Doporučení internisté s Oborová zdravotní pojišťovna Třinec

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

• Internista, Plicní lékař

1 názor

„Velmi schopná a příjemná paní doktorka. Rozhodně pomůže a vyléčí:) radost ji navštěvovat

Školní 390, Jablunkov Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• Internista, Gastroenterolog

„Dovoluji si napsat,že pan Mudr.Spilka je asi jediný pan doktor,který ví,proč tuto profesi provozuji , co pojem doktor je a jak si člověk pod tímto slovem představuje jeho význam.Jeho přístup k pacientům ,péče,rady atd.,to je prostě k nezaplacení,vzácný inteligentní člověk,který bere svou práci,jako poslání. Je to nejenom můj názor,ale i většinu pacientů z čekárny,snad všichni známí i rodinní příslušníci již vyhledali jeho pomoc-radu. Poděkování patří i sestřičce ,Silvie je velmi příjemná,usměvavá a vždy pomůže.Takže ještě jednou děkujeme, Dalibor Glinz Více

Dlouhá 83, Havířov Mapa

MUDr. Jiří Spilka, Interní a gastroenterologická ambulance

• „S přístupem pana doktora i paní sestřičky jsem nadmíru spokojen. Důkladným analytickým přístupem se snaží dopátrat příčiny nemoci a zajistit optimální dostupné léčení (omezení zdravotní pojišťovny a samozřejmě přístupem pacienta). Z osobní zkušenosti mohu říci, že za většinu nemocí si pacienti mohou sami svým přístupem, v mém konkrétním případě - životosprávou, přetížením organismu, zvládáním stresu apod. Samozřejmě, že jsou výjimky (genetické předpoklady, obecně stárnutí organizmu...). Je nutno se naučit se svým tělem i duší pracovat a vůli se dopracovat k požadovanému výsledku. Sám na sobě vidím, že je to hašení požárů (polykání léků), který jsem si způsobil sám. Jedná se o vzorce chování (sklony) se kterými se velice těžce pracuje a jsou ovládnutelné pouze vůlí, která s postupujícím věkem slábne a pak většinou již nezbývá??? nic jiného než polykat ty léky a tím podporovat farmaceutické firmy... Ing. Radek Walica Více

Husova 289, Třinec Mapa

Odborný lékař interní

• Internista, Alergolog

„Paní doktorka je skvělá jak po profesní stránce, tak po lidské. Zaslouží si pochvalu ...a mnohem víc. Pomohla mi dostat se z velkých problémů, které mi způsobila alergie. Její sestřička je také velice milá a vstřícná. Je mi smutno, když se dočítáme, jak jsou někteří lidé schopni kritizovat člověka, který si to nezaslouží. Děkuji moc za péči! Více

Dělnická 24a/1485, Havířov Mapa

Odborný lékař alergologie a imunologie

• Igor Nykl

Internista, Kardiolog

„Pan doktor je člověk na profesionální úrovni , ochotný , milý , jsem rád že k němu můžu docházet.Vždy usměvavý,odcházím od něho s uklidněním o svém zdravotním stavu. Vřele všem doporučuji. Pane doktore moc Vám za všechno děkuji a přeji Vám pevné zdraví a´t můžete dále léčit své vděčné pacienty. Dík Antonín Polák,Dobrá Více

Nemocnice Podlesí a.s., neurologie, fyzioterapie

• Internista, Praktický lékař

„Dobrý den, i já jsem velmi spokojená s paní doktorkou a neměnila bych, je to úžasná bytost. Pacientům se věnuje, poradí zařídí dle možností jen to nejlepší. Opravdu bych si přála, aby bylo takových lékařů víc a mladí Dr. by si měli vzít příklad. A ten kdo si stěžuje.... tak to jsou jen takoví, co lítají s každou blbostí nebo jen předstírají nemoc. Paní doktorce přeji hlavně zdravíčko a hodné pacienty. Lenka Kuchařová Více

Míru 275, Třinec Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Je to velice hodná a obětavá lékařka. Pomáhá mi s léčbou Chronovy nemoci a plně ji důvěřuji. Můžu jen doporučit.

Školní 388, Jablunkov Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• „Vynikající lékař!!! Potěšil mě opravdu velice osvěžující přístup pana doktora. Všechno vysvětlí, rád zodpoví dotazy a má trpělivost s dotazy, které nemusejí být zrovna věcně podané . Je vidět, že je velice schopný a svědomitý, má schopnost empatie a nic nevnucuje. Snaží se dělat maximum pro své pacienty. Bere věci komplexně, zajímá ho takzvaně Bigger picture (širší kontext). A to je velice příjemné, narazit na někoho takového. Jelikož lékařů, kteří se zaměří pouze na určitou výseč a zbytek je nezajímá, je opravdu hodně. A hlavně vnímám, že je opravdu odborníkem ve své specializaci a bere tuto práci vážně a záleží mu na výsledcích. Pro mě celkově jednoznačně velice pozitivní zážitek, ač třeba ne vše co člověk slyšel o svém stavu bylo příjemné. Na to jak je schopný a inteligentní člověk, nepozoruji žádné známky arogance nebo nadřazenosti. A klidně by to bylo na místě. A zároveň také motivuje pacienty, aby sami více studovali a zajímali se o svůj stav a tudíž mohli také benefitovat ze své znalosti, mimo jiné i pokládáním věcnějších otázek - a tudíž lepšímu porozumění toho co se s nimi děje. Prostě děkuji moc. 100%-ně DOPORUČUJI!! A přeji ČR více takových lékařů :) Více

Nemocnice Podlesí a.s.

• „Velmi ochotný, empatický a vzdělaný lékař. Pomohl mi zbavit se potíží a ukázal mi cestu ke zdraví. Doporučuji. Děkuji Vám, pane doktore. Více

Dělnická 1485/24a, Havířov Mapa

Ordinace Internisty

• Internista, Revmatolog

1 názor

„Vstřícný, chápavý, snaživý, vysoce odborné znalosti, je ve svém oboru (revmatologie) výborný, což mi potvrdili i lékaři v Revmatologickém ústavu Praha, kam mě poslal na hospitalizaci. Více

• Internista, Gastroenterolog

„profesionál ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Nádražní 254, Návsí Mapa

Odborný lékař interní a gastroenterol.

• „Paní doktorka je velmi milá, pečlivá, starostlivá a hlavně lidská. Po zkušenostech s kde jakým lékařem jsem ráda, že jsem na ni narazila. :) Více

Nemocnice Třinec

• „Chválím pana doktora i jeho zdrav.sestřičku za velice hezký a profesionální přístup .Byl jsem s vyšetřením velmi spokojen. Doporučuji pana doktora všem, kteří potřebují preventivní prohlídku . Více

Konská 453, Třinec Mapa

Kardiologická ambulance, Nemocnice Podlesí a.s.

• Internista, Praktický lékař

1 názor

„Paní doktorka je docela ochotná, moc sice neporadí, ale je to prostě klasická obvoďačka. Co je ovšem hodně veliký problém, je její sestra. Ta od navštěvy odradí víc než Julínkovy reformy. Obecně velmi špatný dojem. Více

Dukelská 29, Český Těšín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Endokrinolog

„Bezproblémové objednání ze strany sestry, profesionální, komplexní a lidský přístup lékařky, systematická péče.

Nemocnice Třinec

• „ochotná, velice profesionální, věnovala se mi docela dlouho, zodpověděla všechny mé dotazy. Spokojenost. A. Sikorová. Více

• Internista

Budovatelů 991/20b, Havířov Mapa