Doporučení plastičtí chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Třinec

• „Pan doktor je chlap na svém místě, hodný , milý , je to prostě fajny chlap... Krásně mi spravil palec na noze, za což mu moc děkuji... Více

• Plastický chirurg

„12.12.2016- operace hornich vicek. Operace nebolestiva, MuDr. Palkovsky velmi prijemny,vse podrobne vysvetlil, sestricky- zlaticka.S vysledkem jsem nadmiru spokojena!!! Stav po operaci a hojeni v naprostem poradku.Vrele doporucuji,velke DIKY, Ciencialova M. Více

Lesní 511, Třinec Mapa

Odborný lékař plastická chirurgie

• Plastický chirurg, Chirurg

„Pan Raska je profesionalni lekar. Delal mi plastiku ucha a byla jsem velmi spokojena, jizvy nebyly zadne a bolest taktez ne. Je prijemny, mily a ma opravdu zlate plasticke rucicky. :-) Muzu doporucit. J.O. Více

Lesní 511, Třinec Mapa

Chirurgická ordinace

• Plastický chirurg

„Byla jsem na na zmenšení a modelaci prsou a jsem velmi spokojena a protože se mi stýskalo :-) tak jsem byla ještě na liposukci. Jsem velmi spokojená jak s přístupem tak s panem doktorem i jeho personálem. Díky I. Více

Odborný lékař plastická chirurgie

1 názor

„Profesionální přístup, skvělá práce. Chodíme k němu všichni v rodině i známí. Operuje velice opatrně a příjemně komunikuje během práce s pacienty. Více

• Plastický chirurg, Chirurg