Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Nemocnice Třinec
Kaštanová 268, Třinec 739 61
Nemocnice Třinec logo
Pojištění
Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Specialisté

Názory o lékařích (38)

Prim. MUDr. MUDr. Helena Sobolová Jiný

Velké poděkování paní primářce MUDr. Heleně Sobolové za ochotu a vstřícnost, umožnění přesunu tatínka ze vzdálené nemocnice v Litomyšli na oddělení neulologie v Třinci z důvodu blízkosti rodiny.

Oldřich Volný Jiný

Profesionální přístup. Dobrá dostupnost. Široká nabídka služeb.

Štěpán Rucki Jiný

Dobrý den,chci poděkovat panu primáři Ruckému a sestřičkam za skvělou péči o mého syna ,který se narodil s vrozenou srdeční vadou .V péči byl nějakou dobu v Motole ,kde ho taky operovali a pak navštěvoval až do 18 let tuto kardiologii pana primáře Ruckého.

Štěpán Rucki Jiný

Děkuji tímto primáři MUDr. Ruckému za dlouhodobou skvělou péči o moji dceru a její srdíčko. Děkuji také sestřičkám za vlídný přístup k dětem.

Slavomír Bruk Jiný

Nevyšetřuje, nekomunikuje s pacienty, neléčí, jen předepisuje léky, které nefungují. Zbytečná ztráta času u tohoto lékaře.

Jozef Krištof Jiný

Fantastický PAN doktor, velice lidský se snahou pomoci. Chodilo se mi mnohem klidněji na veškeré zákroky…

Štěpán Rucki Jiný

chtěla bych poděkovat panu primáři Ruckému a také jeho zdravotním sestřičkám, za velmi vstřícný přístup, ochotu, lidské jednání.
    Je to lékař na správném místě. Naši dceru, která se narodila s vrozenou srdeční vadou a později byla operována v Motole, měl v péči od jejího narození až do 19 let. Vždy nám ochotně sdělil všechny informace o zdravotním stavu.
    Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů v profesním i osobním životě.

Krystyna Kadlubiec Jiný

Mudr Kadlubiec má velice lidský přístup k pacientům. Naše vstupní vyšetření trvalo více než hodinu a Mudr s námi pravidelně komunikuje a stará se o stav své pacientky. Vychází nám vstříc a působí na mě jako lékař, kt. mohu věřit. Ve srovnání s naší předchozí Neuroložkou je paní Kadlubiec hvězda !

Mikuláš Struminský Jiný

Vždy ochotný, milý, profesionální (i o půlnoci), umí komunikovat s dětmi, podrobné vyšetření, naprostá spokojenost.

Roman Szymczysko Jiný

Moc příjemný pan doktor se zlatými ručičkamiprecizní práce...byla jsem na zmenšení poprsí a můžu jen doporučit!