Doporučení chirurgové s Oborová zdravotní pojišťovna Třinec

• Chirurg, Plastický chirurg

„Pan Raska je profesionalni lekar. Delal mi plastiku ucha a byla jsem velmi spokojena, jizvy nebyly zadne a bolest taktez ne. Je prijemny, mily a ma opravdu zlate plasticke rucicky. :-) Muzu doporucit. J.O. Více

Lesní 511, Třinec Mapa

Chirurgická ordinace

• Chirurg, Neurolog

„Nejlepší lékař, se kterým jsem se za svůj život setkal. Odborník na svém místě, on nepatří ke špičce ve svém oboru, on je ten vrchol - špička oboru neurochirurgie. Kdyby bylo takových lékařů více, jak by na tomto světě bylo krásně. Děkuji pane doktore za svou péči o mé zdraví, opravdu si toho vážím a všude jenom doporučuji. Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov

• „nejlepší v oboru Moravskoslezského kraje

Ostravská 783, Český Těšín Mapa

Nemocnice Český Těšín a.s.

• „Pan doktor je sympaticky.mily a prijemny na pacienty. Jeho odborne kvality jsou plne na vysi. Timto dekuji za prikladnou peci pri mem zdravotnim stavu.V pripadnem problemu ho urcite vyhledam opet . Pacient Hajek Petr. Více

Školní 390, Jablunkov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Nejj lepší doktor děkuji vám pane doktore že jste my pomohl jste skvělí ....nebid vás bych doteť trpěla bolestí teť mam po operaci a jsem šťastná moc vám děkuji Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

Chirurgická ordinace s.r.o.

• „vyborny lekař se smyslem pro humor.

Lesní 62, Třinec Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Chci i tímto poděkovat za perfektní přístup, vysvětlení postupu operace a hlavně za způsob provedení operace, po které mi zbyla jen malá jizva. Jiný lékař na kontrole se ptal, kdo mi to tak krásně odoperoval ... to asi hovoří za vše. Můj dík patří nejen p. Tomanovi, ale i ošetřovatelkám a zdravotním sestrám Nemocnice Třinec. S pozdravem Filipczyk Více

Nemocnice Třinec

• „Pan primář je nenahraditelný! Jeho přístup je luxusní a ostatní by si z něho měli vzít příklad. Nejenže srozumitelně vysvětlí, psychický podrží pacienta a přitom jaký je odborník, tak vždy a za každé okolnosti zůstává slušným člověkem! Děkuji pane primáři zato, že jste!!! Více

Konská 453, Třinec Mapa

Centrum cévní a miniinvazivní chirurgie, Nemocnice Podlesí a.s.

• „Byl jsem velmi mile překvapen, zvláště za rychlý a ochotný přístup, což v nemocnici na Sosně neexistuje. Vzali mě hned s řeznou ránou, bylo to rychlé, dodnes na ošetření i následné kontroly rád vzpomínám. Kéž by bylo více takových zdrav.zařízení. Honza Více

Školní 388, Jablunkov Mapa

Odborný lékař chirurgie

• „Miláček, který při bolesti pohladí, usmeje se a ten jeho lidský přístup, nádhera. Po operaci své pacienty navštěvuje, dokonce i při odchodu domů Více

Nemocnice Podlesí a.s., neurologie, fyzioterapie

• „Nechápu recenze typu Arogantní. Nejdu si povídat, jdu se léčit. Za mě odborník s velmi individuálním přístupem a srozumitelným vysvětlením. Několik ošetření a vždy naprostá spokojenost. Více

Nemocnice Třinec

• „Velmi empatický lékař a profesionál s opravdovým zájmem o své pacienty. Vše podrobně vysvětlil, zodpověděl dotazy a provedl výkon zkušeně s lidským přístupem. DĚKUJEME A VŠEM DOPORUČUJEME! Více

Nemocnice Třinec

• „Chtěl bych touto cestou poděkovat MUDr Josefovi Kučerovi z třinecké nemocnice na Sosně, který mě 27.12.2021 operoval. Byla to náročná operace, kterou pan doktor odvedl výborně. Je to odborník na svém místě. A k tomu je velice vstřícný, s lidským přístupem, pochopením, vlídným slovem a dovede povzbudit. Vždy přijde s úsměvem. Musím také vyzdvihnout i dobrou pooperační péči. Je to totiž lékař s velkým L....Kdyby takových bylo více, hned by byl svět o něco lepší. Ještě jednou Vám děkuji pane doktore Kučero. M. Jureňa Více

• Kaštanová 268, Třinec Mapa

• Chirurg, Plastický chirurg