří Mudr. Kletenskému za jeho úžasně odvedenou práci, která naprosto předčila veškerá má očekávání. Pan doktor mi splnil můj sen i přes mé zdravotní problémy a díky němu se teď cítím jako plnohodnotná žena. Pan doktor má mimo zlaté ruce i úžasný lidský přístup - je vždy velice vstřícný, příjemný, vždy vše vysvětlí a po operaci osobně přijde, aby se zeptal, zda je vše v pořádku. Mohu vřele doporučit! Více

Šrobárova, Praha Mapa

• Plastický chirurg

„V 4/2016 jsem byla na plastické chirurgii na Bulovce na zmenšení prsou. Zákrok mě byl hrazen pojišťovnou. Nejdříve jsem byla domluvena, že mě bude operovat MUDr.Popelka, ale ten si prodloužil stáž v zahraničí , takže mi bylo oznámeno, že mě bude operovat pan doktor Skála. Musím říct , že pan doktor odvedl skvělou práci s výsledkem jsem i po delším hojení nesmírně spokojená.Pan doktor je velice milý a příjemný člověk ,vřele ho doporučuji......víc takových lékařů. Tímto panu doktorovi velice děkuji . Kateřina Jedličková Více

Šrobárova 50, Praha Mapa

• Plastický chirurg, Ortoped

„Pan doktor mi zhruba před 20 lety vyndaval zhruba 20 znamének, z toho 1 na temeni hlavy, 4 v obličeji a zbytek po těle. Jeho projev je opravdu svérázný ale všechny rány se výborně zahojily a jizvy jsou takřka neznatelné. Stejně tak vyndaval několik znamének mému manželovi a velkou tukovou bulku na tváři a opět vše bez problému a následků. Více

Gorkého 283, Kladno Mapa

Soukromá lékařská praxe

1 názor

„Výborný lékař, který odvádí skvělou práci.

Revoluční 19/465, Praha Mapa

Ordinace plastické chirurgie