Nemocnice Třinec

739 61, Třinec, moravskoslezský

• Věra Rašková

Internista, MUDr.

• E

Je to velice hodná a obětavá lékařka. Pomáhá mi s léčbou Chronovy nemoci a plně ji důvěřuji. Můžu jen doporučit.

• B

Nemohu si paní doktorku vynachválit, osobní přístup, skvělá komunikace pacient lékař, velmi obětavá.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marian Bárta

Anesteziolog, MUDr.

• V

Pan primář je vynikající lékař a člověk. Profesionalista,který má velmi příjemné vystupování ,umí výborně člověku poradit a pomoci. Jsem ráda,že jsem měla tu čest ho poznat.

• L

pan primář je úžásný člověk a lékař , velice příjemné vystupování a profesionalita , jsem ráda , že jsem měla tu čest jej poznat!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Irena Gletová

Diabetolog,

• Mudr.Gletová léčí mého přítele jenž je těžký cukrovkář.Její počínání bych hodnotila jako bezpáteřní jednání vůči pacientovi,který díky ní má tímto o poznání horší léčbu.Nic u ní nemá význam a nic si nezaslouží.A na nic nemá nárok.Přála bych ji ze srdce zažít alespoň na den život s diabetem a takovým doktorem.

• Marie Vlachová

Oční Lékař,

• prostě nejlepší

• Paní primářka si zaslouži to největší uznáni je velmi milá k pacientům ví dobře poradit a diagnostikovat. Přišel jsem od Mudr. Adamokové kterou nikomu nedoporučují. Paní primářce patří vřelý dík.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Tomáš Buzek

Ortoped, MUDr.

• G

Pan doktor je skvělý odborník. Velmi srozumitelně a klidně vysvětlí možné řešení problémů s kolenem. Chodím k němu a výborně mi vyléčil koleno. Teď operoval mou dceru - vykloubení čéšky a u toho zjistil ještě další problémy v koleni a dál to do pořádku. S dcerou taky hovořil velmi lidský a vše jí vysvětlil. Termín operace nám byl navržen velmi rychle a v den operace ještě pan doktor za dcerou zašel a vysvětlit ji jak to bude probíhat. Takže opravdu velký profesionál.

• J

Více jak 10 let jsem se trápil s ramenem (po sportovním úrazu).Vystřídal jsem několik ortopedů - co lékař to jiná diagnoza a žádné řešení.Moc děkuji panu doktoru Buzkovi,protože mně prohlédl,určil diagnozu,provedl operaci a já mohu po letech úplně normálně fungovat.Jeho přístup k pacientům (nejen jeho, ale všech v nemocnici Třinec Sosna,se kterými jsem se setkal) vynikající.Doporučuji a ještě jednou děkuji.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Andrea Dzanová

Dermatolog, MUDr.

• Tak bud se musela hodně změnit nebo to není ta Dr.co o ní píšete, nepříjemná, a než jsem stačila vlízt do ordinace dostala jsem seřváno! ZLATÝ PAN DOKTOR JIROUDEK! !

• R

moc hodna a prijemna vsem vrele doporucuji z pozdravem bilkova

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Irena Schreierová

Pediatr, MUDr.

• V

Výborná Paní Doktorka,mohu jen doporučit....milá,s dětmi to umí a pečlivá...můj syn ji miluje

• Katarína Hívešová

Diagnostik,

• I

Uzasne prijemna a empaticka pani doktorka!Mela jsem kolikovite bolesti a pani doktorka Hivesova byla behem vysetreni velmi mila,usmevava a ohleduplna.Takovych lekaru by bylo treba vice.Dekuji ;-)

• Josef Urbánek

Chirurg,

• C

Jeden z nejarogantnějších doktorů jakého jsem kdy potkala. Babičku jsme poslali do nemocnice, kde začala zvracet krev, provedli ji nějakou operaci a další vyšetření, aby zjistili co se děje. Pro výsledek jsem byla k panu doktorovi. Nic nevěděl, na nic neodpovídal. Jednal se mnou šíleným způsobem, dost hrubým až tak, že jsem se začala dusit. Netuším co to byl za záchvat, ale skončil kolapsem. Pan doktor odešel s tím, že se na to dívat nebude... dál nevim, probudila jsem se až s kapákem v ruce a poslali mě domů. Do teď nevim co to ta babička v tom žaludku měla a bojím se tam jít zeptat znova

• Roman Szymczysko

Plastický Chirurg,

• M

Profesionální přístup, skvělá práce. Chodíme k němu všichni v rodině i známí. Operuje velice opatrně a příjemně komunikuje během práce s pacienty.