Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Nemocnice Třinec

Kaštanová 268

739 61 , Třinec , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: Štěpán Rucki Jiný

  Dobrý den,
  chtěla bych poděkovat panu primáři Ruckému a také jeho zdravotním sestřičkám, za velmi vstřícný přístup, ochotu, lidské jednání.
  Je to lékař na správném místě. Naši dceru, která se narodila s vrozenou srdeční vadou a později byla operována v Motole, měl v péči od jejího narození až do 19 let. Vždy nám ochotně sdělil všechny informace o zdravotním stavu.
  Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v profesním i osobním životě.

  K
  Lékař: Krystyna Kadlubiec Jiný

  Mudr Kadlubiec má velice lidský přístup k pacientům. Naše vstupní vyšetření trvalo více než hodinu a Mudr s námi pravidelně komunikuje a stará se o stav své pacientky. Vychází nám vstříc a působí na mě jako lékař, kt. mohu věřit. Ve srovnání s naší předchozí Neuroložkou je paní Kadlubiec hvězda !

  N
  Lékař: Mikuláš Struminský Jiný

  Vždy ochotný, milý, profesionální (i o půlnoci), umí komunikovat s dětmi, podrobné vyšetření, naprostá spokojenost.

  L
  Lékař: Roman Szymczysko Jiný

  Moc příjemný pan doktor se zlatými ručičkamiprecizní práce...byla jsem na zmenšení poprsí a můžu jen doporučit!

  M
  Lékař: Josef Kučera Jiný

  Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr Josefovi Kučerovi z třinecké nemocnice na Sosně, který mě 27.12.2021 operoval. Byla to náročná operace, kterou pan doktor odvedl výborně. Je to odborník na svém místě. A k tomu je velice vstřícný, s lidským přístupem, pochopením, vlídným slovem a dovede povzbudit. Vždy přijde s úsměvem. Musím také vyzdvihnout i dobrou pooperační péči. Je to totiž lékař s velkým L....Kdyby takových bylo více, hned by byl svět o něco lepší. Ještě jednou Vám děkuji pane doktore Kučero.
  M. Jureňa

  L
  Lékař: Štěpán Rucki Jiný

  Dobrý den,
  Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat za profesionální a vstřícný přístup. S dcerou navštěvuji pana primáře Ruckého celé její dětství a vždy nám podrobně a ochotně vysvětlil vše,co bychom měli o zdravotním stavu vědět. Nyní nastal čas kdy přestupujeme k lékaři pro dospělé a doufám, že najdeme někoho tak hodného a ze stejně příjemným a lidským přístupem. Cením si profesionálního a lidského přístupu. Pan Primář je odborníkem na pravém místě.Lenka Jedzoková

  M
  Lékař: Oldřich Volný Jiný

  Pan doktor je velice hodný a pečlivý. Za celou dobu co jsem byla na sosně 100% nejlepší doktor. A sympaťak:-)

  L
  Lékař: Štěpán Rucki Jiný

  Dobrý den. Chtěl bych touto cestou poděkovat panu primáři Ruckému i všem jeho sestřičkám za péči, kterou věnovali mému synovi po dobu 18let. Vždy se chovali velmi mile a profesionálně. Jestě jednou moc děkuji.

  S
  Lékař: Mieczyslav Szwarc Jiný

  Po zkušenostech z mládí na třineckém ORL už nemám obavy přejít přes práh této ambulance, smekám , profesionální a empatický přístup k pacientovi

  D
  Lékař: Štěpán Rucki Jiný

  Dobrý den,
  chtěla bych poděkovat za péči o mého syna Honzy. Honzík se narodil s vrozenou vadou srdce, kterou mu operovali v Motole. Poté jsme začali docházet k panu primáři Ruckému. Při pravidelných kontrolách nám vždy všechno vysvětlil o zdravotním stavu našeho syna. Děkujeme panu primáři za profesionální a lidský přístup během celých osmnácti let.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu