Nemocnice Třinec

Kaštanová 268

739 61 , Třinec , moravskoslezský

Dobrý den,
    Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. S dcerou navštěvuji pana primáře Ruckého celé její dětství a vždy nám podrobně a ochotně vysvětlil vše,co bychom měli o zdravotním stavu vědět. Nyní nastal čas kdy přestupujeme k lékaři pro dospělé a doufám, že najdeme někoho tak hodného a ze stejně příjemným a lidským přístupem. Cením si profesionálního a lidského přístupu. Pan Primář je odborníkem na pravém místě.Lenka Jedzoková

Lékař: Oldřich Volný Jiný

Pan doktor je velice hodný a pečlivý. Za celou dobu co jsem byla na sosně 100% nejlepší doktor. A sympaťak:-)

Lékař: Štěpán Rucki Jiný

Dobrý den. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Ruckému i všem jeho sestřičkám za péči, kterou věnovali mému synovi po dobu 18let. Vždy se chovali velmi mile a profesionálně. Jestě jednou moc děkuji.

Lékař: Mieczyslav Szwarc Jiný

Po zkušenostech z mládí na třineckém ORL už nemám obavy přejít přes práh této ambulance, smekám , profesionální a empatický přístup k pacientovi

Dobrý den,
    chtěla bych poděkovat za péči o mého syna Honzy. Honzík se narodil s vrozenou vadou srdce, kterou mu operovali v Motole. Poté jsme začali docházet k panu primáři Ruckému. Při pravidelných kontrolách nám vždy všechno vysvětlil o zdravotním stavu našeho syna. Děkujeme panu primáři za profesionální a lidský přístup během celých osmnácti let.

Lékař: Štěpán Rucki Jiný

Pan doktor je úžasný. Zařídil nám urychleně operaci v Motole a syn je teď v pořádku. Jen díky p. Doktorovi se syn na operaci dostal. Jsme mu vděční za zdravi syna. Tobik se vždy na další kontrolu těší. Už jen kvůli přístupu k dětem a úžasným sestřičkam. Jen tak dál. Všem moc děkujeme rodina Filipova

Lékař: Jan Hložek Jiný

Nechápu recenze typu Arogantní. Nejdu si povídat, jdu se léčit. Za mě odborník s velmi individuálním přístupem a srozumitelným vysvětlením. Několik ošetření a vždy naprostá spokojenost.

Lékař: Oldřich Volný Jiný

Nemohla jsem zvednout ruku a pan doktor Volný mi velmi pomohl.Důkladně mě vyšetřil,poslal na MR a pak operoval.Je velmi milý,lidský a naslouchá Vám.

Lékař: Oldřich Volný Jiný

MUDr. Oldřich Volný je velmi pečlivý a zodpovědný lékař. Po dobu mé léčby mi vše pečlivě vysvětlil, byl velice ochotný a zodpovědný. Byla jsem velice spokojená, doporučovala bych. Za mě jeden z nejlepších doktorů.

Lékař: Petr Nádvorník Jiný

Velice setrne predporodni vysetreni panem doktorem, pozitivne nalazen, poskytnuto veskere info. Urcite doporucuji.