Nemocnice Třinec

739 61 , Třinec , moravskoslezský

• Věra Rašková

Internista, MUDr.

• E

Je to velice hodná a obětavá lékařka. Pomáhá mi s léčbou Chronovy nemoci a plně ji důvěřuji. Můžu jen doporučit.

• B

Nemohu si paní doktorku vynachválit, osobní přístup, skvělá komunikace pacient lékař, velmi obětavá.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Marian Bárta

Anesteziolog, MUDr.

• V

Pan primář je vynikající lékař a člověk. Profesionalista,který má velmi příjemné vystupování ,umí výborně člověku poradit a pomoci. Jsem ráda,že jsem měla tu čest ho poznat.

• L

pan primář je úžásný člověk a lékař , velice příjemné vystupování a profesionalita , jsem ráda , že jsem měla tu čest jej poznat!!!!!!

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Irena Gletová

Diabetolog,

• Mudr.Gletová léčí mého přítele jenž je těžký cukrovkář.Její počínání bych hodnotila jako bezpáteřní jednání vůči pacientovi,který díky ní má tímto o poznání horší léčbu.Nic u ní nemá význam a nic si nezaslouží.A na nic nemá nárok.Přála bych ji ze srdce zažít alespoň na den život s diabetem a takovým doktorem.

• Marie Vlachová

Oční Lékař,

• prostě nejlepší

• Paní primářka si zaslouži to největší uznáni je velmi milá k pacientům ví dobře poradit a diagnostikovat. Přišel jsem od Mudr. Adamokové kterou nikomu nedoporučují. Paní primářce patří vřelý dík.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Andrea Dzanová

Dermatolog, MUDr.

• Tak bud se musela hodně změnit nebo to není ta Dr.co o ní píšete, nepříjemná, a než jsem stačila vlízt do ordinace dostala jsem seřváno! ZLATÝ PAN DOKTOR JIROUDEK! !

• R

moc hodna a prijemna vsem vrele doporucuji z pozdravem bilkova

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Irena Schreierová

Pediatr, MUDr.

• V

Výborná Paní Doktorka,mohu jen doporučit....milá,s dětmi to umí a pečlivá...můj syn ji miluje

• Katarína Hívešová

Diagnostik,

• I

Uzasne prijemna a empaticka pani doktorka!Mela jsem kolikovite bolesti a pani doktorka Hivesova byla behem vysetreni velmi mila,usmevava a ohleduplna.Takovych lekaru by bylo treba vice.Dekuji ;-)

• Josef Urbánek

Chirurg,

• C

Jeden z nejarogantnějších doktorů jakého jsem kdy potkala. Babičku jsme poslali do nemocnice, kde začala zvracet krev, provedli ji nějakou operaci a další vyšetření, aby zjistili co se děje. Pro výsledek jsem byla k panu doktorovi. Nic nevěděl, na nic neodpovídal. Jednal se mnou šíleným způsobem, dost hrubým až tak, že jsem se začala dusit. Netuším co to byl za záchvat, ale skončil kolapsem. Pan doktor odešel s tím, že se na to dívat nebude... dál nevim, probudila jsem se až s kapákem v ruce a poslali mě domů. Do teď nevim co to ta babička v tom žaludku měla a bojím se tam jít zeptat znova

• Roman Szymczysko

Plastický Chirurg,

• M

Profesionální přístup, skvělá práce. Chodíme k němu všichni v rodině i známí. Operuje velice opatrně a příjemně komunikuje během práce s pacienty.

• Eva Halušková

Internista, MUDr.

• K

ochotná, velice profesionální, věnovala se mi docela dlouho, zodpověděla všechny mé dotazy. Spokojenost. A. Sikorová.

• J

Neochota, hlavně mě neotravujte. Mám přece dost pacientů tady v nemocnici a hlavní je svačinka, od které mě zdržujete. Tak na mně zapůsobila paní doktorka. V této nemocnici jsem se vždy setkal s maximální vstřícností a odborností. Zkrátka výjimka potvrzuje pravidlo.
      J. Crhonek