O nás

Ordinace

Nemocnice Třinec

Kaštanová 268

739 61 , Třinec , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
27 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Lékař: Štěpán Rucki Jiný

  Dobrý den,
  Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. S dcerou navštěvuji pana primáře Ruckého celé její dětství a vždy nám podrobně a ochotně vysvětlil vše,co bychom měli o zdravotním stavu vědět. Nyní nastal čas kdy přestupujeme k lékaři pro dospělé a doufám, že najdeme někoho tak hodného a ze stejně příjemným a lidským přístupem. Cením si profesionálního a lidského přístupu. Pan Primář je odborníkem na pravém místě.Lenka Jedzoková


  M
  Lékař: Oldřich Volný Jiný

  Pan doktor je velice hodný a pečlivý. Za celou dobu co jsem byla na sosně 100% nejlepší doktor. A sympaťak:-)


  L
  Lékař: Štěpán Rucki Jiný

  Dobrý den. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Ruckému i všem jeho sestřičkám za péči, kterou věnovali mému synovi po dobu 18let. Vždy se chovali velmi mile a profesionálně. Jestě jednou moc děkuji.


  S
  Lékař: Mieczyslav Szwarc Jiný

  Po zkušenostech z mládí na třineckém ORL už nemám obavy přejít přes práh této ambulance, smekám , profesionální a empatický přístup k pacientovi


  D
  Lékař: Štěpán Rucki Jiný

  Dobrý den,
  chtěla bych poděkovat za péči o mého syna Honzy. Honzík se narodil s vrozenou vadou srdce, kterou mu operovali v Motole. Poté jsme začali docházet k panu primáři Ruckému. Při pravidelných kontrolách nám vždy všechno vysvětlil o zdravotním stavu našeho syna. Děkujeme panu primáři za profesionální a lidský přístup během celých osmnácti let.


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: Štěpán Rucki Jiný

  Pan doktor je úžasný. Zařídil nám urychleně operaci v Motole a syn je teď v pořádku. Jen díky p. Doktorovi se syn na operaci dostal. Jsme mu vděční za zdravi syna. Tobik se vždy na další kontrolu těší. Už jen kvůli přístupu k dětem a úžasným sestřičkam. Jen tak dál. Všem moc děkujeme rodina Filipova


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: Jan Hložek Jiný

  Nechápu recenze typu Arogantní. Nejdu si povídat, jdu se léčit. Za mě odborník s velmi individuálním přístupem a srozumitelným vysvětlením. Několik ošetření a vždy naprostá spokojenost.


  H
  Lékař: Oldřich Volný Jiný

  Nemohla jsem zvednout ruku a pan doktor Volný mi velmi pomohl.Důkladně mě vyšetřil,poslal na MR a pak operoval.Je velmi milý,lidský a naslouchá Vám.


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Oldřich Volný Jiný

  MUDr. Oldřich Volný je velmi pečlivý a zodpovědný lékař. Po dobu mé léčby mi vše pečlivě vysvětlil, byl velice ochotný a zodpovědný. Byla jsem velice spokojená, doporučovala bych. Za mě jeden z nejlepších doktorů.


  M
  Lékař: Petr Nádvorník Jiný

  Velice setrne predporodni vysetreni panem doktorem, pozitivne nalazen, poskytnuto veskere info. Urcite doporucuji.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu